ייעוץ לימודים חינם
ייעוץ לימודים חינם

האקדמיה למסחר של ברק קפיטל

לימודי מסחר בשוק ההון

האקדמיה למסחר של ברק קפיטל הינה אקדמיה ללימודי מסחר בשוק ההון. מטרת הלימודים באקדמיה למסחר הינה יצירת מסגרת הכשרה מעשית ומקצועית שתזהה את פוטנציאל הסוחר הגלום בתלמיד ותניב מחזורי בוגרים שיוכלו להתמודד בהצלחה עם מכלול האתגרים שמציב שוק ההון.

קהל יעד
הלימודים באקדמיה למסחר של ברק קפיטל מיועדים לשלל קהלים: לבעלי רקע כלכלי, לבעלי רקע במסחר המעוניינים בשידרוג הידע והיכולות שלהם וכן לחסרי ניסיון וידע המעוניינים  בפתיחת דלת לעולם שוק ההון. ברק קפיטל שמה לה למטרה, לזהות את בעלי הכישרון לשוק ההון.

משך הלימודים
לימודי הקורס נפרשים על פני חצי שנת לימוד לאורך 300 שעות לימוד אקדמיות, מתוכן 200 שעות התנסות מעשית בסימולאטור המסחר הייחודי והמתקדם בארץ. 

תכנית הלימודים
במהלך הלימודים ירכשו התלמידים מיומנויות מקצועיות לצד ידע תיאורטי מעמיק וניסיון מעשי בזמן אמת ונחשפים לידע ולתובנות השמורים בדרך כלל לבכירי עולם המסחר המקצועי. בנוסף, הם מסגלים את היכולת לזהות ולנצל את התכונות האישיות התורמות להצלחה במסחר בשוק ההון ומשפרים את תהליכי קבלת ההחלטות בתנאי לחץ. התכנית מורכבת משבעה פרקים פרונטאליים שמטרתם הקניית ידע ורקע תיאורטי ויישומי מפי סוחרים מנוסים.

במישור המעשי חווים התלמידים תרגול בזמן אמת של מסחר, התרגול בוחן את החיבור בין החומר העיוני למעשי. ההתנסות המעשית מורכבת משלושה מרכיבים:
1. שלב בסיסי -  שלב בו מיושם הידע הנרכש ומתורגלות המיומנויות הטכניות הנלמדות  תוך זיהוי של תהליכים פסיכולוגיים שמשפיעים בעת קבלת ההחלטות במסחר.
2. שלב מתקדם – שלב בו יגבשו התלמידים את סגנון המסחר האישי המתאים להם, תוך בחינה של פעולות מסחר אפקטיביות עם דגש על ניהול הסיכונים, ויגיעו להבנה מעמיקה של הדינאמיקה של השוק.
3. דיאגנוזה – בשלב זה יבוצע אבחון כמותי ואיכותי לגבי מידת ההשגיות של התלמידים, התלמיד יוזמן לאורך תקופת הלימודים לשיחות תקופתיות עם צוות התכנית לצורך מיפוי היכולות האישיות ועדכון ההתקדמות, ההישגים ומידת הסיכויים להצלחה בתהליכי המסחר בהם הם לוקחים.

תנאי קבלה
הלימודים של האקדמיה למסחר של ברק קפיטל מיועדים אך ורק למועמדים בעלי הנתונים להפוך לא רק לסוחרים, אלא לסוחרים מצטיינים. לפיכך, יתקבלו רק מי שיעמדו בהצלחה בתהליכי האיתור והמיון הקפדניים. 

נושאי לימוד

המנגנונים המאפיינים את השוק, הבנת השחקנים והכוחות הפועלים המניעים את המסחר, אסטרטגיות ושיטות מסחר מתקדמות, ניהול פוזיציות וניהול סיכונים במסחר, שיטת הניתוח הטכני, תפקיד הפסיכולוגיה במסחר ועוד. 

רוצה לדעת מה מתאים לך ללמוד?

אמנותית
קונבציונלית
יזמית
חוקרת
ריאלית
חברתית
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2019 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | בניית אתריםבניית אתרים