ייעוץ לימודים חינם!

קורס מדריכי ספינינג

לימודי ספינינג - רוצה ללמוד להדריך כיתת ספינינג?

ספינינג הינה פעילות אירובית אשר מתבצעת על אופניים נייחים ומדמה רכיבה על אופניים. בשנים האחרונות, הפך תחום זה לפופולארי ומבוקש מאוד בקרב המתאמנים, המאמנים וחובבי הכושר הגופני. הספינינג פותח על ידי רוכב אופניים אמריקאי שרצה למצוא דרך באמצעותה יוכל לשמור על כושר גם בימי החורף הקרים והמשולגים והבין כי אופני הכושר הקיימים אינם מדמים את הרכיבה על האופניים באופן מדוייק מספיק.

אופני ספינינג כוללים כפתור אשר משפיע על רמת העומס, דבר המאפשר לרוכבים עליהם לשלוט בדרגת הקושי והמאמץ בזמן הפעילות הגופנית. עובדה זו, בשילוב השליטה במהירות הדיווש, מאפשרת בנייה של תכניות אימון מגוונות ומיוחדות. אימוני הספינינג נעשים במתכונת קבוצתית, בליווי מוזיקת רקע ובהנחייה של מדריך. 

למי מתאים ללמוד קורס מדריכי ספינינג?

1
חברתי
2
ריאלי
3
יזם
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
מידע נוסף:
פתיחה

מידע כללי על קורס מדריכי ספינינג

הספינינג, או בהגדרה המקצועית, רכיבה על אופני סטודיו (Indoor Cycling) הינו תחום ספורטיבי פופולארי במיוחד ועקב כך, הדרישה למדריכי כושר מוסמכים ומקצועיים שיש באפשרותם להעביר שיעורי ספינינג הולכת וגוברת. רבים מבקשים לבצע פעילות אירובית מהנה זו, בה הם יכולים לשלוט על רמת הקושי והמאמץ ולשרוף כמות רבה של קלוריות תוך זמן קצר יחסית ולהנות מפעילות המתבצעת בקבוצה. 

תכנית הלימודים בקורס מדריכי ספינינג כוללת ידע עיוני מקיף, כלים, מיומנויות מעשיות ושיטות עבודה נכונות להעברת אימון ספינינג. המשתתפים בלימודים יוכשרו לבניית אימון ספינינג בצורה נכונה, התאמת גובהו של מושב האופניים וגובהו של הכידון למתאמן, טכניקת דיווש נכונה, תרגילים אפשריים על האופניים ועוד.
פתיחה

למי מתאים קורס מדריכי ספינינג?

הלימודים בקורס מדריכי ספינינג פונים לקהל הרחב ולכל מי שיש ברצונו להשתלב במסלול לימודים מרתק זה, בין אם הינו בעל ידע קודם וניסיון מעשי ברכיבה על אופניים ובין אם לאו, הן לצורך העשרה אישית ושימוש עצמי והן לצורך השתלבות בשוק העבודה במקצוע מאתגר ומספק זה, בעבודה במהלכה יוכלו להנות העוסקים מתחושת סיפוק אדירה כתוצאה מהצלחת המתאמנים שלהם. 

הלימודים מתאימים במיוחד למדריכי חדר כושר מוסמכים, המעוניינים בהעשרת ארגז הכלים המקצועי שלהם והרחבת הסמכתם כמדריכי ספינינג. כמו כן, מתאימים הלימודים לבעלי תעודת מדריך או מאמן בכדורעף, כדורגל, כדורסל, שחייה וכדומה, אשר יש ברצונם לרכוש הכשרה איכותית כמדריכים בתחום נוסף מעולם הספורט. בנוסף, יוכלו למצוא עניין בלימודים מורים לחינוך גופני, פיזיותרפיסטים, מרפאים בעיסוק, תזונאים ועוד.
פתיחה

מי יכול להתקבל לקורס מדריכי ספינינג?

תנאי הקבלה לקורס מדריכי ספינינג יכולים להשתנות בין מוסדות הלימוד המגוונים אשר מציעים רכישת הכשרה זו ובין הקורסים השונים בתחום, בהתאם לקהל היעד אליו מיועדים הלימודים וסוג ההסמכה הנרכשת עם סיומם. בדרך כלל, הקורסים בתחום אינם מציבים תנאי קבלה גבוהים למדי, המועמדים נדרשים להיות בני 16 ומעלה ולהציג אישור רפואי המעיד על בריאותם התקינה ועל כשירותם לעסוק בפעילות גופנית.

כמו כן, בהתאם לחוק הספורט, רק בעלי תעודת מדריך חדר כושר מוסמך או מדריך ומאמן בענפי ספורט אחרים יכולים להתקבל ללימודים בקורס מדריכי ספינינג. בנוסף, ייתכן ויידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי מול ראשי מסלול הלימודים שמטרתו לקבוע את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו.
פתיחה

כמה זמן נמשך קורס מדריכי ספינינג?

משך הלימודים בקורס מדריכי ספינינג עשוי להשתנות בין מוסד לימודי אחד למשנהו, בהתאם להיקף החומר הנלמד, קהל היעד אליו מיועדים הלימודים, סוג ההסמכה הנרכשת עם סיומם, מספר המפגשים השבועיים אשר מתקיימים במהלך ההכשרה ואורכו של כל אחד מן המפגשים הללו. בדרך כלל, כוללים הקורסים השונים בתחום בין 20 ל-50 שעות לימוד אקדמיות.

חשוב לדעת כי מרבית מוסדות הלימוד מציעים השתלבות במסלול הלימודים במתכונת של לימודי ערב ולימודים בימי שישי בבוקר. אפשרות זו מהווה יתרון מהותי עבור המעוניינים לרכוש הכשרה זו אך אין ביכולתם לפנות את יומם לטובת הלימודים עקב התחייבויות קודמות כמו עבודה, לימודים או כל התחייבות אחרת. כך יוכלו ללמוד בשעות ובזמנים המתאימים להם ביותר.
פתיחה

מה לומדים בקורס מדריכי ספינינג?

תכנית הלימודים בקורס מדריכי ספינינג משלבת בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות מעשיות ותרגולים רבים. השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה. הנושאים הנלמדים יכולים להשתנות בין הקורסים המגוונים בתחום, בהתאם להיקף החומר הנלמד וקהל היעד אליו מיועדים הלימודים.

על פי רוב, התכנים הנלמדים בקורס כוללים את הנושאים: בניית תכנית אימון, התאמת האופניים למתאמן, כוונון האופניים, הכרות טכנית עם האופניים, פיזיולוגיה של המאמץ, מוזיקה באימון, עבודה עם אוכלוסיות מיוחדות, בניית מערך שיעור, מתיחות, פציעות נפוצות ומניעתן, תחזוקת האופניים, יציבות הגוף ברכיבה, טכניקות רכיבה, דופק באימונים, דיווש נכון ועוד שלל תכנים מרתקים.
פתיחה

מה עושים אחרי קורס מדריכי ספינינג?

לבוגרי קורס מדריכי ספינינג אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, לרבות עמידה בחובת נוכחות, השתתפות פעילה בשיעורים, ביצוע ההתנסויות המעשיות, הגשת התרגילים והמטלות ומעבר הבחינות, תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם. בוגרים שהינם בעלי תעודת מדריך חדר כושר מוסמך יזכו לתעודת "מדריך אופני סטודיו" מטעם המוסד המלמד ובאישור מנהל הספורט.

בפני בוגרי קורס מדריכי ספינינג עומדות אפשרויות תעסוקה שונות ומגוונות. הם יוכלו להשתלב בשוק העבודה במסגרת חדרי כושר, סטודיו לאימונים שונים, מתנ"סים ועוד. כיוון שתחום זה הינו תחום פופולארי ומבוקש ביותר, קיימת דרישה למדריכים מוכשרים, מקצועיים ואיכותיים בתחום. 
פתיחה

מה אפשר ללמוד אחרי קורס מדריכי ספינינג?

בוגרי קורס מדריכי ספינינג המעוניינים ברכישת ידע נוסף, בין אם לצורך העשרה אישית והרחבת אופקים ובין אם לצורך העשרת ארגז הכלים המקצועי שלהם, הרחסת הסמכתם ורכישת ידע מקצועי נוסף מתוך מטרה להשתלב בשוק העבודה כאנשי מקצוע איכותיים ומיומנים בעלי תחומי אחריות מגוונים, יוכלו להמשיך ללימודים נוספים. אחת האפשרויות העומדת בפני הבוגרים הינה השתלבות בקורס מדריכי פילאטיס. במסגרת לימודים אלו יוכשרו הבוגרים לקיום אימונים איכותיים ומקצועיים בתחום זה וירכשו הכשרה מקצועית נוספת באמצעותה יוכלו לאמן ולהדריך קבוצות מתאמנים.

תחום לימודים נוסף בו יוכלו הבוגרים למצוא עניין הינו לימודי תואר ראשון בחינוך גופני. לימודים אלו מקיפים ומעמיקים המכשירים את בוגריהם כמורים איכותיים לחינוך גופני.
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2022 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ