ייעוץ לימודים חינם
ייעוץ לימודים חינם

המרכז להשתלמויות אוניברסיטת בר אילן

קורס הכשרת מאמנים – Coaching

המרכז להשתלמויות בר אילן מציע לימודים במסגרת קורס הכשרת מאמנים - Coaching, המתקיים בהנחייתו של ד"ר זוניו קריסטל, בעל דוקטורט באימון ותואר שני בפסיכולוגיה ארגונית מאוניברסיטת קולומביה בניו יורק, תואר שני בפסיכולוגיה מחקרית מבר אילן ותואר ראשון בפסיכולוגיה מפרו.

מטרת הלימודים בקורס
קורס הכשרת מאמנים במרכז להשתלמויות בר אילן נועד להקנות לתלמידים ידע תיאורטי ומעשי בתחום האימון לפיתוח הפוטנציאל האישי תוך יצירה לשינוי, כך שעם סיום הקורס יהיו מצוידים בכלים אפקטיביים לביצוע תהליכי אימון מקצועיים. לימודי הכשרת מאמנים בנויים מ- 2 חלקים: תיאוריה ופרקטיקה. תחומי הידע יילמדו במקביל במהלך הקורס וכל משתתף יעבור התנסות מעשית בליווי מאמן.

תכנית הלימודים
קורס הכשרת מאמנים בבר אילן מושתת על התפיסה של למידה באמצעות התנסות. המשתתפים ייחשפו להרצאות של מרצים מומחים בתחומם בעלי ותק וניסיון רב ויתנסו החל מהמפגש הראשון, בתרגילים ובמשימות. דוגמאות לתרגילים: אימון עמיתים, משחקי תפקידים (מאמן-לקוח), טמ"ס, השתתפות בהדגמות, תרגילי כתיבה ועוד. כחלק מתכנית הלימודים, יחויב כל משתתף באימון של לקוחות אמיתיים בליווי מאמן. לצורך קבלת ההסמכה מלשכת המאמנים בישראל, על כל משתלם לעבור אימון אישי בפיקוחו של מאמן מוסמך.

הקורס מתקיים תחת ריכוזו המקצועי של ד"ר זוניו קריסטל, אשר מרצה בכנסים שונים בישראל ובעולם, מחלוצי המחקר בעולם בנושא תהליך האימון, מלמד התנהגות ארגונית וייעוץ ארגוני ומאמן בעל ניסיון בארץ ובחו"ל.

נושאי הלימוד
בין הנושאים הנלמדים במסלול: היכרות ראשונית עם המושג "אימון", שינויים חברתיים שהובילו להתפתחות תחום האימון, ההתפתחות ההיסטורית של תחום האימון, מודלים: מודלים תיאורטיים ומודלים יישומיים, מי הוא מאמן ומי הוא לקוח?, התמודדות עם משבר בתהליך, גישות לגיבוש חזון אישי, חוזה מאמן-מתאמן, תהליכי שינוי, אתיקה, היבטים פסיכולוגיים רלוונטיים לעשייה באימון, התמודדות מול התנגדויות המאומן ועוד.

משך הלימודים
לימודי הכשרת מאמנים Coaching במרכז להשתלמויות בר אילן, נמשכים כ- 205 שעות אקדמיות, מתוכן כ- 30 אימון אישי והדרכה.

רוצה לדעת מה מתאים לך ללמוד?

אמנותית
קונבציונלית
יזמית
חוקרת
ריאלית
חברתית
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2019 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | בניית אתריםבניית אתרים