ייעוץ לימודים חינם
קורס עיצוב גבות

קורס עיצוב גבות

מה כדאי לדעת על קורס עיצוב גבות?

עולם האופנה, הטיפוח, היופי, האסתטיקה והקוסמטיקה תופסים מקום נכבד ומשמעותי, ובתוכם נמצא תחום עיצוב הגבות. ישנם כאלו המעצבים את גבותיהם לבדם, אך חלק גדול מן האוכלוסייה מבקש את שירותם של אנשי מקצוע מיומנים ואיכותיים בתחום. לימודי עיצוב גבות ניתנים ללמידה כתחום נפרד או כחלק מקורסי הקוסמטיקה והיופי השונים, המשלבים בין עיצוב הגבות לבין תחומים נוספים כמו אפילציה, מניקור פדיקור, איפור וכדומה.

הלימודים בקורס עיצוב גבות כוללים ידע תיאורטי מקיף, כלים, מיומנויות מעשיות וטכניקות עבודה מגוונות בתחום חשוב זה. המשתתפים יוכשרו לעיצוב גבות תוך התחשבות במבנה הפנים של לקוחותיהם, הדגשת עיניהם והענקת מראה מסודר, מטופח וטבעי. בסיום הלימודים, יוכלו הבוגרים להשתלב בעבודה בקליניקות המציעות שירותי יופי שונים או לפנות לדרך עצמאית ולפתוח קליניקה פרטית משלהם. 

למי מתאים ללמוד קורס עיצוב גבות?

1
אמנותי
2
יזם
3
חברתי
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
מידע נוסף:
פתיחה

למה כדאי לעשות קורס עיצוב גבות?

בעת שאנו מסתכלים על אדם העומד מולנו, על תמונה בעיתון, במדיה החברתית, בטלוויזיה, בקולנוע או במגזין, הדבר הראשון שאנו רואים ושמים לב אליו הוא הפנים. המרכיב הבולט ביותר בפנים הוא העיניים, ולהן הגבות שהן סוג של מסגרת. עיצוב גבות הוא תחום אופנתי ככל תחום אחר בהקשר זה, והביקוש לאנשי מקצוע מיומנים בתחום הולך וגובר.

השפעתו של מראה הגבות על מראה הפנים הכולל היא רבה ומשמעותית, ועל כן נשים רבות ולעיתים אף גברים משקיעים בעיצובן. על פי מרבית המומחים בתחום עיצוב הגבות, צורתה האידיאלית של הגבה צריכה להתחיל בכנפות האף ולהסתיים בזווית אלכסונית בקצה העין. בנוסף, הם מדגישים כי הגבות צריכות להיות במרחק מסוים אחת מן השנייה, לא קרובות מדי ולא רחוקות מדי, על מנת שיתקבל מראה טבעי.
פתיחה

למי מתאים קורס עיצוב גבות?

הלימודים בקורס עיצוב גבות פונים לקהל הרחב ולכל מי שיש ברצונו להשתלב במסלול לימודים מרתק, מהנה, מאתגר ומספק זה, בין אם הוא בעל ידע קודם וניסיון מעשי בתחום הקוסמטיקה ובין אם לא, הן לצורך העשרה אישית ושימוש עצמי והן לצורך רכישת מקצוע חדש והשתלבות בשוק העבודה בתחום מבוקש זה.

הלימודים מתאימים במיוחד לבעלי זיקה לתחומי היופי והטיפוח המעוניינים לעבור הכשרה מקצועית ואיכותית שתסמיך אותם לעיצוב גבותיהם שלהם, של קרוביהם ושל לקוחותיהם באמצעות כלל השיטות האפשריות ותוך התחשבות בשיקולים מקצועיים שונים. כמו כן, יוכלו למצוא עניין רב בלימודים בעלי מקצוע העוסקים בתחום זה מכבר, כמו קוסמטיקאיות, מניקוריסטיות, פדיקוריסטיות, מאפרות, מעצבי שיער וכדומה, אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם.
פתיחה

מה תנאי הקבלה לקורס עיצוב גבות?

תנאי הקבלה לקורס עיצוב גבות יכולים להשתנות בין מוסדות הלימוד המגוונים אשר מציעים רכישת הכשרה זו ובין הקורסים השונים בתחום, בהתאם לקהל היעד אליו מיועדים הלימודים וסוג ההכשרה הנרכשת עם סיומם. בדרך כלל, פתוחים הקורסים בפני הקהל הרחב, אינם מציבים דרישות קבלה כלל ומקבלים לשורותיהם את כל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מרתק זה.

עם זאת, חלק מן המוסדות דורשים כי המועמדים יהיו בני 18 ומעלה, ובוגרי 10 או 12 שנות לימוד. כמו כן, לעיתים נדרשים המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי מול ראשי מסלול הלימודים מתוך מטרה לקבוע את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בנוסף, לעיתים מוסדות הלימוד השונים מציבים בפני המועמדים תנאי קבלה נוספים, ולכן מומלץ לברר את תנאי הקבלה המדויקים מול מזכירות מוסד הלימודים הרלוונטי. 
פתיחה

כמה זמן נמשך קורס עיצוב גבות?

משך הלימודים בקורס עיצוב גבות עשוי להשתנות בין מוסד לימודים אחד למשנהו, בהתאם להיקף החומר הנלמד, סוג ההכשרה הנרכשת עם סיום הלימודים, קהל היעד אליו מיועדים הלימודים, מספר המפגשים השבועיים אשר מתקיימים במהלך ההכשרה ואורכו של כל אחד מן המפגשים הללו. בדרך כלל, כוללים הלימודים בין 15 ל-40 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן של בין חודש לשלושה חודשים.

חשוב לדעת כי מרבית מוסדות הלימוד מציעים השתלבות במסלול הלימודים במתכונת של לימודי ערב ולימודים בימי שישי בבוקר. אפשרות זו מקנה יתרון עבור המעוניינים לרכוש הכשרה זו אך שאין ביכולתם לפנות את יומם לטובת הלימודים עקב התחייבויות קודמות כמו עבודה, לימודים או כל התחייבות אחרת.
פתיחה

מה לומדים בקורס עיצוב גבות?

תוכנית הלימודים בקורס עיצוב גבות משלבת בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות מעשיות ותרגולים רבים. השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים היא מן המעלה הראשונה. הנושאים הנלמדים יכולים להשתנות בין הקורסים המגוונים, בהתאם להיקף החומר הנלמד וקהל היעד אליו מיועדים הלימודים.

על פי רוב, התכנים הנלמדים בקורס כוללים את הנושאים הבאים: אנטומיה של השערה, קריטריונים בעיצוב גבה, אסימטריות, גבה דלילה, גבה קצרה, צביעה ואיפור גבות, מריטת גבות בעזרת שעווה, פינצטה וחוט, הטיפול לאחר מריטת גבות, סטריליזציה והיגיינה, צביעת ריסים, ציוד עזר, עיצובים שונים של גבות, התאמת עיצוב הגבה למבנה הפנים, בטיחות בעבודה, התמודדות עם גבות פגומות ודלילות, שיטות שיקום גבות, שלבי עיצוב הגבה, שיטות מילוי והדגשה, סוגי שעוות, מכשור מתקדם לעבודה עם שעוות ועוד שלל תכנים מרתקים.
פתיחה

מה עושים אחרי קורס עיצוב גבות?

בוגרי קורס עיצוב גבות אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, לרבות עמידה בחובת נוכחות, השתתפות פעילה בשיעורים, ביצוע התנסויות מעשיות, הגשת תרגילים ומטלות ומעבר בחינות, תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם. חלק מן המוסדות אף מקנים לבוגריהם תעודה בין לאומית יוקרתית בתחום זה.

בפני בוגרי קורס עיצוב גבות עומדות אפשרויות תעסוקה שונות ומגוונות. הם יוכלו להשתלב בשוק העבודה במסגרת מספרות, מכוני טיפוח, סלוני יופי, חברות קוסמטיקה, מכוני ספא וכדומה. אפשרות נוספת אשר עומדת בפני הבוגרים היא פנייה לדרך עצמאית והקמת עסק פרטי משלהם בו יוכלו להציע את שירותיהם לקהל לקוחות רחב. עבודה כעצמאי מאפשרת חופש תעסוקתי וגמישות בשעות העבודה ולכן בוגרים רבים בוחרים באופציה זו. 
פתיחה

מה אפשר ללמוד לאחר קורס עיצוב גבות?

בוגרי קורס עיצוב גבות המעוניינים ברכישת ידע נוסף, בין אם לצורך העשרה אישית והרחבת אופקים ובין אם לצורך העשרת ארגז הכלים המקצועי שלהם, הרחבת הסמכתם ורכישת ידע מקצועי נוסף מתוך מטרה להשתלב בשוק העבודה כאנשי מקצוע איכותיים ומיומנים בעלי תחומי אחריות מגוונים, יוכלו להמשיך ללימודים נוספים.

אחת האפשרויות העומדת בפני הבוגרים היא השתלבות בקורס איפור קבוע. לימודים אלו מכשירים את בוגריהם לביצוע מעין קעקוע זמני על עורם של מטופליהם, למען הקניית מראה מטופח יותר. תחום לימודים נוסף בו יוכלו הבוגרים למצוא עניין הוא קורס סטיילינג. במסגרת לימודים אלו יוכשרו הבוגרים למתן ייעוץ לאנשים פרטיים בנוגע לתדמיתם החיצונית, הן מבחינת בגדים, אביזרים, צבעים וכדומה.
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2024 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ