ייעוץ לימודים חינם
קורס תיווך ומכירות נדל"ן

קורס תיווך ומכירות נדל"ן

מה כדאי לדעת על קורס תיווך ומכירות נדל"ן?

תיווך נדל"ן הוא מקצוע אשר משלב בין תחומי השיווק והמכירות, ניהול משא ומתן ותיווך וקישור בין אנשים מתוך כוונה למצוא את עמק השווה ביניהם בכל הנוגע לתיווך ומכירה של נכסים שונים וקרקעות, כמו גם ביזמות בנייה. מתווכי הנדלן לעיתים מתאמים ועוזרים למשקיעים בנדל"ן למצוא נכסים וקרקעות שמתאימים להם, ובפעמים אחרות עוזרים לאנשים למצוא דירות העולות על כל הדרישות שלהם.

הלימודים בקורס תיווך ומכירות נדל"ן כוללים ידע תיאורטי מקיף, כלים ומיומנויות מעשיות בתחום מרכזי ומרתק זה. המשתתפים ירכשו טכניקות ואסטרטגיות בתחום יזמות הנדל"ן, שיווק נכסים, תיווך מקרקעין, פינוי בינוי, תמ"א 38 ועוד תחומים רבים נוספים. לימודים אלו מקנים לבוגרים הכנה לבחינות החיצוניות מטעם משרד המשפטים, שמעבר שלהן הוא תנאי הכרחי לקבלת רישיון לתיווך מקרקעין. הבחינה עוסקת בנושאים כמו חוק הגנת הצרכן, דיני מקרקעין, חוק חוזים ועוד.

למי מתאים ללמוד קורס תיווך ומכירות נדל"ן?

1
יזם
2
קונבציונלי
3
חברתי
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
מידע נוסף:
פתיחה

למה כדאי קורס תיווך ומכירות נדל"ן?

ענף הנדל"ן הוא חלק נכבד ומשמעותי מהכלכלה בישראל ובעולם כולו. זהו ענף מורכב ומסובך אשר פונה למוכרים או לרוכשים של דירות מגורים, כמו גם למשקיעים בנדל"ן מסוגים שונים. העסקאות אשר מתבצעות בתחום הנדל"ן הן עסקאות גדולות הדורשות משאבים רבים לצורך מימושן. מתווכי נדל"ן, אשר נקראים גם סוכני נדל"ן, הם בעלי המקצוע האחראיים על תיווך וקישור בין אנשים המעוניינים לבצע עסקת מכירה וקנייה בעולם הנדל"ן וסיוע להם להגיע להחלטה משתלמת.

החל משנת 1996, בה נחקק חוק תיווך מקרקעין, רשאי כל אדם לעסוק בתיווך נדל"ן, כל עוד הוא בעל רישיון מרשם המתווכים מטעם משרד המשפטים. בכדי לקבל רישיון תעסוקתי זה, יש לעבור את הבחינות החיצוניות מטעם משרד המשפטים, בחינות אשר מתקיימות שלוש פעמים בשנה בלבד. קורס תיווך ומכירות נדל"ן מקנה לבוגריו את הידע הנדרש לשם מעבר הבחינה בהצלחה. 
פתיחה

למי מתאים קורס תיווך ומכירות נדל"ן?

הלימודים בקורס תיווך ומכירות נדל"ן פונים לקהל הרחב ולכל מי שיש ברצונו להשתלב במסלול לימודים מרתק, מהנה, מאתגר ומספק זה, בין אם הוא בעל ידע קודם וניסיון מעשי בתחום המקרקעין ובין אם לא, הן לצורך העשרה אישית ושימוש עצמי והן לצורך רכישת מקצוע חדש והשתלבות בשוק העבודה בתחום מבוקש זה.

הלימודים מתאימים במיוחד לאנשים המאופיינים בכישורי מכירה טובים, המעוניינים לעבור הכשרה מקצועית ואיכותית שתאפשר להם להשתלב בשלל המשרות הרווחיות והמבוקשות בשוק העבודה בתחום. כמו כן, יוכלו למצוא עניין רב בלימודים פקידים בבנקים, יועצי השקעות, מנהלי חשבונות, כמו גם בוגרי תואר ראשון בניהול, כלכלה, מנהל עסקים, חשבונאות וכדומה, אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם.
פתיחה

מה תנאי הקבלה לקורס תיווך ומכירות נדל"ן?

תנאי הקבלה לקורס תיווך ומכירות נדל"ן יכולים להשתנות בין מוסדות הלימוד המגוונים אשר מציעים רכישת הכשרה זו ובין הקורסים השונים בתחום, בהתאם לקהל היעד אליו מיועדים הלימודים וסוג ההכשרה הנרכשת עם סיומם. בדרך כלל, הקורסים פתוחים בפני הקהל הרחב, מציבים דרישות קבלה בסיסיות למדי ומקבלים לשורותיהם את כל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מרתק זה, כל עוד הם בני 18 ומעלה, בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה.

כמו כן, על המועמדים להיות בעלי עבר פלילי נקי, ידע בסיסי בשפה האנגלית ולעבור ריאיון קבלה אישי מול ראשי מסלול הלימודים מתוך מטרה לקבוע את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. קורסים מתקדמים יותר דורשים כי המועמדים יהיו בעלי ידע קודם וניסיון מעשי בתחומים הרלוונטיים.
פתיחה

כמה זמן נמשך קורס תיווך ומכירות נדל"ן?

משך הלימודים בקורס תיווך ומכירות נדל"ן עשוי להשתנות בין מוסד לימודים אחד למשנהו, בהתאם להיקף החומר הנלמד, סוג ההכשרה הנרכשת עם סיום הלימודים, קהל היעד אליו מיועדים הלימודים, מספר המפגשים השבועיים אשר מתקיימים במהלך ההכשרה ואורכו של כל אחד מן המפגשים הללו. בדרך כלל, הלימודים כוללים בין 50 ל-80 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן של בין חודשיים לחצי שנה.

חשוב לדעת כי מרבית מוסדות הלימוד מציעים השתלבות במסלול הלימודים במתכונת של לימודי ערב ולימודים בימי שישי בבוקר. אפשרות זו מקנה יתרון עבור המעוניינים לרכוש הכשרה זו אך אין ביכולתם לפנות את יומם לטובת הלימודים עקב התחייבויות קודמות כמו עבודה, לימודים או כל התחייבות אחרת.
פתיחה

מה לומדים בקורס תיווך ומכירות נדל"ן?

תוכנית הלימודים בקורס תיווך ומכירות נדל"ן משלבת בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות מעשיות ותרגולים רבים. השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים היא מן המעלה הראשונה. הנושאים הנלמדים יכולים להשתנות בין הקורסים המגוונים, בהתאם להיקף החומר הנלמד וקהל היעד אליו מיועדים הלימודים.

על פי רוב, התכנים הנלמדים בקורס כוללים את הנושאים הבאים: מבוא לעולם הנדל"ן, מושגי יסוד בתחום הנדל"ן, מיסוי מקרקעין, התמחויות בנדל"ן, ניהול משא ומתן, עקרונות שיווק נכסים, גיוס לקוחות, הכנה לקראת מבחנים לקבלת "רישיון מתווך" (רשם מתווכים), תמחור נכסים, אתיקה מקצועית, דיני מקרקעין, חוק תכנון ובנייה, חוק העונשין, שמאות מקרקעין, חוק המתווכים ועוד שלל תכנים מרתקים.
פתיחה

מה עושים אחרי קורס תיווך ומכירות נדל"ן?

לבוגרי קורס תיווך ומכירות נדל"ן אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, לרבות עמידה בחובת נוכחות, השתתפות פעילה בשיעורים, ביצוע התנסויות מעשיות, הגשת תרגילים ומטלות ומעבר בחינות, תוענק תעודת גמר מטעם מוסד הלימודים בו השלימו את הכשרתם. תעודה זו אינה רישיון לעסוק בתחום, ורק לאחר שיעברו הבוגרים את הבחינה החיצונית מטעם משרד המשפטים יקבלו את הרישיון המבוקש ויוכלו להשתלב בשלל המשרות בתחום.

בפני בוגרי קורס תיווך ומכירות נדל"ן עומדות אפשרויות תעסוקה שונות ומגוונות. הם יוכלו להשתלב בשוק העבודה במסגרת משרדי תיווך ושיווק נדל"ן, חברות יזמות בתחום הנדל"ן, חברות בנייה, מערכות שיווק של קבלני בנייה, ייעוץ לאנשים המעוניינים להשקיע בתחום ועוד. אפשרות נוספת אשר עומדת בפני הבוגרים היא פנייה לדרך עצמאית ופתיחת עסק פרטי משלהם בתחום.
פתיחה

מה אפשר ללמוד אחרי קורס תיווך ומכירות נדל"ן?

בוגרי קורס תיווך ומכירות נדל"ן המעוניינים ברכישת ידע נוסף, בין אם לצורך העשרה אישית והרחבת אופקים ובין אם לצורך העשרת ארגז הכלים המקצועי שלהם, הרחבת הסמכתם ורכישת ידע מקצועי נוסף מתוך מטרה להשתלב בשוק העבודה כאנשי מקצוע איכותיים ומיומנים בעלי תחומי אחריות מגוונים, יוכלו להמשיך ללימודים נוספים.

אחת האפשרויות העומדת בפני הבוגרים היא השתלבות בקורס השקעות נדל"ן. לימודים אלו מכשירים את בוגריהם לניתוח השקעות והערכת נכסים, נוסף על טכניקות למימוש השקעות במקרקעין, זאת בכדי לגרוף רווחים משתלמים ולהימנע מסיכונים אפשריים. תחום לימודים נוסף בו יוכלו הבוגרים למצוא עניין הוא קורס מבוא לשוק ההון. במסגרת לימודים אלו יוכשרו הבוגרים לביצוע עסקאות קנייה ומכירה של מניות בשוק ההון באמצעות ידע נרחב וטכניקות המיועדות להגדלת רווחים.
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2022 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ