פורום לימודים – ניב רווח ייעוץ לימודים וקריירה

  13/09/2017 15:46
  שלום ! מי יכול לומר לי איפה יש אפשרות ללמוד תואר באדריכלות / ארכיטקטורה פעמיים או פעם בשבוע
  13/09/2017 17:56
  היי,

  ייתכן שקיימים לימודי אדריכלות במסלולים מותאמים לאנשים עובדים, מסלולים אלה לרוב מתקיימים במתכונת של פעמיים בשבוע, לבירור נוסף תוכלי ליצור קשר עם יועצי הלימודים שלנו. השירות מוצע בחינם.

  בהצלחה!
  12/09/2017 13:18
  ליהי שלום, לפני שנתיים סיימתי תואר ראשון בפיזיותרפיה וכיום לאחר שנתיים בתחום הבנתי שזה לא אני ולא מוצאת את הסיפוק בתחום. לאחרונה עזבתי וכעת אני מחפשת את עצמי. כל החיים התעסקתי באומנות ואחרי הצבא ידעתי שאני רוצה ללמוד עיצוב תעשייתי, יש לציין שבשנות התיכון התנדבתי במד"א. משפחתי לא ראתה לנכון את הרצון שלי ללמוד עיצוב ואמרה שאין בזה כסף ולא עתיד ולצערי הרב הלכתי לתחום רק כי הוא מקצוע ופרקטי ולא באמת הבנתי את המשמעות שלו. היום אני בצומת דרכים. מצד אחד רוצה ללמוד עיצוב תעשייתי, מצד שני חושבת ללכת לתחום ההייטק כמו תכנות ,עיצוב אתרים וכדומה. אני בת 29 ה לדעתך הדרך הכי טובה להתכוונן ולהתמקד ? תודה!
  12/09/2017 14:06
  היי לילך,

  לעתים אנו לומדים מקצוע ובסופו של דבר מבינים שהוא לא מתאים לנו וזה לא נורא. לגבי המשך הדרך, ישנם שיקולים שונים לבחירת תחום לימודים, לדוגמה, האם את רוצה ללמוד לתואר ראשון או שאת מחפשת לימודי תעודה קצרים יותר שיספקו לך מקצוע חדש? נוסף על כך, אני ממליץ לך לחפש באתרי דרושים מקצועות שהיית רוצה לעסוק בהם ולבדוק מהם תנאי הקבלה, לאחר מכן תדעי אילו לימודים יכולים לקדם אותך.

  ניכר שאת נמשכת לעולם העיצוב והאומנות, ובהחלט המקצועות שציינת יכולים לספק לך תעסוקה ופרנסה לצד הנאה בקריירה. לדעתי, לימודי עיצוב אתרים יכולים להתאים לך מאוד שכן מדובר בשילוב של אומנות עם עולם המחשבים, כמו גם לימודי עיצוב תעשייתי ולימודי עיצוב גרפי.

  את מוזמנת להיעזר ביועצי הלימודים שלנו לצורך קבלת מידע נוסף. השירות מוצע בחינם.

  בהצלחה! 
  10/09/2017 10:26
  לפי מה שראיתי לדוגמא באוניברסיטת ת"א - הדרישות הן ציון מסוכם שמחשבת האוניברסיטה והוא כולל כדי להתקבל פסיכומטרי 700 וממוצע בגרויות 100. במקרה שלי אצטרך לשפר בגרויות וגם את ציון מהפסיכומטרי. האם זה שווה לשפר את הציונים או ללכת לכיוון האוניברסיטה הפתוחה ולהתחיל את הלימודים?
  10/09/2017 10:42
  אוניברסיטת ת"א והאוניברסיטה הפתוחה הם מוסדות לימוד מצוינים ולצערי לא אוכל להמליץ לך על אחד מהשניים. נסה למצוא מידע נוסף על מוסדות הלימוד הללו, אולי אפילו לדבר עם סטודנטים לתואר זה. קח בחשבון שישנם שיקולים נוספים לבחירת מוסד הלימודים בין השאר מתכונת הלימודים, מיקום, מלגות ועוד. בנוסף, תוכל להתייעץ עם אחד מנציגינו בשירות ייעוץ הלימודים החינמי שלנו.

  בהצלחה!
  10/09/2017 10:22
  מה ההבדלים בין התארים? נושאי לימוד, משךזמן הלימודים סוגי ההסמכות בסוף התואר. אשמח מאוד לדעת! תודה!
  10/09/2017 10:35
  היי שי,

  תוכל לקרוא כאן על תואר ראשון במדעי המחשב וגם על תואר ראשון בהנדסת תוכנה. לרשותך גם שירות ייעוץ לימודים חינמי שבו יועצי לימודים מנוסים יכולים לספק לך פרטים נוספים.

  ישנם יתרונות שונים לכל תחום והבחירה ביניהם תלויה במידה רבה בשאיפות התעסוקתיות שלך. באופן כללי, ההבדל הוא שלימודי מדעי המחשב עוסקים בתיאוריה ובבסיס המדעי, בעוד שלימודי הנדסת תוכנה עוסקים גם בפרקטיקה, כלומר, מלמדים לפתח ולתכנן מערכות ויישומים. כך שלמעשה, בלימודי הנדסת תוכנה תקבל גם ניסיון מעשי נוסף על התיאוריה וכמובן תהיה מהנדס. לימודי מדעי המחשב אורכים 3 שנים ולימודי הנדסת תוכנה אורכים 4 שנים.

  בהצלחה!
  10/09/2017 09:37
  היי, יש לי קצת בעיה בבחירת מקצוע.. אין לי מושג מה אני רוצה ללמוד או לעבוד. גם אני בהתלבטות אם להתחיל פסיכומטרי כי אני לא רוצה שזה יהיה לשווא. אגב אני בת 21 אם זה משנה.
  10/09/2017 10:23
  היי ענבר,

  נסי להשתמש בשאלון האישיות שלנו שמבוסס על תיאוריית טיפוסי האישיות של ג'ון הולנד. מדובר בכלי יעיל שיכול לעזור לך למצוא תחום לימודים שמתאים לך. מעבר לכך, זה לגיטימי והגיוני בהחלט שבגיל 21 תתלבטי האם ומה ללמוד. רבים מתלבטים בגיל הזה וישנם אף כאלה שמתחילים ללמוד תחום מסוים ולאחר שנה או שנתיים מחליטים ללמוד משהו אחר.

  נוסף על כך, קראי על מסלולי הלימוד הרבים באתר שלנו ובאתרים נוספים, אני בטוח שבסוף תמצאי תחום מעניין. קחי את הזמן, לא יקרה כלום אם תלמדי בשנה הבאה. לגבי הפסיכומטרי, הציון תקף לשבע שנים כך שאם תרצי לגשת לבחינה אל תהססי. לדעתי, כדאי לך לגשת רק לאחר שתדעי איזה תחום את רוצה ללמוד וזאת כדי שיהיה לך ציון לשאוף אליו, דבר שעוזר להצלחה בבחינה.

  דבר אחרון, אם יש לך שאלות נוספות על תחום לימודים מסוים תוכלי להיעזר בשירות ייעוץ הלימודים שלנו. השירות מוצע בחינם.

  בהצלחה!
  08/09/2017 09:03
  שלום רב. האם יש קורס בירושלים עבור ילד בן 13 להקלדה עיוורת?
  10/09/2017 10:07
  קורס הקלדה עיוורת מתקיים ברחבי הארץ ואני מאמין שגם בירושלים. בחלק מהקורסים תתאפשר קבלה לתלמידים. לצערי אין לי את כל המידע, ולרשותך שירות ייעוץ לימודים המוצע בחינם. השאירי את פרטייך ואחד מנציגינו יחזור אליך עם כל הפרטים.

  בהצלחה!
  04/09/2017 21:36
  ומעוניינת ללמוד תואר שני או לימודי תעודה בתחום מדעי המחשב/ מערכות מידע /פיתוח, האם יש מסלול כלשהו לתואר שני? אם לא, אז לימודי תעודה שכלשהם. תודה
  05/09/2017 09:52
  היי אביטל,

  קיים תואר שני במנהל עסקים בתחום ניהול מערכות מידע, תוכלי למצוא את המידע באתר שלנו. 

  קבלה לתואר שני במדעי המחשב אפשרית לבעלי תואר ראשון במדעי המחשב או מקצועות דומים. ייתכן שבמקומות מסוימים תתאפשר קבלה לבעלי תארים נוספים, אך אני בספק אם זה אפשרי, וכמובן שהקבלה תהיה מותנית בלימודי השלמה.

  תנאי הקבלה לתואר שני במערכות מידע כוללים אף הם זכאות לתואר ראשון בתחום. עם זאת, ישנה גמישות במקומות מסוימים ותוכלי להתקבל בעזרת לימודי השלמה. תוכלי להשאיר את פרטייך ואחד מיועצי הלימודים שלנו יספק לך את כל המידע הדרוש. השירות מוצע בחינם.

  בנוגע ללימודי תעודה בתחומים שהזכרת, אכן קיימים קורסים שונים במדעי המחשב ובמערכות מידע, ותנאי הקבלה אליהם משתנים ממוסד למוסד. באופן כללי, מדובר בתנאי קבלה נוחים יותר. בכל זאת, לדעתי, כדאי לך לפנות לכיוון תואר שני.

  בהצלחה!
  20/08/2017 13:34
  שלום, אני בוגר תואר ראשון בכלכלה ומינהל עסקים ואני עושה קורסי השלמה כדי להתחיל תואר שני בסטטיסטיקה באוניברסיטה העברית. האם ברגע שאסיים את הקורסים ואתחיל את התואר השני אוכל להגיש מועמדות למשרות של סטטיסטיקאי או שההשכלה לא נחשבת לשווה כמו בוגרי תואר אשון בסטטסיטקה? תודה
  20/08/2017 14:44
  היי אור,

  באופן כללי, לימודי ההשלמה אינם שווי ערך לתואר ראשון בסטטיסטיקה ועם סיומם אינך בעל תואר ראשון בסטטיסטיקה.

  לגבי הגשת מועמדות למשרות, זו שאלה שלא אוכל לענות עליה, ואני מניח שהדבר תלוי במעסיק ובדרישות המשרה. מטרת קורסי ההשלמה שאתה עובר היא לספק לך את הידע הבסיסי הנרכש בתואר הראשון ועל כן אין סיבה שלא תגיש מועמדות למשרות בהן ישנה דרישה לתואר בסטטיסטיקה. עם זאת ייתכן שמעסיקים מסוימים יחפשו מועמדים בעלי תואר ראשון בסטטיסטיקה בהיקף מלא.

  אל תהסס לשלוח קורות חיים וזכור שבתום לימודי ההשלמה תהיה סטודנט לתואר שני בסטטיסטיקה לכל דבר ועניין, מה שיאפשר לך להשתלב במשרות רבות בתחום.

  בהצלחה!
  15/08/2017 19:27
  שלום, רציתי לברר מספר שאלות בנוגע להשלמת בגרות בכימיה. 1. אני רוצה ללמוד לבד ל5 יחידות כימיה, איך להירשם ולשלם לבחינה, איכן היא מתבצעת ומה העלות שלה? 2. האם העובדה שזו תהיה בגרות אסטרנית תהווה חיסרון מבחינת לימודים גבוהים? הם מסתכלים על בחינחת אקסטרניות באופן שונה? 3. מתי מתפרסם המיקוד לבגרות וכיצד אוכל ללמוד בצורה הכי טובה למבחן? 4. איפה אוכל לקבל את תעודת הבגרותה עדכנית שלי אחרי שאלשין כימיה(שהבגרות בכימיה תופיעה בתעודה) ? תודה לעונים.
  16/08/2017 10:20
  היי מיכל,

  1. כדי להיבחן בצורה אקסטרנית עליך לפתוח תיק אקסטרני בשלוחות האקסטרניות של משרד החינוך. למיטב ידיעתי, פתיחת תיק אקסטרני כרוכה בתשלום. לאחר פתיחת התיק, הרישום לבחינה מתבצע דרך מערכת רישום מקוונת באתר של משרד החינוך. לפי אתר משרד החינוך, הרישום לבחינות אקסטרניות הוא ללא עלות. מיקום הבחינה נקבע על ידי משרד החינוך, בהתאם לטופס שאלון שעלייך למלא בעת פתיחת התיק, ובדרך כלל משבצים את הנבחנים קרוב למקום מגוריהם.

  2. מבחינת מוסדות הלימוד להשכלה גבוהה, אין שום הבדל בין בגרות אקסטרנית לבגרות אינטרנית.

  3. למיטב ידיעתי, משרד החינוך ביטל את נושא המיקודים לבחינות הבגרות. עם זאת, אני ממליץ לך לברר את הנושא באתר משרד החינוך או בשלוחה האקסטרנית אליה עלייך להגיע כדי לפתוח תיק.

  4. עד כמה שידוע לי, את תעודת הבגרות לאחר השלמת הבגרויות תוכלי לקבל בשלוחות האקסטרניות.

  אופן הלמידה לבחינה תלוי בך. אני ממליץ לך לבדוק את חומר הבחינה ולהסתכל על בחינות משנים קודמות (תוכלי למצוא זאת באתר משרד החינוך) אם את רואה שהחומר מובן לך ואת יכולה ללמוד לבד אז מעולה! אם לא, אז קיימים מכוני הכנה שונים לבחינות הבגרות.

  מקווה שעזרתי ובהצלחה!
  14/08/2017 13:40
  הי אני לומדת תואר ראשון בחינוך בגליל מערבי .... בהמשך ארצה לעשות תעודת הוראה באנגלית ו/או מתמטיקה .... הייתי רוצה לדעת האם המסלול שאני נמצאת בו היום נכון לי? ואיזה קורסים כדאי לי לעשות במסגרת התואר היום שבעצם יוכרו בהמשך הלימודים. תודה רבה
  14/08/2017 14:26
  היי איילת,

  ישנן תכניות שונות להשלמת תעודת הוראה לבעלי תואר אקדמי. הלימודים אורכים לרוב בין שנה לשנתיים והם כוללים קורסים שונים בחינוך מלבד המקצוע המבוקש להוראה. תואר בחינוך בהחלט יכול לחסוך לימודי השלמה שונים ולקצר את משך הלימודים לקבלת תעודת הוראה. כדי לדעת אילו קורסים את יכולה ללמוד כעת ולקבל פטור מהם בעתיד, מומלץ ליצור קשר עם מוסדות הלימוד.

  אני מציע לך לבדוק היכן את מעוניינת ללמוד לתעודת הוראה ולאחר מכן לבדוק אילו קורסים נלמדים שם (הקורסים משתנים ממוסד למוסד). לאחר מכן הייתי ממליץ לך לגשת למוסדות הלימוד עם רשימת הקורסים מהתואר הראשון ולשאול אילו קורסים יעניקו לך פטור. באופן כללי, לימודי תעודת הוראה מותאמים לכל סטודנט בהתאם לרקע האקדמי שלו ואפילו בהתאם לניסיון התעסוקתי.

  תוכלי להיעזר ביועצי הלימודים שלנו כדי לברר היכן ניתן להשלים תעודת הוראה, והם אף יוכלו להפנות אותך למוסדות הלימוד הרלוונטיים (השירות ניתן בחינם).

  דרך אגב, במקומות מסוימים ניתן להתחיל ללמוד כבר בשנה השלישית לתואר.

  בהצלחה!
  12/08/2017 21:43
  שלום רב. במקצועי אני מזכירה אך אני מזכירה מהדור הישן כמו שאומרים.מאוד הייתי רוצה לפתח את עצמי בתחום עד ניהול אדמינסטרטיבי.מה עלי ללמוד בשביל להתפתח? האם לימודי הנהלת חשבונות יכול לעזור?רצוי משרות מזכירות?
  13/08/2017 14:32
  היי קרן,

  אכן לימודי הנהלת חשבונות יכולים לעזור לך להתקדם בתחומך היות שישנה דרישה לידע מסוים בתחום במשרות ניהוליות יותר. גם לימודי ניהול משאבי אנוש או קורס ניהול לשכה יכולים לעזור לך להתקדם בתחום האדמיניסטרטיבי.

  לפני שתבחרי תחום לימודים כדאי לבדוק מהן הדרישות במשרות בהן את מעוניינת לעבוד. אני ממליץ לך בחום להיעזר בשירות ייעוץ הלימודים שלנו שבו תוכלי לשמוע פרטים נוספים. השירות מוצע בחינם.

  בהצלחה!

   
  03/08/2017 14:39
  מה ההבדל בין שירותי אנוש למשאבי אנוש?
  06/08/2017 09:19
  היי גלית,

  לימודי משאבי אנוש ולימודי שירותי אנוש הם שני תחומים קרובים. תוכלי לקרוא על ההבדלים בינהם בעמוד המידע של לימודי שירותי אנוש באתרנו. נוסף על כך, תוכלי למצוא גם מידע על לימודי משאבי אנוש.

  באופן כללי, לימודי משאבי אנוש עוסקים בניהול כוח אדם בארגונים השונים, תוך התייחסות לעובדים כאל משאב חיוני לחברה. לימודי "שירותי אנוש" נוגעים לארגונים ציבוריים בעיקר, אך גם לארגונים פרטיים, אשר מספקים לציבור שירותים ומוכרים בתור "שירותים ציבוריים" או "עבודה עם קהל". שירותי אנוש אינם קשורים לנושא כוח האדם בארגון, אלא מתמקדים בשירותים הניתנים לבני אנוש.

  בהצלחה!
  28/07/2017 10:58
  היי, אני כרגע בלבטים באיזה אופן ללמוד למבחן הידע באוניברסיטת תל אביב. רשימת הנושאים לבחינה נורא מסורבלת והייתי רוצה מקום אשר מאחד את הנושאים שממנו אוכל ללמוד ללא חשש את כל החומר. שמעתי על קורסים של "אקסטרה סטודנט" אשר מכינים למבחן הידע. האם הקורסים/חומר הלימוד שלהם מקיפים את כל החומר הנדרש? תודה:)
  30/07/2017 09:48
  היי רוזה,

  לצערי אני לא מכיר לעומק את מבחני הקבלה לתכנית ה-4 שנתית באוניברסיטת תל-אביב או את החומר הלימודי בקורסי ההכנה של אקסטרה סטודנט.

  שימי לב שלפי אתר התכנית של האוניברסיטה ישנו מבחן מיון חדש שמחליף את מבחן GRE ששימש עד עכשיו למיון מועמדים. בדקי האם מכוני ההכנה התאימו עצמם לשינויים.

  לדעתי, כדאי לך מאוד לגשת עם סילבוס הבחינה אל מוסדות הלימוד שמציעים קורסי הכנה ולבדוק לעומק האם הקורסים מקיפים את החומר הנדרש.

  ייתכן שלנציגינו בשירות ייעוץ הלימודים יש מידע נוסף על הנושא הזה. את מוזמנת ליצור עמם קשר. השירות מוצע בחינם.

  בהצלחה!
  התלבטותרווית
  27/07/2017 15:57
  היי אני מאוד מתלבטת בבחירת מקצוע. תחום החינוך מאוד מעניין אותי אך לא גננות או הוראה אלא משהו פרטני יותר. גם תחום הביולוגיה מעניין אותי אבל במסגרת היכולת שלי עם פסיכומטרי ממוצע אשמח לקבל רעיונות אפשריים
  27/07/2017 17:07
  היי רווית, 

  בחירת מקצוע בהחלט יוצרת לבטים. אני ממליץ לך בחום לפנות ליועצי הלימודים שלנו על מנת שיספקו לך את כל המידע על חוגי הלימוד שאת יכולה להתקבל אליהם בהתאם לפסיכומטרי. השירות מוצע בחינם.

  זכרי שמעבר לתחום שמעניין אותך, כדאי מאוד לבחור תחום שיש בו אפשרויות תעסוקה רלוונטיות עבורך. אני ממליץ לך לבדוק במדורי דרושים ואף לשאול בפקולטות עצמן מהן אפשרויות התעסוקה לבוגרי תואר בחינוך, תואר בביולוגיה וכו'.

  בהצלחה!
  26/07/2017 20:19
  שלום אז ככה, החלטתי שהשנה אני רוצה להתחיל ללמוד, לימודי הנדסאי עכשיו יש לי התלבטות קצת לגבי המסלול, אני קצת מתלבט בין הנדסאי חשמל לבין הנדסאי תעשיה וניהול אני יודע שאלה 2 תחומים שונים לגמרי אבל קראתי קצת באינטרנט ושניהם ניראים תחומים שיכולים לעניין אותי השאלה שלי היא באיזה תחום השכר גבוה יותר ואפשרויות הקידום וההתפתחות הן רחבות יותר (או במילים אחרות איפה תיקרת הזכוכית של היותי הנדסאי ולא מהנדס גבוהה יותר) כמובן שאני גם רוצה לשמור לעצמי את האפשרות של המשך לימודים לתואר הנדסה תודה
  27/07/2017 10:07
  היי רומן,

  תוכל לקרוא כאן על ההבדלים בין הנדסאי למהנדס כולל התייחסות לנושא השכר. לגבי השכר הצפוי להנדסאי חשמל ולהנדסאי תעשייה וניהול תוכל לבדוק בטבלאות שכר שונות המתפרסמות באינטרנט.

  לשאלתך, אפשרויות הקידום תלויות בהרבה גורמים ולכן, לא אוכל לומר לך בוודאות היכן תזכה לאפשרויות קידום רבות יותר או לשכר גבוה יותר. כמו כן, בשני התחומים תוכל להשלים לתואר מהנדס.

  אני ממליץ מאוד לנסות לדבר עם בוגרי שני התחומים ולקבל מידע אמין על אפשרויות התעסוקה. בנוסף תוכל להשתמש בשירות ייעוץ הלימודים החינמי שלנו לקבלת מידע נוסף.
  25/07/2017 12:41
  שלום מישהו יכול לעזור לי ולהגיד לי איזה תארים אפשר ללמוד על מנת להמשיך לרפואה אחכ במסלול הארבע שנתי ואיפה לומדים ? (מעדיפה באזור ירושלים תודה רבה
  25/07/2017 13:32
  היי  נאורה,

  למיטב ידיעתי, ישנה תכנית 4 שנתית לרפואה באוניברסיטת תל-אביב ובאוניברסיטת בר-אילן. קבלה לתכניות אלו אפשרית לבעלי תואר ראשון ממוסד מוכר להשכלה גבוהה, בתחומי מדעי החיים, מדעי הטבע, מדעי הרפואה, מדעים מדויקים וכן לימודי הנדסה מסוימים. נוסף על כך, ישנם תנאי קבלה נוספים.

  אני ממליץ לך בכל מקרה לברר עם מוסדות הלימוד הרלוונטיים על תכניות הלימוד ה-4 שנתיות לרפואה.

  בהצלחה!
  לימודיםאורחת
  25/07/2017 12:27
  בת 46. עובדת כמזכירה במשרד פרטי. רציתי להתחיל ללמוד תואר במכללה שאפשר לשלב עם עבודה. חשבתי על מדעי ההתנהגות מכיוון שהלימודים מעניינים אותי. האם יש מה לעשות עם תואר כזה בגילי המתקדם? תודה מראש על התשובה.
  25/07/2017 13:10
  היי,

  לא מעט אנשים פונים ללימודי תואר ראשון בשיא הקריירה, וקיימים מסלולים רבים המותאמים לאנשים עובדים. קשה לי לומר האם לימודי מדעי ההתנהגות רלוונטיים עבורך היות שהדבר תלוי בהרבה דברים, כמו, השאיפות התעסוקתיות שלך והניסיון התעסוקתי שלך.

  באופן כללי, עיקר התעסוקה לבעלי תואר ראשון במדעי ההתנהגות הוא בתחום משאבי אנוש וכוח אדם, ייתכן שהניסיון האדמיניסטרטיבי שלך יבוא לידי ביטוי בעת התמודדות על משרות בתחום.

  בנוסף, ישנם תחומי לימוד נוספים אשר פופולאריים בקרב אנשים עובדים, כגון: לימודי חינוך, לימודי מנהל עסקים, לימודי משפטים, לימודי סיעוד ועוד.

  זכרי שיתרונך הוא בניסיון התעסוקתי שצברת עד כה. לכן בחרי תחום לימודים בו הניסיון יבוא לידי ביטוי בעת חיפוש עבודה. את מוזמנת לפנות לשירות ייעוץ הלימודים החינמי שלנו למידע נוסף.

  בהצלחה!
  17/07/2017 10:54
  שלום רב, סיימתי תואר ראשון במדעי החברה והרוח, מה ניתן לעשות עם תואר זה? תודה
  17/07/2017 11:42
  היי אורחת,

  אם הבנתי נכון, את בוגרת תואר ראשון בלימודים רב-תחומיים במדעי החברה והרוח. לרוב, תואר זה מהווה עבור רבים פלטפורמה ללימודי תואר שני ולעיסוק אקדמי.

  עם זאת, אינך חייבת להמשיך ללימודי תואר שני או לעסוק במחקר, וקיימות אפשרויות תעסוקה שונות, כגון משרות הקשורות לשיווק, ניהול, משאבי אנוש, השמת עובדים, עריכת תכנים, כתיבה אקדמית, עבודה בארכיונים, עבודה במשרדי ממשלה, עבודה במשרדי פרסום, חברות תיירות ועוד.

  נוסף על כך, רבים מבוגרי מדעי החברה והרוח פונים ללימודי הסבה להוראה אשר אורכים שנה ובסופם תוכלי לעסוק בתחום.

  מקווה שעזרתי ובהצלחה!
  04/07/2017 09:04
  הי, אני מחפשת מקום מקצועי ומעשי ללמוד בו עיצוב אופנה, לא לתואר. כבר בדקתי כמה מקומות (קונספט, מרים, אבני..) וחוץ מרושם ראשוני אין לי דרך לדעת אם המקום טוב או שחבל על ה(לא מעט)כסף שמבקשים. המלצות? תודה!
  04/07/2017 09:49
  היי,

  לצערי, בפורום הזה לא אוכל להמליץ לך על מוסד ספציפי :-)

  באופן כללי, הייתי ממליץ לך לגשת לימים פתוחים או לקבוע פגישות ייעוץ במוסדות הלימוד בהם יש לימודי עיצוב אופנה. נסי לדבר עם סטודנטים או בוגרים ולשאול אותם על הלימודים במוסד.

  נוסף על כך, אני ממליץ לך בחום להשתמש בשירות ייעוץ הלימודים החינמי שלנו, ולשמוע מהנציגים פרטים נוספים שיעזרו לך להחליט.

  בהצלחה!
  29/06/2017 21:23
  היי מעוניינת להרשם למסלול של עבודה סוציאלית ומשפטים בעברית, אני צריכה לשפר בגרויות, מהן הבגרויות אותן מומלץ לשפר להעלאת הממוצע?
  02/07/2017 09:34
  היי נגה,

  באופן כללי, מומלץ לשפר מקצועות בעלי מספר יחידות לימוד גבוה, אשר בהם יש לך ציון נמוך. זכרי שעל מקצועות מורחבים אפשר לקבל בונוס משמעותי, לכן אין טעם לשפר מקצועות של שתי יחידות לימוד אשר שיפור בהם לא יעלה את הממוצע באופן משמעותי.

  נסי להרחיב ל-5 יח"ל מקצועות שאת יכולה להצליח בהם. את יכולה להרחיב מקצועות כגון היסטוריה, תנ"ך ספרות וכדומה.

  שיפור בגרויות אינו מחייב קורס וניתן לעשות זאת ע"י למידה עצמית, אך אם בכל זאת את מעוניינת לשפר בגרויות באמצעות מוסד לימודי, תוכלי לברר דרכו מהן האופציות המתאימות לך ביותר בהתאם לתעודת הבגרות שלך ולתנאי הקבלה ללימודי עבודה סוציאלית ומשפטים. תוכלי להיעזר בשירות ייעוץ הלימודים החינמי שלנו לבירור נוסף.

  בהצלחה!
   ייעוץ לימודים אישי חינם
   מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
   2017 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | בניית אתריםבניית אתרים