ייעוץ לימודים חינם
קורס השקעות נדל"ן

קורס השקעות נדל"ן

מה כדאי לדעת על קורס השקעות נדל"ן?

ההשקעות בתחום הנדל"ן נחלקות לשני תחומים עיקריים: ישנם אלו אשר בוחרים להשקיע בנדל"ן לטווח הארוך באמצעות קניית דירות ולאחר מכן השכרתן לאחרים וישנם אלו המעוניינים לקנות נכס, לשפץ אותו ובכך להעלות את ערכו ושוויו ואז למכור אותו בסכום גבוה יותר. שתי אפשרויות ההשקעה הללו נחשבות לרווחיות, אך הן דורשות ידע ומיומנויות שימנעו מהם את הסיכונים האפשריים במידה הטובה ביותר.

הלימודים בקורס השקעות נדל"ן כוללים ידע תיאורטי מקיף, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך גריפת רווחים משתלמים בתחום. המשתתפים ירכשו ידע רלוונטי בנושאים כמו מימון, מיסוי, כלכלה ומשפטים בהקשר של תחום הנדל''ן וילמדו על מצב השוק ומחיריו, פוטנציאל ההשבחה הקיים, תחזוקת הנכסים, האלטרנטיבות להשקעה ועוד, זאת תוך רכישת אסטרטגיות חשובות להימנעות מהפסדים.

למי מתאים ללמוד קורס השקעות נדל"ן?

1
יזם
2
קונבציונלי
3
חברתי
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
מידע נוסף:
פתיחה

למה כדאי לעשות קורס השקעות נדל"ן?

ענף הנדל"ן בישראל נחשב לאפיק השקעה בטוח יחסית שיש באפשרותו להניב רווחים גבוהים ומשתלמים, תוך אחוזי סיכון נמוכים. עם זאת, ישנם גורמים מסכנים שונים אשר עלולים להוביל להפסדים כספיים. שוק הנדל"ן הינו שוק פופולרי ושוקק, אך הוא גם מורכב ומסובך, זאת בעקבות אלמנטים משפטיים וכלכליים שונים אשר נכללים בו.

גורמים חיצוניים כמו משבר כלכלי במדינה, אותם קשה לחזות, כמו גם שינויים פוליטיים ובטחוניים שונים, הם בעלי השפעה רבה ומשמעותית על עולם הכלכלה כולו והנדל"ן בפרט, והם יכולים לגרום להדרדרות כלכלית הפוגעת ביכולות החזרת ההלוואות של רוכשים ומשקיעים וכן ביכולת הרכישה של הציבור הרחב. השינויים בענף הנדל"ן מתרחשים בתדירות גבוהה ועל כן, מי שמעוניין לעסוק בתחום זה נדרש ללמוד ולחדש את הידע שברשותו לעיתים תכופות.
פתיחה

למי מתאים קורס השקעות בנדל"ן?

הלימודים בקורס השקעות נדל"ן פונים לקהל הרחב ולכל מי שיש ברצונו להשתלב במסלול לימודים מרתק, מהנה, מאתגר ומספק זה, בין אם הוא בעל ידע קודם וניסיון מעשי בתחום מרכזי זה ובין אם לא, הן לצורך העשרה אישית ושימוש עצמי והן לצורך רכישת מקצוע חדש והשתלבות בשוק העבודה בתחום מבוקש זה.

הלימודים מתאימים במיוחד לכל המעוניינים לעבור הכשרה מקצועית ואיכותית שתאפשר להם להשתלב בתחום ולגרוף רווחים משתלמים. כמו כן, יוכלו למצוא עניין רב בלימודים משקיעים פרטיים, עוסקים בתחום הנדל"ן, מנהלי נכסי מקרקעין ציבוריים, יזמים, מתווכים וכדומה, אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם.
פתיחה

מה תנאי הקבלה לקורס השקעות נדל"ן?

תנאי הקבלה לקורס השקעות נדל"ן יכולים להשתנות בין מוסדות הלימוד המגוונים אשר מציעים רכישת הכשרה זו ובין הקורסים השונים בתחום, בהתאם לקהל היעד אליו מיועדים הלימודים וסוג ההכשרה הנרכשת עם סיומם. בדרך כלל, פתוחים הקורסים בפני הקהל הרחב, אינם מציבים דרישות קבלה כלל ומקבלים לשורותיהם את כל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מרתק זה.

אין צורך בידע קודם בתחום, אך עם זאת חוש עסקי טוב וזיקה לתחום המקרקעין מקנים יתרון מהותי בקבלה ללימודים מקיפים, מעמיקים ומרתקים אלו, שיש באפשרותם לגרום לבוגריהם לגרוף רווחים נאים ולשפר את מצבם הכלכלי במידה משמעותית. חשוב לציין כי ישנם מוסדות לימודים אשר מציבים בפני הבוגרים תנאי קבלה מסוימים, ולכן מומלץ לברר את תנאי הקבלה המדויקים מול מזכירות מוסד הלימודים הרלוונטי. 
פתיחה

כמה זמן נמשך קורס השקעות נדל"ן?

משך הלימודים בקורס השקעות נדל"ן עשוי להשתנות בין מוסד לימודים אחד למשנהו, בהתאם להיקף החומר הנלמד, סוג ההכשרה הנרכשת עם סיום הלימודים, קהל היעד אליו מיועדים הלימודים, מספר המפגשים השבועיים אשר מתקיימים במהלך ההכשרה ואורכו של כל אחד מן המפגשים הללו. בדרך כלל, כוללים הלימודים בין 40 ל-70 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן של בין חודש אחד לשלושה חודשים.

חשוב לדעת כי מרבית מוסדות הלימוד מציעים השתלבות במסלול הלימודים במתכונת של לימודי ערב ולימודים בימי שישי בבוקר. אפשרות זו מקנה יתרון עבור המעוניינים לרכוש הכשרה זו אך אין ביכולתם לפנות את יומם לטובת הלימודים עקב התחייבויות קודמות כמו עבודה, לימודים או כל התחייבות אחרת.
פתיחה

מה לומדים בקורס השקעות נדל"ן?

תוכנית הלימודים בקורס השקעות נדל"ן משלבת בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות מעשיות ותרגולים רבים. השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים היא מן המעלה הראשונה. הנושאים הנלמדים יכולים להשתנות בין הקורסים המגוונים, בהתאם להיקף החומר הנלמד וקהל היעד אליו מיועדים הלימודים.

על פי רוב, התכנים הנלמדים בקורס כוללים את הנושאים הבאים: מבוא לנדל"ן בישראל, שוק הנדל"ן - ייחודיותו ומורכבותו, חוקים ותקנות בנדל"ן, מושגי יסוד במימון והשקעות, בחינת כדאיות השקעה, מושגי יסוד במקרקעין, מיסוי השקעות, ליווי משפטי של תהליך רכישה, בעיות נפוצות בתהליך רכישה, משכנתאות, מימוש והשקעה, השקעות אפשריות בנדל"ן, איתור הזדמנויות נדל"ן, שוק הנדל"ן כמקור הכנסה מהשכרה לתשואה שוטפת, בניית תיק השקעות בנדל"ן, פיזור סיכונים, מיסוי נדל"ן, השבחה ומכירה, הפסיכולוגיה של עסקאות הנדל"ן, איתור נכסים, תמ"א 38, קבוצות רכישה, סוגי הלוואות, מס ואגרות ועוד שלל תכנים מרתקים.
פתיחה

מה עושים אחרי קורס השקעות נדל"ן?

לבוגרי קורס השקעות נדל"ן אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, לרבות עמידה בחובת נוכחות, השתתפות פעילה בשיעורים, ביצוע התנסויות מעשיות, הגשת תרגילים ומטלות ומעבר בחינות, תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

סוגרי קורס השקעות נדל"ן הם אנשי מקצוע מבוקשים ונדרשים בשוק העבודה, ובהתאם לכך עומדות בפניהם אפשרויות תעסוקה שונות ומגוונות. הבוגרים יוכלו להשתלב בשלל המשרות המוצעות בתחום במסגרת משרדי נדל"ן, ניהול פרויקטים, חברות בנייה, חברות השקעות, חברות נדל"ן בארץ ובחו"ל, משרדי שמאות מקרקעין וכדומה. כמו כן, יוכלו להשקיע בנכסים בשוק הנדל"ן באופן עצמאי ופרטי, כתחום תעסוקה משני. עבודה באופן עצמאי מאפשרת חופש תעסוקתי וגמישות בשעות העבודה ולכן רבים בוחרים באפשרות זאת.
פתיחה

מה אפשר ללמוד אחרי קורס השקעות נדל"ן?

בוגרי קורס השקעות נדל"ן המעוניינים ברכישת ידע נוסף, בין אם לצורך העשרה אישית והרחבת אופקים ובין אם לצורך העשרת ארגז הכלים המקצועי שלהם, הרחבת הסמכתם ורכישת ידע מקצועי נוסף מתוך מטרה להשתלב בשוק העבודה כאנשי מקצוע איכותיים ומיומנים בעלי תחומי אחריות מגוונים, יוכלו להמשיך ללימודים נוספים.

אחת האפשרויות העומדת בפני הבוגרים היא השתלבות בקורס שמאות מקרקעין. לימודים אלו מכשירים את בוגריהם להערכת נכסים וקביעת שוויים וכן למתן חוות דעת מקצועית בתחום הקרקעות והנכסים. תחום לימודים נוסף בו יוכלו הבוגרים למצוא עניין הוא קורס תיווך ומכירות נדל"ן. במסגרת לימודים אלו יוכשרו הבוגרים לניהול משא ומתן בין קונים למוכרים וקישור בין אנשים מתוך כוונה למצוא את עמק השווה בכל הנוגע למכירה וקנייה של נכסים שונים וקרקעות.
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2022 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ