ייעוץ לימודים חינם
קורס מניקור פדיקור

קורס מניקור פדיקור

מה כדאי לדעת על קורס מניקור פדיקור?

כפות הידיים שלנו הן אחד האיברים הבודדים בגוף שלנו שכמעט תמיד חשופים כלפי חוץ, ובהתאם לכך הטיפול בהן חשוב במיוחד בנושא המראה החיצוני. כפות הרגליים שלנו הן אלו אשר מחזיקות אותנו במשך כל שעות היום ועלינו לשמור על בריאותן ועל טיפוחן באופן שוטף. לטיפולי מניקור ופדיקור משמעות אסתטית רבה, שכן אלו גורמים לידיים ולרגליים להראות נקיות, מטופחות, עדינות, מעוצבות, מקושטות ויפות יותר. פעמים רבות לקוחות יבקשו כחלק מהטיפול לעשות גם בנייה, לכן מומלץ כבר ללכת ללימודי בניית ציפורניים כדי להרחיב את היצע השירותים שלכם.

לימודים מניקור פדיקור נלמדים במגוון מכללות ברחבי הארץ והם כוללים ידע תיאורטי מקיף, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בתחום רווחי ומבוקש זה. המשתתפים ילמדו כיצד לטפל בבעיות בריאותיות אפשריות, כיצד לדאוג לצד האמנותי והעיצובי של הציפורניים, לשמור על כללי הבטיחות וההיגיינה ועוד.

למי מתאים ללמוד קורס מניקור פדיקור?

1
חברתי
2
ריאלי
3
יזם
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
מידע נוסף:
פתיחה

למה כדאי לעשות קורס מניקור פדיקור?

עולם הקוסמטיקה, הטיפוח, היופי והאסתטיקה הוא עולם רחב היקף, מבוקש ופופולרי במיוחד. אחד התחומים הבולטים ביותר בעולמות אלו הוא האסתטיקה של כפות הידיים וכפות הרגליים, או בשם המקצועי - מניקור ופדיקור. המניקור הוא תחום טיפוח הידיים והציפורניים והפדיקור הוא תחום טיפוח כפות הרגליים והציפורניים.

חשיבות ביצוע טיפולי מניקור ופדיקור סדירים נובעת לא רק מטעמים אסתטיים, אלא גם מטעמים בריאותיים, שכן יש בכוחם של הטיפולים הללו למנוע ולטפל בשלל בעיות - יובש בעור, פטרת ציפורניים, ציפורן חודרנית, יבלות ועוד. רבים מבקשים לבצע טיפולים אלו אצל בעלי מקצוע מיומנים ואיכותיים ועל כן נחשבות משרות בתחום זה למבוקשות ורווחיות במיוחד. בסיום הלימודים, בפני הבוגרים עומדות אפשרויות תעסוקה רבות ומגוונות, והם יוכלו להשתלב בהם בהתאם לרצונותיהם והעדפותיהם. 
פתיחה

למי מתאים קורס מניקור פדיקור?

הלימודים בקורס מניקור פדיקור פונים לקהל הרחב ולכל מי שיש ברצונו להשתלב במסלול לימודים מרתק, מהנה, מאתגר ומספק זה, בין אם הוא בעל ידע קודם וניסיון מעשי בתחום האסתטיקה והטיפוח ובין אם לא, הן לצורך העשרה אישית ושימוש עצמי והן לצורך רכישת מקצוע חדש והשתלבות בשוק העבודה בתחום מבוקש זה.

הלימודים מתאימים במיוחד לחובבי הטיפוח והיופי, המעוניינים לרכוש הכשרה מקצועית ואיכותית שתלמד אותם כיצד לשמור על כפות ידיהם ורגליהם שלהם ושל אחרים מטופחות, יפות ובריאות. כמו כן, יוכלו למצוא עניין רב בלימודים בעלי מקצוע מהתחומים הרלוונטיים, ביניהם קוסמטיקאיות, ספריות, מאפרות וכדומה, אשר יש ברצונן להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהן.
פתיחה

מה תנאי הקבלה לקורס מניקור פדיקור?

תנאי הקבלה לקורס מניקור פדיקור יכולים להשתנות בין מוסדות הלימוד המגוונים אשר מציעים רכישת הכשרה זו ובין הקורסים השונים בתחום, בהתאם לקהל היעד אליו מיועדים הלימודים וסוג ההכשרה הנרכשת עם סיומם. בדרך כלל, הקורסים פתוחים בפני הקהל הרחב, אינם מציבים דרישות קבלה כלל ומקבלים לשורותיהם את כל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מרתק זה.

חלק מן הקורסים דורשים כי המועמדים יהיו בני 18 ומעלה ובוגרי 10 או 12 שנות לימוד. כמו כן, ייתכן ויידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי מול ראשי מסלול הלימודים מתוך מטרה לקבוע את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בנוסף, חלק ממוסדות הלימוד מציבים בפני המועמדים תנאי קבלה נוספים ולכן מומלץ לברר את תנאי הקבלה המדויקים מול מזכירות מוסד הלימודים הרלוונטי.
פתיחה

כמה זמן נמשך קורס מניקור פדיקור?

משך הלימודים בקורס מניקור פדיקור עשוי להשתנות בין מוסד לימודים אחד למשנהו, בהתאם להיקף החומר הנלמד, סוג ההכשרה הנרכשת עם סיום הלימודים, קהל היעד אליו מיועדים הלימודים, מספר המפגשים השבועיים אשר מתקיימים במהלך ההכשרה ואורכו של כל אחד מן המפגשים הללו. בדרך כלל, הלימודים כוללים בין 40 ל-80 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן של בין חודש לארבעה חודשים. קורסים מתקדמים ומקיפים יותר כוללים כ-150 שעות לימוד אקדמיות.

חשוב לדעת כי מרבית מוסדות הלימוד מציעים השתלבות במסלול הלימודים במתכונת של לימודי ערב ולימודים בימי שישי בבוקר. אפשרות זו מקנה יתרון עבור המעוניינים לרכוש הכשרה זו אך אין ביכולתם לפנות את יומם לטובת הלימודים עקב התחייבויות קודמות כמו עבודה, לימודים או כל התחייבות אחרת.
פתיחה

מה לומדים בקורס מניקור פדיקור?

תוכנית הלימודים בקורס מניקור פדיקור משלבת בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות מעשיות ותרגולים רבים. השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים היא מן המעלה הראשונה. הנושאים הנלמדים יכולים להשתנות בין הקורסים המגוונים, בהתאם להיקף החומר הנלמד וקהל היעד אליו מיועדים הלימודים.

על פי רוב, התכנים הנלמדים בקורס כוללים את הנושאים הבאים: תורת העור, מחלות עור שכיחות, מחלות עור וציפורניים בכפות הידיים והרגליים - פטרת/יבלות/התעבות/עור סדוק ויבש/אקזמות/ציפורן חודרנית, טיפול בבעיות עור שונות, כפות רגליים של מטופלים בעלי סכרת, מבנה הציפורניים, סידור הציפורן וטיפוחה, אופני חיטוי, היגיינה וסטריליזציה, הסרת עור קשה, תהליך טיפול בכף הרגל, פדיקור רפואי, טיפוח כף היד, מריחת לק וקישוטים, כלי הטיפול, אמבט פראפין, עיסוי לכפות הידיים והרגליים, כללי בטיחות ועוד שלל תכנים מרתקים.
פתיחה

מה עושים אחרי קורס מניקור פדיקור?

לבוגרי קורס מניקור פדיקור אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, לרבות עמידה בחובת נוכחות, השתתפות פעילה בשיעורים, ביצוע התנסויות מעשיות, הגשת תרגילים ומטלות ומעבר בחינות, תוענק תעודת גמר מטעם מוסד הלימודים בו השלימו את הכשרתם. מוסדות לימוד רבים אף מקנים לבוגריהם תעודת מקצוע יוקרתית ואיכותית מטעם משרד התמ"ת.

בפני בוגרי קורס מניקור פדיקור עומדות אפשרויות תעסוקה שונות ומגוונות. הם יוכלו להשתלב בשוק העבודה במסגרת סלוני יופי, מכוני טיפוח, מספרות, מכוני ספא ובריאות, קופות חולים, קליניקות פרטיות וכדומה. אפשרות נוספת אשר עומדת בפני הבוגרים היא פנייה לדרך עצמאית והקמת עסק פרטי משלהם בו יוכלו להציע את שירותיהם המקצועיים לקהל לקוחות רחב.
פתיחה

מה אפשר ללמוד אחרי קורס מניקור פדיקור?

בוגרי קורס מניקור פדיקור המעוניינים ברכישת ידע נוסף, בין אם לצורך העשרה אישית והרחבת אופקים ובין אם לצורך העשרת ארגז הכלים המקצועי שלהם, הרחבת הסמכתם ורכישת ידע מקצועי נוסף מתוך מטרה להשתלב בשוק העבודה כאנשי מקצוע איכותיים ומיומנים בעלי תחומי אחריות מגוונים, יוכלו להמשיך ללימודים נוספים.

אחת האפשרויות העומדת בפני הבוגרים היא השתלבות בקורס בניית ציפורניים. לימודים אלו מכשירים את בוגריהם בטכניקת טיפוח נוספת לציפורניים, תוך רכישת המיומנויות וטכניקות העבודה המגוונות בתחום מרתק זה. תחום לימודים נוסף בו יוכלו הבוגרים למצוא עניין הוא קורס רפלקסולוגיה. במסגרת לימודים אלו, אשר נכללים בתור עולם הרפואה המשלימה, יוכשרו הבוגרים לביצוע טיפולים אשר מתבצעים באמצעות לחיצות על נקודות מסוימות בכפות הרגליים לשם הקלת כאבים ושיפור המצב הכללי.
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2024 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ