ייעוץ לימודים חינם
ייעוץ לימודים חינם

המכללה האקדמית בית ברל

לימודי אמנות בתכנית אישית

בית הספר לאמנות - המדרשה בית ברל מציע לימודי אמנות בתכנית אישית.
הלימודים מתקיימים במכללה האקדמית בית ברל באזור השרון!

תכנית הלימודים
התכנית והיקפה נקבעים על ידי ועדת הקבלה בהתחשב לנטיותיו האישיות של המועמד. בכל מקרה, תכנית הלימודים המינימלית נפרשת על פני 11 שעות לימוד. המסלול האישי מהווה חלק בלתי נפרד משאר מסלולי הלימודים במדרשה לאמנות והוא חלק מרוח המקום ומתפיסתו המקצועית. 

קהל יעד
לימודי אמנות בתכנית אישית בבית ברל מיועדים לסטודנטים המבקשים להיכנס אל עולם האמנות בהדרגה, בדרך של טעימות תוך התנסות מדורגת ומותאמת ליכולתם. הלימודים גם מיועדים לסטודנטים אשר למדו לימודים קודמים במוסדות אחרים ומעוניינים להשלים את לימודיהם, להרחיבם ולהעמיקם בצורה המקצועית הראויה ביותר ולסטודנטים המעוניינים ללמוד אמנות אך אינם יכולים ללמוד במסגרת לימודים מלאה מסיבות פורמליות, אישיות או בשל הקושי לעמוד במטלות של המסגרות המלאות.

משך הלימודים
לימודי תכנית הלימודים נפרשים נקבעים על ידי ועדת הקבלה בהתחשב לנטיותיו של המועמד. בכל מקרה, היקף התכנית הינו מינימום 11 ש"ש.

תנאי קבלה
ראיון אישי והגשת תיק עבודות.

סגל ההוראה
במדרשה מלמדים טובי האמנים בארץ, אמנים בעלי תפיסות שונות ואף סותרות, המייצגים בעשייה האמנותית שלהם ובפועלם כמורים את רוח המדרשה לאמנות - פלורליזם רחב המאכלס תפיסות עולם מגוונות המתעמתות זו עם זו ומייצרות שיח פורה ועירני. רוח זו מאפשרת לסטודנט לפתח יכולת חשיבה וביקורת עצמאית ולבסס לעצמו את דרכו האמנותית הייחודית.

פעילויות נוספות
גלריות אמנות וגלריות לסטודנטים - במדרשה פועלות 3 גלריות בהם מוצגות תערוכות סטודנטים, תערוכות בוגרים, תערוכות של אמנים אורחים. כמו כן פועלת בתל אביב גלריה של המדרשה לאמנות המציגה מגוון עכשווי ומתעדכן של תערוכות, בנוסף ישנו גם כתב עת בשם "המדרשה" - כתב עת לאמנות ותרבות השואף ליצור דיון ביקורתי מעמיק בשאלות אמנותיות ולקיים דיאלוג עם ההיסטוריה של הביקורת והעשייה האמנותית.

תחומי הלימוד
תהליך בחירת השיעורים במסלול לימודי אמנות בתכנית אישית נעשה בשיתוף והתייעצות עם התלמיד והיענות רבה ככל האפשר לנטיותיו והעדפותיו, ניתן לבחור ולשלב בין התחומים הבאים: ציור, רישום, פיסול, צילום, וידאו-ארט, אמנות באוריינטציה דיגיטלית, אמנות בינתחומית, קרמיקה, לימודים עיוניים באמנות ועוד. 

רוצה לדעת מה מתאים לך ללמוד?

אמנותית
קונבציונלית
יזמית
חוקרת
ריאלית
חברתית
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2019 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | בניית אתריםבניית אתרים