ייעוץ לימודים חינם!

הסדנא בכיכר

מגוון קורסי אומנות ועיצוב

הסדנא בכיכר היא בית ליצירה האמנותית ודלתותיה פתוחות בפני אנשים המעוניינים ליצור, ללמוד ולעסוק באומנות למחייתם אך אינם יכולים לעשות זאת בגלל עבודה, מטלות בית וסיבות כלכליות. עבור כל אלה הרוצים לעסוק בתחומי האומנות השונים הוקמה הסדנא בכיכר במסגרתה נערכים סדנאות וקורסים חדשניים בנושאי האומנות והעיצוב במחירים נוחים ובמפגשים בשעות גמישות.
הקורסים והסדנאות מתקיימים בשלוחת כפר סבא!
הקורסים בסדנא בכיכר מוכרים כלימודי השלמה לעובדי הוראה לצורך גמול השתלמות של שנת שבתון. 


תכנית הלימודים ומטרותיה
בנוסף לקורסי אומנות ועיצוב, עורכת הסדנא בכיכר סדנאות חד פעמיות ליוצרים מנוסים ובעלי ותק שנהנים לעבוד יחד וגם לבוגרי הסדנא בכיכר אשר ברצונם להמשיך להגיע למפגשים ולעסוק ביצירה פעם או פעמיים בשבוע. הקורסים הנערכים במסגרת הסדנא בכיכר מיועדים לאנשים מתחילים ומתקדמים כאחד בתחומי האומנות השונים. במהלך השנה והחופשים מקיימת הסדנא בכיכר קורסים וחוגים מותאמים במיוחד עבור ילדים בנושאי שזירת פרחים לילדים, עריכת שולחן לחג, פסיפס זכוכית לילדים, צריבה על זכוכית, תכשיטי עור, פיוז'ינג לילדים ועוד. 

קורס ויטראז'
קורס ויטראז' בסדנא בכיכר אינו דורש ידע קודם ופונה לכל מי שנהנה מיצירה ויופי. נושאי הקורס מתחלקים לשני נושאים: עבודות בפסי עופרת (טכניקה של ויטראז' קלאסי) – יצירת תמונה או חלון וטכניקת "טיפאני" – יצירת אהיל קטן וישר. הקורס נפרס על פני שישה מפגשים שבועיים בני שלוש שעות לימוד אקדמיות כל אחד ומועבר על ידי אורית מרחבקה – מורה מוסמכת בעלת תואר ראשון, בוגרת מכללת ורצברגר לאומנות.
קורס זה מוכר כלימודי השלמה (30 שעות) לעובדי הוראה לצורך גמול השתלמות של שנת שבתון.

קורס פיוז'ינג (זכוכית חמה) למתחילים
קורס ויטראז' בסדנא בכיכר אינו דורש ידע קודם ופונה לכל מי שנהנה מיצירה ויופי. נושאי הקורס מתחלקים לשלושה נושאים: מבוא לזכוכית, עבודה עם חמר ופיוז'ינג. במסגרת הקורס יכינו המשתתפים 2 מזוזות, תבנית מחמר, צלחת וצלחת מלבנית מעוטרת. הקורס נפרס על פני ארבע מפגשים שבועיים בני שלוש שעות לימוד אקדמיות כל אחד ומועבר על ידי אורית מרחבקה – מורה מוסמכת בעלת תואר ראשון, בוגרת מכללת ורצברגר לאומנות.
קורס זה מוכר כלימודי השלמה (30 שעות) לעובדי הוראה לצורך גמול השתלמות של שנת שבתון.

קורס ציור על פורצלן
קורס ציור על פורצלן בסדנא בכיכר אינו דורש ידע קודם ופונה לכל מי שנהנה מיצירה ויופי. נושאי הקורס נוגעים ברוב תחומי הידע הבסיסיים בציור על פורצלן ומשמש כבסיס לקורס ציור על פורצלן למתקדמים. במסגרת הקורס ילמדו המשתתפים את סגנונות הציור השונים, את טכניקות הצביעה וילמדו בצורה בסיסית על שימוש בחומרים, תהליכי עבודה ועוד. הקורס נפרס על פני 12 מפגשים שבועיים בני שלוש שעות לימוד אקדמיות כל אחד ומועבר על ידי האומנית תמי עמר בעלת תעודת הוראה באומנות ובעלת ניסיון בציור על פורצלן וקרמיקה של 12 שנים.

קורס שזירת פרחים
קורס שזירת פרחים בסדנא בכיכר  אינו דורש ידע קודם ופונה לכל מי שנהנה מיצירה ויופי. במסגרת הקורס ילמדו המשתתפים על שזירת פרחים קלאסית ומודרנית, עיצוב מרכזי לשולחן, זרי כלה, נרות וקישוטים, סידורים עם חומרים טבעיים ושזירה ועיצוב פרחים בסגנונות מגובנים. בסיום כל שיעור ייצאו המשתתפים עם זר פרחים מעשה ידיהם הביתה. הקורס מתקיים בימי ה' ונפרס על פני 12 מפגשים בני שלוש שעות לימוד אקדמיות כל אחד ומועבר על ידי אנה בלין, שוזרת פרחים מקצועית בעלת 10 שנות ניסיון בתחום.
קורס זה מוכר כלימודי השלמה (30 שעות) לעובדי הוראה לצורך גמול השתלמות של שנת שבתון.

קורס עבודה אומנותית בעור
קורס עבודה אומנותית בעור בסדנא בכיכר אינו דורש ידע קודם ופונה לכל מי שנהנה מיצירה ויופי. נושאי הקורס מתחלקים לשלושה נושאים: מבוא, תכשיטי עור ועיטור בעור. הקורס נפרס על פני ארבעה מפגשים שבועיים בני שלוש שעות לימוד אקדמיות כל אחד ומועבר על ידי אורית מרחבקה – מורה מוסמכת בעלת תואר ראשון, בוגרת מכללת ורצברגר לאומנות.

קורס תפירה מעשית ועיצוב בגדים
קורס תפירה ועיצוב בגדים בסדנא בכיכר אינו דורש ידע קודם ופונה לכל מי שנהנה מיצירה ויופי. הקורס מועבר בקבוצות קטנות בנות עד שישה משתתפים. נושאי הקורס מתחלקים לשלושה נושאים: הכרת כלי עבודה ותפעול נכון של מכונת התפירה, שימוש בגזרות מוכנות מ"בורדה" והתאמה אישית ועיצוב ותפירה – טכניקות, תפירה מעשית ועוד. הקורס נפרס על פני 12 מפגשים שבועיים בני שלוש שעות לימוד אקדמיות כל אחד. הקורס פותח ומועבר על ידי אירית לילך לוי, בוגרת בית הספר "ווג", תדמיתנית ומעצבת אופנהבעלת ניסיון של מעל ל-20 שנה בתחום, בעלת בית אופנה והמפעל "אירית לוי" ומעצבת רשת "סבנטין".
קורס זה מוכר כלימודי השלמה (28 שעות) לעובדי הוראה לצורך גמול השתלמות של שנת שבתון. 

רוצה לדעת מה מתאים לך ללמוד?

1
אמנותית
2
קונבציונלית
3
יזמית
4
חוקרת
5
ריאלית
6
חברתית
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2021 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ