ייעוץ לימודים חינם
קורס אפילציה

קורס אפילציה

מה כדאי לדעת על קורס אפילציה?

שיטת הסרת השיער באפליציה מתאימה לכל סוגי העור והשיער, בשונה משיטות אחרות להסרת שיער. בנוסף, נחשב הטיפול בשיטה זו לזול יחסית ושיעור ההצלחה של הטיפולים השונים הוא רב ועומד על כתשעים וחמישה אחוזי הצלחה. בשונה משיטות שונות בתחום, זמן הטיפול באמצעות אפילציה הוא קצר יחסית כיוון שאין צורך לחכות מספר שבועות בין טיפול לטיפול. עם זאת, לשיטה זו חסרונות מעטים, אחד מהם הוא שהשיטה נחשבת כואבת יחסית. חסרון נוסף הוא כי המחט מכסה שטח פנים קטן ועל כן חלקי גוף גדולים מהווים בעיה.

הלימודים בקורס אפילציה כוללים ידע תיאורטי מקיף, כלים ומיומנויות מעשיות בתחום מבוקש זה. המשתתפים יוכשרו לעבודה עם מחט חשמלית ולהסרת שיער לצמיתות באזורי הגוף השונים. בסיום הכשרתם, יוכלו הבוגרים להשתלב במקומות תעסוקה שונים ומגוונים.

למי מתאים ללמוד קורס אפילציה?

1
חברתי
2
ריאלי
3
יזם
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
מידע נוסף:
פתיחה

למה כדאי לעשות קורס אפילציה?

הסרת שיער מכל חלקי הגוף נחשבת לאסתטית ואופנתית בחברה המערבית ועל כן קיים ביקוש רב לאנשי מקצוע בתחום זה. נוסף על כך, הסרת שיער לצמיתות נחשבת לחסכונית וגורמת לדימוי גופני ועצמי גבוה. אחת הדרכים להסרת שיער לצמיתות הינה שימוש במחט חשמלית. שיטה זו נקראת אפילציה ומטרתה להחליש את שורשי השערה באמצעות פולסים חשמליים ובכך למנוע ממנה לצמוח.

האפילציה מאפשרת מראה אסתטי, נקי וחלק יותר של העור, ללא אדמומיות או פצעונים הנלווים להסרת השיער השוטפת וללא דאגה כי השיער יצמח שוב. עקב אורח החיים העמוס אשר מאפיין את התקופה המודרנית, רבים מבקשים למצוא פתרונות חסכוניים ומהירים שימנעו מהם לבזבז זמן מיותר, גם בתחומים כמו טיפוח הגוף וקוסמטיקה.
פתיחה

למי מתאים קורס אפילציה?

הלימודים בקורס אפילציה פונים לקהל הרחב ולכל מי שיש ברצונו להשתלב במסלול לימודים מרתק, מהנה, מאתגר ומספק זה, בין אם הוא בעל ידע קודם וניסיון מעשי בתחום הקוסמטיקה והטיפוח ובין אם לא, הן לצורך העשרה אישית ושימוש עצמי והן לצורך רכישת מקצוע חדש והשתלבות בשוק העבודה בתחום מבוקש זה.

הלימודים מתאימים במיוחד לחובבי טיפוח הגוף והאסתטיקה, המעוניינים לעבור הכשרה מקצועית ואיכותית שתסמיך אותם בתחום מתפתח ומבוקש זה כך שיוכלו לעסוק בהסרת שיער. כמו כן, יוכלו למצוא עניין רב בלימודים עובדי מקצועות היופי השונים, ביניהם קוסמטיקאיות, מניקוריסטים ופדיקוריסטים, בונות ציפורניים, מאפרות וכדומה, אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם.
פתיחה

מה תנאי הקבלה לקורס אפילציה?

תנאי הקבלה לקורס אפילציה יכולים להשתנות בין מוסדות הלימוד המגוונים אשר מציעים רכישת הכשרה זו ובין הקורסים השונים בתחום, בהתאם לקהל היעד אליו מיועדים הלימודים וסוג ההכשרה הנרכשת עם סיומם. בדרך כלל, הקורסים פתוחים בפני הקהל הרחב, אינם מציבים דרישות קבלה כלל ומקבלים לשורותיהם את כל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מרתק זה.

חלק מן הקורסים דורשים כי המועמדים יהיו בני 18 ומעלה, בוגרי 10 שנות לימוד לפחות. מוסדות לימוד רבים אף דורשים כי המועמדים יעברו ראיון קבלה אישי מול ראשי מסלול הלימודים מתוך מטרה לקבוע את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. קורסים מתקדמים יותר בתחום מקבלים לשורותיהם מועמדים שהם בעלי ידע וניסיון מעשי בתחומים הרלוונטיים.
פתיחה

כמה זמן נמשך קורס אפילציה?

משך הלימודים בקורס אפילציה עשוי להשתנות בין מוסד לימודים אחד למשנהו, בהתאם להיקף החומר הנלמד, סוג ההכשרה הנרכשת עם סיום הלימודים, קהל היעד אליו מיועדים הלימודים, מספר המפגשים השבועיים אשר מתקיימים במהלך ההכשרה ואורכו של כל אחד מן המפגשים הללו. בדרך כלל, כוללים הלימודים בין 25 ל-40 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן של בין חודשיים לשלושה חודשים.

חשוב לדעת כי מרבית מוסדות הלימוד מציעים השתלבות במסלול הלימודים במתכונת של לימודי ערב ולימודים בימי שישי בבוקר. אפשרות זו מקנה יתרון עבור המעוניינים לרכוש הכשרה זו אך אין ביכולתם לפנות את יומם לטובת הלימודים עקב התחייבויות קודמות כמו עבודה, לימודים או כל התחייבות אחרת.
פתיחה

מה לומדים בקורס אפילציה?

תוכנית הלימודים בקורס אפילציה משלבת בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות מעשיות ותרגולים רבים. השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים היא מן המעלה הראשונה. הנושאים הנלמדים יכולים להשתנות בין הקורסים המגוונים, בהתאם להיקף החומר הנלמד וקהל היעד אליו מיועדים הלימודים.

על פי רוב, התכנים הנלמדים בקורס כוללים את הנושאים הבאים: השיער וצמיחתו, מבנה העור וסוגי עור שונים, תפקיד השיער בגוף, מתי נכון לעשות אפילציה, מצבים בהם אסור לעשות אפילציה, יסודות האפילציה, הכרת צרכי הלקוח, טכניקות העבודה עם מכשיר האפילציה, הכרת שיטות שונות לאפילציה, היגיינה, סטריליזציה, הכרת סוגי המכשירים הפועלים בשוק, יתרונות וחסרונות, מבנה הטיפול, בטיחות בטיפול, תופעות לוואי אפשריות לטיפול, דרמטולוגיה, הורמונים אשר משפיעים על העור, מבנה השערה והחומרים המשפיעים עליה, אופני הצמיחה של השערות, שיעור יתר, התאמת הטיפול לכל מטופל, יחסי אנוש ועבודה מול לקוחות, תקשורת בין אישית, זרמים חשמליים במכשירי האפילציה, עזרה ראשונה ועוד שלל תכנים מרתקים.
פתיחה

מה עושים אחרי קורס אפילציה?

לבוגרי קורס אפילציה אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, לרבות עמידה בחובת נוכחות, השתתפות פעילה בשיעורים, ביצוע התנסויות מעשיות, הגשת תרגילים ומטלות ומעבר בחינות, תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

בפני בוגרי קורס אפילציה עומדות אפשרויות תעסוקה שונות ומגוונות. הם יוכלו להשתלב בשוק העבודה במסגרת מכוני קוסמטיקה וטיפוח, סלוני יופי, מספרות, קליניקות פרטיות, קופות חולים המציעות שירותי טיפוח ויופי וכדומה. אפשרות נוספת אשר עומדת בפני הבוגרים היא פנייה לדרך עצמאית ופתיחת עסק פרטי משלהם בו יוכלו להציע את שירותיהם המקצועיים עבור קהל לקוחות רחב. עבודה כעצמאים מאפשרת חופש תעסוקתי וגמישות בשוק העבודה ולכן רבים בוחרים באופציה זו. 
פתיחה

מה אפשר ללמוד אחרי קורס אפילציה?

בוגרי קורס אפילציה המעוניינים ברכישת ידע נוסף, בין אם לצורך העשרה אישית והרחבת אופקים ובין אם לצורך העשרת ארגז הכלים המקצועי שלהם, הרחבת הסמכתם ורכישת ידע מקצועי נוסף מתוך מטרה להשתלב בשוק העבודה כאנשי מקצוע איכותיים ומיומנים בעלי תחומי אחריות מגוונים, יוכלו להמשיך ללימודים נוספים.

אחת האפשרויות העומדת בפני הבוגרים היא השתלבות בקורס עיצוב גבות. לימודים אלו מכשירים את בוגריהם לעיצוב הגבות במקצועיות, תוך התחשבות במבנה הפנים ותווי הפנים, רצונו של המטופל והאופנה המתעדכנת. תחום לימודים נוסף בו יוכלו הבוגרים למצוא עניין הוא קורס איפור קבוע. במסגרת לימודים אלו יוכשרו הבוגרים לביצוע קעקוע זמני אשר נשאר על העור לתקופת זמן מוגבלת ומטרתו לשמש כאיפור, בהתאם לסוגי עור, תווי פנים, צלקות ופגמים בעור ועוד.
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2024 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ