ייעוץ לימודים חינם
ייעוץ לימודים חינם

המכללה האקדמית לחינוך גורדון

מסלולים יחודיים לסטודנטים מצטיינים

המכללה האקדמית לחינוך גורדון מציעה לימודים לתואר ראשון B.Ed בחינוך והוראה במסלולים ייחודיים המיועדים לסטודנטים מצטיינים עם נתוני פתיחה גבוהים.

המכללה האקדמית לחינוך גורדון רואה במצוינות סטודנטים ערך עליון ושואפת לטפחם להמשך מצוינות והשתלבות בתחום החינוך וההוראה עם סיום לימודיהם. מועמדים בעלי נתונים אישיים גבוהים מוזמנים להגיש את מועמדותם ולנסות להצטרף לתכניות המצוינות.

תנאי קבלה
* ציון התאמה – ממוצע פסיכומטרי ובגרות – של 630 נקודות לפחות.
* ציון בגרות משוקלל הגבוה מ – 90 נקודות.
* ציון של 95 נקודות באחד המקצועות שנלמד בהיקף 5 יח"ל.
* ראיון אישי עם מרכזת התוכניות וראש החוג / מסלול.

מהות התכנית
השתלבות בתכנית המצוינות במכללה האקדמית לחינוך גורדון הינה ייחודית ויתרונותיה רבים. התכנית מאפשרת לסטודנטים אשר ישתלבו במסלול זה להתנסות במגוון דרכי למידה ייחודיות – לימוד מקוון, סדנאות פדגוגיות, סדנאות מנהיגות חינוכית ועוד. תכנית זו מאפשרת להמשיך בלימודים לתואר שני ישירות, ללא חובת ניסיון בהוראה. במסגרת התכנית משתלבים הסטודנטים בפרויקטים התנדבותיים, בוועדות אקדמיות של המכללה, סיורים, ימי עיון וכנסי מחקר.

באמצעות השתתפות בתכנית המצוינות, מתקצר משך הלימודים מארבע שנות לימוד לשלוש שנות לימוד בלבד. בנוסף נהנים משתתפי התכנית מפטור מלא משכר הלימוד וממלגות קיום. עם סיום הלימודים, מקבלים בוגרי התכנית סיוע בשילובם במערכת החינוך. בנוסף, אופן הלמידה הינה קבוצתית וייחודית.

חובות הסטודנט

על מנת להישאר בתכנית וליהנות מיתרונותיה, על הסטודנטים לעמוד במספר דרישות – תרומה לקהילה, שמירה על הישגים מצוינים במהלך הלימודים לתואר ולתעודת ההוראה, סיום לימודיהם בתוך תקופת זמן של שלוש שנים מלאות, השתתפות בכנסים ופעילויות ייחודיות למצטיינים והשתלבות במערכת החינוך מיד עם סיום לימודיהם ועבודה בתחום ההוראה במשך שלוש שנים לפחות.

מסלול מצטיינים מכללתי
ביכולתם של מועמדים למסלול המצטיינים המכללתי אשר ברשותם נתוני פתיחה גבוהים להגיש את מועמדותם ולנסות להשתלב במסלול המצטיינים המכללתי.
* ציון הכניסה למסלול ייקבע מחדש בכל שנה לאחר שקלול ממוצעי הפונים.

מסלול מצטיינים מכללתי - מהות התכנית
מסלול המצטיינים המכללתי הינו ייחודי ונחשק ויתרונותיו רבים. המסלול מאפשר לסטודנטים לקצר את משך לימודיהם לשלוש שנים במקום ארבע שנות לימוד. בנוסף נהנים הסטודנטים אשר התקבלו למסלול מהפחתה בשכר הלימוד בגובה של 50%. עם סיום לימודיהם, יקבלו בוגרי המסלול סיוע ממכללת גורדון בשילובם במערכת החינוך. בנוסף אופן הלמידה הינו קבוצתי וייחודי.

מסלול מצטיינים מכללתי - חובת הסטודנט
על מנת להישאר במסלול ולהמשיך ליהנות מיתרונותיו, על הסטודנטים לעמוד במספר דרישות – תרומה לקהילה, שמירה על הישגים מצוינים במהלך הלימודים לתואר ולתעודת ההוראה, סיום לימודיהם בתוך תקופת זמן של שלוש שנים מלאות והשתתפות בכנסים ופעילויות ייחודיות למצטיינים.

רוצה לדעת מה מתאים לך ללמוד?

אמנותית
קונבציונלית
יזמית
חוקרת
ריאלית
חברתית
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2019 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | בניית אתריםבניית אתרים