ייעוץ לימודים חינם
ייעוץ לימודים חינם

המכללה למנהל

תואר ראשון בראיית חשבון של האו"פ

בית הספר לראיית חשבון של המכללה למנהל הוקם לפני כעשור, ומאז פועל להכשרת רואי חשבון אשר השתלבו במשרדי רואי חשבון גדולים, בתפקידי מפתח בתעשייה ואף במערך ההוראה במכללה.

המכללה למינהל מציעה לימודים במגוון סניפים: חיפה, נתניה, תל אביב, פתח תקווה, ראשון לציון, ירושלים, באר שבע, אלעד ואילת. יש להתעדכן מול המכללה היכן תוכלו לרכוש הכשרה זו!

תנאי קבלה
מכיוון שמסלולי הלימוד לתואר ראשון הינם בשיתוף פעולה עם האוניברסיטה הפתוחה אין צורך בתעודת בגרות או פסיכומטרי והמועמדים ידרשו בתנאים הבאים: מבחן קבלה, ריאיון אישי.

תפקיד רואה החשבון
רואה החשבון נושא בתפקיד בעל אחריות רבה. הוא חווה דעתו על הדו"חות הכספיים של חברות פרטיות וציבוריות, ולשם כך עליו להיות בקיא בחוקי החשבונאות, להיות בעל יכולת מחשבה אנליטית ולהכיר את חוקי המס על בורים. אחד מתפקידיו המוכרים ביותר הוא ביקורת החשבונות, כאשר בתחום זה רואה החשבון הינו עצמאי. בתחום אחר, משמש רואה החשבון כאחראי על הניהול הפיננסי הכולל ומופקד על תזרים המזומנים, על בחירות מקורות מימון ועל הכנת דו"חות כספיים.

תכנית הלימודים
המכללה למנהל והאוניברסיטה הפתוחה מציעות תוכנית לימודים לתואר B.A. בחשבונאות עם חטיבה בכלכלה, והסמכה לרישיון רואה חשבון. תוכנית הלימודים נועדה להכשיר את בוגריה לקבלת תואר בחשבונאות, תעודת רואה חשבון מוסמך, ולרכוש ידע נרחב בתחומי מיסוי, ניהול, חשבות, ביקורת חשבונות וניהול פיננסי. בית הספר לראיית חשבון מתגאה ברמה מקצועית גבוהה, ביחס אישי לכל תלמיד, בסגל הוראה מעולה הכולל מרצים נבחרים בתחומי החשבונאות, המשפטים והכלכלה, כמו גם רואי חשבון מהבכירים בישראל. בית הספר לראיית חשבון מונה כיום מאות תלמידים. בוגרי המסלול יוכלו להשתלב בענפי הבנקאות, התעשייה והשירותים או במשרדי רואי חשבון.

רוצה לדעת מה מתאים לך ללמוד?

אמנותית
קונבציונלית
יזמית
חוקרת
ריאלית
חברתית
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2019 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | בניית אתריםבניית אתרים