ייעוץ לימודים חינם!

קורס איפור קבוע

מה כדאי לדעת על קורס איפור קבוע?

אורח החיים שלנו, אשר מתאפיין בלוח זמנים עמוס ובקצב חיים מהיר, הביא לכך שחלק גדול מן האוכלוסיה מחפש פתרון יעיל ואסתטי למראה מטופח לאורך כל שעות היום, תוך השקעת זמן ומאמץ מינימליים. האיפור הקבוע מאפשר מענה יעיל לבקשות אלו. האיפור הקבוע מאפשר הדגשה של תווי פנים, טשטוש פגמים קלים בעור, עיצוב ותיקון של הגבות, עיצוב ועיבוי השפתיים, הדגשת האודם הטבעי שבשפתיים, איפור ועיצוב צורת העיניים, ציור נקודות חן ועוד.

קורס איפור קבוע מוצע במגוון מכללות ובתי ספר ליופי ברחבי הארץ. הלימודים כוללים ידע תיאורטי מקיף, כלים, מיומנויות מעשיות וטכניקות לעבודה עם מגוון רחב של סוגי עור ותווי פנים, תוך התאמת התכשירים ואפשרויות האיפור הקבוע לכל אחד מן המטופלים.

למי מתאים ללמוד קורס איפור קבוע?

1
אמנותי
2
ריאלי
3
חברתי
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
מידע נוסף:
פתיחה

למה כדאי לעשות קורס איפור קבוע?

אחד התחומים הבולטים והעיקריים ביותר בעולם הקוסמטיקה, הטיפוח והיופי הוא תחום האיפור. בשנים האחרונות, חל שינוי ומהפך גם בתחום האיפור וממנו הלכה והתפתחה טכניקה חדשה. להבדיל מאיפור רגיל אשר מתבצע באמצעות יד אדם מיומנת, קמה טכניקת האיפור הקבוע אשר מתבצע באמצעות מכשור חשמלי בטכנולוגיה של מיקרו-פיגמנטים המוחדרים לשכבה הראשונה של העור.

איפור קבוע הוא איפור עמיד ואיכותי אשר נשאר על העור לתקופה ארוכה של בין שנתיים לחמש שנים. שיטה זו מחליפה את פעולת האיפור המפרכת אשר דורשת התעסקות מדי יום ביומו, ונוסף על כך פותרת בעיות אסתטיקה רבות ושכיחות של העור כמו פגמים, כתמים, אלרגיות, צלקות וכדומה, ובאמצעות כך מסייעת להגברת ביטחונה העצמי של האישה.
פתיחה

למי מתאים קורס איפור קבוע?

הלימודים בקורס איפור קבוע פונים לקהל הרחב ולכל מי שיש ברצונו להשתלב במסלול לימודים מרתק, מהנה, מאתגר ומספק זה, בין אם הוא בעל ידע קודם וניסיון מעשי בתחום הקוסמטיקה והטיפוח ובין אם לא, הן לצורך העשרה אישית ושימוש עצמי והן לצורך רכישת מקצוע חדש והשתלבות בשוק העבודה בתחום מבוקש זה.

הלימודים מתאימים במיוחד לחובבי האיפור והיופי, המעוניינים לעבור הכשרה מקצועית ואיכותית שתכשיר אותם לביצוע איפור קבוע וקעקוע קעקועים זמניים לתקופה ממושכת על פניהם ופני לקוחותיהם. כמו כן, יוכלו למצוא עניין רב בלימודים העוסקות בתחום זה מכבר, ביניהם קוסמטיקאיות, מאפרות, בונות ציפורניים, מניקוריסטיות ופדיקוריסטיות וכדומה, אשר יש ברצונן להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהן.
פתיחה

מה תנאי הקבלה לקורס איפור קבוע?

תנאי הקבלה לקורס איפור קבוע יכולים להשתנות בין מוסדות הלימוד המגוונים אשר מציעים רכישת הכשרה זו ובין הקורסים השונים בתחום, בהתאם לקהל היעד אליו מיועדים הלימודים וסוג ההכשרה הנרכשת עם סיומם. בדרך כלל, פתוחים הקורסים בפני הקהל הרחב, אינם מציבים דרישות קבלה כלל ומקבלים לשורותיהם את כל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מרתק זה.

חלק מן הקורסים דורשים כי המועמדים יהיו בני 18 ומעלה ובוגרי 10 או 12 שנות לימוד, ומוסדות לימוד רבים אף דורשים כי יעברו המועמדים ריאיון קבלה אישי מול ראשי מסלול הלימודים מתוך מטרה לקבוע את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. כמו כן, ישנם קורסים המקבלים לשורותיהם מועמדים בעלי ניסיון מעשי בתחומים הרלוונטים.
פתיחה

כמה זמן נמשך קורס איפור קבוע?

משך הלימודים בקורס איפור קבוע עשוי להשתנות בין מוסד לימודים אחד למשנהו, בהתאם להיקף החומר הנלמד, סוג ההכשרה הנרכשת עם סיום הלימודים, קהל היעד אליו מיועדים הלימודים, מספר המפגשים השבועיים אשר מתקיימים במהלך ההכשרה ואורכו של כל אחד מן המפגשים הללו. בדרך כלל, הלימודים כוללים בין 30 ל-50 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן של בין חודשיים לארבעה חודשים.

חשוב לדעת כי מרבית מוסדות הלימוד מציעים השתלבות במסלול הלימודים במתכונת של לימודי ערב ולימודים בימי שישי בבוקר. אפשרות זו מקנה יתרון עבור המעוניינים לרכוש הכשרה זו אך אין ביכולתם לפנות את יומם לטובת הלימודים עקב התחייבויות קודמות כמו עבודה, לימודים או כל התחייבות אחרת.
פתיחה

מה לומדים בקורס איפור קבוע?

תוכנית הלימודים בקורס איפור קבוע משלבת בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות מעשיות ותרגולים רבים. השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים היא מן המעלה הראשונה. הנושאים הנלמדים יכולים להשתנות בין הקורסים המגוונים, בהתאם להיקף החומר הנלמד וקהל היעד אליו מיועדים הלימודים.

על פי רוב, התכנים הנלמדים בקורס כוללים את הנושאים הבאים: מהו איפור קבוע, יתרונות וחסרונות של האיפור הקבוע, הדגשה והצללה של תווי פנים, מבנה העור, תורת הצבעים, שלבי הביצוע של האיפור הקבוע, היכרות עם מכשור האיפור הקבוע והתנסות בעבודה, איפור קבוע לגבות, איפור קבוע לעיניים, איפור קבוע לשפתיים, טשטוש פגמים קלים, היגיינה, סטריליזציה, ציורי גוף, עזרה ראשונה, מבנה ופיגמנטציה, הדגשת נקודות חן, תיחום ועיבוי השפתיים, איילינר עליון ותחתון, מחיקות ותיקוני טעויות, הגבלות רפואיות, ההבדל בין הצורך באיפור לשם הדגשת תווי בפנים לבין הצורך באיפור לשם תיקון, מילוי הריסים ועוד שלל תכנים מרתקים.
פתיחה

מה עושים אחרי קורס איפור קבוע?

לבוגרי קורס איפור קבוע אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, לרבות עמידה בחובת נוכחות, השתתפות פעילה בשיעורים, ביצוע התנסויות מעשיות, הגשת תרגילים ומטלות ומעבר בחינות, תוענק תעודת גמר מטעם מוסד הלימודים בו השלימו את הכשרתם. חלק מן המוסדות אף מקנים לבוגריהם תעודה ממשלתית מפוקחת ומאושרת על ידי משרד הכלכלה.

בפני בוגרי קורס איפור קבוע עומדות אפשרויות תעסוקה שונות ומגוונות. הם יוכלו להשתלב בשוק העבודה במסגרת מכוני טיפוח, סלוני יופי, מספרות, קופות חולים המציעות טיפולים אסתטיים, קליניקות פרטיות, מכוני בריאות וספא וכדומה. אפשרות נוספת אשר עומדת בפני הבוגרים היא פנייה לדרך עצמאית, הקמת עסק משלהם והצעת שירותיהם המקצועיים באופן פרטי לקהל לקוחות רחב.
פתיחה

מה אפשר ללמוד אחרי קורס איפור קבוע?

בוגרי קורס איפור קבוע המעוניינים ברכישת ידע נוסף, בין אם לצורך העשרה אישית והרחבת אופקים ובין אם לצורך העשרת ארגז הכלים המקצועי שלהם, הרחבת הסמכתם ורכישת ידע מקצועי נוסף מתוך מטרה להשתלב בשוק העבודה כאנשי מקצוע איכותיים ומיומנים בעלי תחומי אחריות מגוונים, יוכלו להמשיך ללימודים נוספים.

אחת האפשרויות העומדת בפני הבוגרים היא השתלבות בקורס אמנות הקעקועים. במסגרת לימודים אלו יוכשרו הבוגרים לביצוע קעקועים יצירתיים ומיוחדים, תוך שימוש בחומרים ובצבעים האיכותיים ביותר ובטכניקות השונות ושמירה על היגיינה וניקיון. תחום לימודים נוסף בו יוכלו הבוגרים למצוא עניין הוא קורס אפילציה. במסגרת לימודים אלו יוכשרו הבוגרים להסרת שיער מטופליהם לצמיתות באמצעות מחט חשמלית אשר פועלת באמצעות פולסים חשמליים שמטרתם להחליש את עוצמת השערה עד שזו מתנתקת ממקומה.
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2024 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ