ייעוץ לימודים חינם!

LFO

קורס קיובייס ויצירת מוסיקה בחיפה

LFO, המרכז ללימודי אולפן ביתי בחיפה והצפון מציע לימודים במסגרת קורס קיובייס - הפקה באולפן הביתי. קורס קיובייס מתקיים באווירה אינטימית, במתכונת של 12 מפגשים בני 3 שעות כל אחד, ומאפשר לבוגריו ליצור מוסיקה באופן מקצועי באולפן הביתי.

תוכנת קיובייס (Cubase) היא התוכנה הפופולארית והמובילה בארץ ובעולם בכל הנוגע להקלטה, הפקה ויצירה של מוסיקה מקצועית. קורס קיובייס ב- LFO מאפשר לתלמידים להכיר היטב את תוכנת Cubase והפונקציות שבה, כמרכזו של האולפן הביתי המודרני. כמו כן, במהלך קורס קיובייס יילמדו המשתתפים עקרונות מתחום הסאונד, האקוסטיקה, המידי, הסינטזה, המיקס וההפקה המוסיקלית, כשדגש מיוחד יושם על עבודה נכונה באולפן הביתי.

לימודי קיובייס ב- LFO כוללים מגוון נושאים ביניהם הקמת אולפן ביתי, אופטימציה של המחשב לעבודה עם אודיו, יסודות הסאונד, הגדרות בסיסיות בקיובייס, Cubase כאולפן וירטואלי, השלבים השונים בהפקה מוזיקלית, שימוש מעשי בפרוטוקול מידי ב-Cubase, אוטומציות וקונטרולרים, פונקציות מידי מתקדמות ב-Cubase, קיובייס ודיגיטל אודיו, קיובייס והקלטת אודיו - עקרונות ודגשים, פונקציות מתקדמות לעריכת אודיו ב-Cubase, אקולייזרים, שימוש נכון באפקטים, שימוש בקומפרסורים ומעבדים דינמיים, עקרונות בהפקה מוסיקלית, עקרונות המיקס, עקרונות עבודה תוכנת Samplitude , גימור וצריבה בעזרת ה-Samplitude ועוד.

קורס קיובייס מועבר על ידי נועם גינגולד - מוסיקאי, מפיק מוסיקלי ומעצב סאונד, המייסד של חברת ה-Plugins בעלת השם העולמי Musicrow. הקורס נפרס על פני 12 מפגשים בני 3 שעות כל אחד. הלימודים מתקיימים בכיתות של עד 6 תלמידים לכיתה, באווירה אינטימית, באולפן פעיל ומאובזר.

לימודים בקורס קיובייס משלבים בין היבטים תיאורטיים לתרגול מעשי של הקלטה ויצירה, תוך שימוש במגוון הציוד והכלים המוסיקליים באולפן. במהלך הקורס יכין כל תלמיד פרויקט אישי מודרך- קטע מוזיקלי בסגנון המועדף עליו, שידגים את הידע שצבר בשיעורים.

רוצה לדעת מה מתאים לך ללמוד?

1
אמנותית
2
קונבציונלית
3
יזמית
4
חוקרת
5
ריאלית
6
חברתית
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2021 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ