ייעוץ לימודים חינם
קורס איפור

קורס איפור

מה כדאי לדעת על קורס איפור?

מאפרים ומאפרות מקצועיים הם בעלי המקצוע האחראיים על יצירת מראה הרמוני, זוהר ורענן לעור הפנים. ישנם סוגים רבים של קורסי איפור, ביניהם: קורסי איפור כלליים, איפור במה, איפור אופנה, איפור יצירתי, איפור אמנותי, איפור גוף, איפור טלוויזיה וקולנוע, איפור לצילום סטילס, איפור דראג, איפור מקצועי, איפור קבוע ועוד רבים נוספים.

הלימודים בקורס איפור כוללים ידע תיאורטי מקיף, כלים, טכניקות ומיומנויות מעשיות בתחום רחב היקף זה. המשתתפים ילמדו כיצד להתאים את האיפור לסוגי עור ומבני פנים שונים, מבני עיניים שונים ופגמים שיש לטשטש. כמו כן, ילמדו על חומרי האיפור האיכותיים הקיימים ודרכי השימוש הנכונות בהם ויתעדכנו בחידושים ובטרנדים הקיימים בתחום זה.

למי מתאים ללמוד קורס איפור?

1
אמנותי
2
ריאלי
3
חברתי
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
מידע נוסף:
פתיחה

למה כדאי לעשות קורס איפור?

תחומי הקוסמטיקה, הטיפוח והיופי הם תחומים מבוקשים ופופולריים במיוחד, וביניהם ניתן למצוא תחום נרחב, צבעוני, אמנותי, יצירתי ומרתק - תחום האיפור. האיפור הוא חלק מחייהם של בני האדם עוד מימי קדם. בעבר, השתמשו בחימר בכדי לקשט את הפנים, באבקות שונות בכדי להבהיר את העור ועוד. כיום, האיפור הטבעי והזוהר הוא המקובל והשולט בתחום.

האיפור הוא חלק בלתי נפרד מעיצוב ההופעה הכולל, והפנים המאופרות מאפשרות מיצוי פוטנציאל של מבנה הפנים, תיקון פגמים ועיצוב מראה מבוקש המתאים לכל אדם ואדם, לפי מבנה הפנים, טעמו האישי והאירוע או המקום אליו הוא מתכוון ללכת. האיפור מבוצע באמצעות חומרים נוחים לעבודה ושיטות חדשניות ואופנתיות שונות. אנשים רבים בוחרים לשכור את שירותיהם של מאפרים מקצועיים לאירועים מסוימים או בקביעות, ולכן מקצוע זה הוא מבוקש ונדרש במיוחד. 
פתיחה

למי מתאים קורס איפור?

הלימודים בקורס איפור פונים לקהל הרחב ולכל מי שיש ברצונו להשתלב במסלול לימודים מרתק, מהנה, מאתגר ומספק זה, בין אם הוא בעל ידע קודם וניסיון מעשי בתחום הקוסמטיקה והיופי ובין אם לא, הן לצורך העשרה אישית ושימוש עצמי והן לצורך רכישת מקצוע חדש והשתלבות בשוק העבודה בתחום מבוקש זה.

הלימודים מתאימים במיוחד לאוהבי היצירה, הטיפוח, הקוסמטיקה והיופי, המעוניינים לרכוש הכשרה מקצועית ואיכותית שתלמד אותם לאפר את עצמם ואחרים תוך שימוש בטכניקות החדישות ביותר. כמו כן, יוכלו למצוא עניין רב בלימודים המקצועיים אנשים בעלי ידע קודם באיפור בסיסי אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולהתמחות בסוגי האיפור השונים.
פתיחה

מה תנאי הקבלה לקורס איפור?

תנאי הקבלה לקורס איפור יכולים להשתנות בין מוסדות הלימוד המגוונים אשר מציעים רכישת הכשרה זו ובין הקורסים השונים בתחום, בהתאם לקהל היעד אליו מיועדים הלימודים וסוג ההכשרה הנרכשת עם סיומם. בדרך כלל, הקורסים פתוחים בפני הקהל הרחב, אינם מציבים דרישות קבלה כלל ומקבלים לשורותיהם את כל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מרתק זה.

חלק מן הקורסים דורשים כי יהיו המועמדים בני 18 ומעלה, בוגרי 10 או 12 שנות לימוד. כמו כן, מוסדות לימוד רבים דורשים מן המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי מול ראשי מסלול הלימודים מתוך מטרה לקבוע את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. קורסים מתקדמים יותר בעולם האיפור מקבלים לשורותיהם מועמדים בעלי ניסיון תעסוקתי קודם בתחום בלבד ולעיתים אף דורשים הצגה של תיק עבודות המכיל דוגמאות לעבודותיהם.
פתיחה

כמה זמן נמשך קורס איפור?

משך הלימודים בקורס איפור עשוי להשתנות בין מוסד לימודים אחד למשנהו, בהתאם להיקף החומר הנלמד, סוג ההכשרה הנרכשת עם סיום הלימודים, קהל היעד אליו מיועדים הלימודים, מספר המפגשים השבועיים אשר מתקיימים במהלך ההכשרה ואורכו של כל אחד מן המפגשים הללו. בדרך כלל, נפרשים הלימודים על פני תקופת זמן של בין מפגשים ספורים לשמונה חודשים.

חשוב לדעת כי מרבית מוסדות הלימוד מציעים השתלבות במסלול הלימודים במתכונת של לימודי ערב ולימודים בימי שישי בבוקר. אפשרות זו מקנה יתרון עבור המעוניינים לרכוש הכשרה זו אך אין ביכולתם לפנות את יומם לטובת הלימודים עקב התחייבויות קודמות כמו עבודה, לימודים או כל התחייבות אחרת.
פתיחה

מה לומדים בקורס איפור?

תוכנית הלימודים בקורס איפור משלבת בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות מעשיות ותרגולים רבים. השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים היא מן המעלה הראשונה. הנושאים הנלמדים יכולים להשתנות בין הקורסים המגוונים, בהתאם להיקף החומר הנלמד וקהל היעד אליו מיועדים הלימודים.

על פי רוב, התכנים הנלמדים בקורס כוללים את הנושאים הבאים: מבוא לעולם האיפור, קוסמטיקה והכנת העור לאיפור, ניקוי העור, איפור שפתיים, עזרי איפור - מכחולים ומברשות, בסיסי איפור שונים, איפורי ערב, התאמה ושילובי צבעים, איפור לעיניים בולטות, איפור לקיץ, סוגי מייקאפ והצללות, איפור לעיניים שקועות, איפור לאורך זמן, טכניקות להדרכת איפור אישי, היכרות עם סגנונות איפור שונים, קונספט איפור לקטלוגים ולפרסום, עיצוב גבות והדבקות ריסים, איפור לעור כהה, איפור עור עם קמטים, איפור תיאטרון, תורת הצבעים, טכניקות איפור, התאמת האיפור למבנה הפנים, איפור טבעי, איפור כבד, איפור כלות, איפור אופנה, איפור במה, איפור ייעודי לטלוויזיה, טכניקות להסתרת גבות ועוד שלל תכנים מרתקים.
פתיחה

מה עושים אחרי קורס איפור?

לבוגרי קורס איפור אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, לרבות עמידה בחובת נוכחות, השתתפות פעילה בשיעורים, ביצוע התנסויות מעשיות, הגשת תרגילים ומטלות ומעבר בחינות, תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם. מוסדות לימוד רבים אף מקנים לבוגריהם תעודה מקצועית יוקרתית מטעם משרד התמ"ת. כמו כן, חלק מן הקורסים מעניקים לבוגריהם תיק עבודות המאגד את כלל עבודות האיפור שביצעו במהלך הלימודים, תיק זה משמש ככרטיס הביקור שלהם בתחום.

בפני בוגרי קורס איפור עומדות אפשרויות תעסוקה שונות ומגוונות. הם יוכלו להשתלב בשוק העבודה במסגרת סלוני יופי, סלוני כלות, מכוני טיפוח, מספרות, בעולם התקשורת והמדיה, בעולם האופנה והפרסום, בחברות קוסמטיקה, בתיאטראות וכדומה. אפשרות נוספת אשר עומדת בפני הבוגרים היא פנייה לדרך עצמאית ופתיחת עסק פרטי משלהם.

פתיחה

מה אפשר ללמוד אחרי קורס איפור?

בוגרי קורס איפור המעוניינים ברכישת ידע נוסף, בין אם לצורך העשרה אישית והרחבת אופקים ובין אם לצורך העשרת ארגז הכלים המקצועי שלהם, הרחבת הסמכתם ורכישת ידע מקצועי נוסף מתוך מטרה להשתלב בשוק העבודה כאנשי מקצוע איכותיים ומיומנים בעלי תחומי אחריות מגוונים, יוכלו להמשיך ללימודים נוספים.

אחת האפשרויות העומדת בפני הבוגרים היא השתלבות בקורס עיצוב אופנה. לימודים אלו מכשירים את בוגריהם לעיצוב פריטי לבוש ואקססוריז בהתאם לאופנה הקיימת, תוך שימוש בחומרי גלם שונים ומגוונים אשר מבטאים את חזונם וסגנונם האישי. תחום לימודים נוסף בו יוכלו הבוגרים למצוא עניין הוא קורס סטיילינג. במסגרת לימודים אלו יוכשרו הבוגרים לסיוע לכל המבקשים עזרה ביצירת תדמית חיצונית באמצעות בגדים, אביזרים, צבעים וכדומה.
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2024 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ