פורום לימודים – ניב רווח ייעוץ לימודים וקריירה

  15/01/2018 15:51
  יש לי תואר ראשון בפסיכולוגיה ומתלבטת לגבי תואר שני, קלינית לא בא בחשבון בגלל אילוצים אישיים, האם יש תואר שני בפסיכולוגיה (לא קלינית)ללא מבחן מתאם, ואם לא האם אפשר להמשיך ישירות לתואר שני בעבודה סוציאלית ?תודה
  15/01/2018 17:27
  היי ליה,

  לצערי, לא ידוע לי על תארים מתקדמים בפסיכולוגיה שאינם מחייבים מעבר מבחן מתאם.

  אם את מעוניינת בלימודי תואר שני בעבודה סוציאלית, קיימים מספר מסלולי לימוד שמאפשרים לאקדמאים להתקבל ללימודים אלה אחרי השלמה של מספר קורסים. שימי לב שקורסי ההשלמה לא תמיד אחידים בין כל האוניברסיטאות והמכללות. בכל אופן, הייתי מציעה לך לוודא שאת עומדת בשאר תנאי הקבלה לפני שתתחילי בלימודי ההשלמות.

  בהצלחה!
  גילי
  07/01/2018 13:06
  מה הולך חברים אולי מישהו יכול להמליץ לי על קורס כלשהו ששווה לעשות אחרי צבא רצוי עם רקע טכנוליוגי או עבודה בידיים
  07/01/2018 13:36
  היי אדיר!

  יש לנו רשימה של קורסים שאפשר לעשות אחרי צבא, שרובם לא דורשים עמידה בתנאי קבלה. אתה מוזמן להסתכל באתר ולמצוא קורס שמתאים לך.
  אם תרצה, תוכל להתנסות בשאלון ייעוץ הלימודים שלנו, שיכוון אותך לתחומי לימוד שעשויים להיות רלוונטיים יותר עבורך.

  בהצלחה,
  גילי
  06/01/2018 20:44
  אני לקראת סיום לימודי תואר ראשון בפסיכולוגיה, אני מתלבטת לגבי לימודי תואר שני. אני אוהבת אנשים אבל אני חוששת שישיבה פרטנית מול אנשים תשעמם אותי, אני אוהבת קצב ועשיה. השאלה האם מומלץ לעשות תואר שני בפסיכולוגיה קלינית ולהתמחות בקבוצות וכד' או שיש דרכים מומלצות יותר. בנוסף, אני אוהבת מאד סטטיסטיקה, לוגיקה, ארגון וכן פיזיולוגיה וכד'. האם קיים מקצוע אשר משלב את כל התחומים הללו או לפחות את חלקם? תודה רבה.
  07/01/2018 10:00
  היי עדי,

  ראשית, קחי בחשבון שלימודי תואר שני בפסיכולוגיה, בין אם במסלול של פסיכולוגיה קלינית ובין אם במסלול אחר, הם לימודים ארוכים ומורכבים אשר אינם מסתכמים רק בלימודי התואר עצמו אלא מצריכים גם מספר שנים של התמחות בתחום (לפחות במרבית המסלולים), כך שבאמת כדאי לחשוב טוב מה הכיוון שמושך אותך.

  פסיכולוגיה קלינית אין פירושה רק עבודה פרטנית מול אנשים, ופסיכולוגים בכלל ופסיכולוגים קליניים בפרט מסיימים את הלימודים ופונים לאפיקים שונים שאינם בהכרח טיפולים פרטניים כמו אבחונים, הנחיית קבוצות, ייעוץ לארגונים שונים ועוד.

  בדרך כלל, בכל תחום בפסיכולוגיה (קליני, התפתחותי, ארגוני וכו') ניתן בהחלט למצוא את הנישה שלך ולא להתמקד רק בעבודה פרטנית, אבל חשוב לדעת שמסלול ההכשרה עצמו שנמשך כמה שנים, בהחלט כולל עבודה פרטנית עם אנשים. אם את נמשכת לסטטיסטיקה וגם לצדדים לוגיים וארגוניים, אולי כדאי לך לשקול קריירה מחקרית. כך למשל, לאחר תואר שני בפסיכולוגיה תוכלי לבחור האם לצאת "לשטח" להתמחות, או להמשיך לדוקטורט בתחום ולערוך מחקר בתחום שמעניין אותך. אגב, הבחירה הזו לא בהכרח מונעת ממך לבחור בשלב מאוחר יותר גם באפשרות השנייה.

  בהצלחה!
  06/01/2018 10:59
  אני רוצה להמשיך ללימודי הוראה ואני מתלבטת היכן ללמוד -במכללת אחווה או בתלפיות (חולון). שמעתי שאחווה המכללה הכי מבוקשת אך הלימודים בה קשים ושבתלפיות הלימודים הם מאוד קלים. האם זה נכון? היכן כדאי לי ללמוד?
  07/01/2018 09:54
  היי הודיה,

  ישנן לא מעט מכללות ללימודי חינוך והוראה, והשיקולים לבחירת האחת על פני השניה כוללים היבטים שונים. לצערי לא אוכל להמליץ לך על אחת משתי המכללות שציינת. כן אוכל להמליץ לך לשאול סטודנטים או בוגרים של אותן מכללות. דעתי, בכל אופן, היא שרמת הלימודים פחות או יותר זהה ברוב המכללות להוראה.

  נוסף על האמור, אני ממליץ לך להיעזר בשירות ייעוץ הלימודים החינמי שלנו. תוכלי לקבל מידע נוסף על לימודי הוראה ועל מכללות שונות להוראה.

  בהצלחה!
  29/12/2017 20:38
  אני עובד מזה כחצי שנה בבנק לאומי .מאוד מרוצה בעבודה וקודמתי די במהירות. על מנת לקבל קביעות בבנק אני צריך תואר ראשון.נרשמתי למדיניות צובורית בהית ברל על מנת שאוכל להמשיך לעבוד. רציתי להיות בטוח שאחרי שאסיים מסלול זה , אהיה זכאי לתואר ראשון.מהפרסומים של התוכנית כתוב שמקבלים תעודה אקדמאי מבית ברל וזה מזכה לתואר ראשון במדעי הרוח והחברה של האונוברסיטה הפתוחה.רוצה להיות בטוח.אשמח באם תוכלו להבהיר לי עניין זה. תודה
  31/12/2017 09:41
  בוקר טוב ניצן,

  למיטב ידיעתי, לימודי מדיניות ציבורית בבית ברל אינם מקנים תואר ראשון, אלא תעודת התמחות בניהול ארגוני-חברתי. האוניברסיטה הפתוחה מכירה בלימודים אלה לתואר ראשון במדעי הרוח והחברה, לכן אם תחליט להמשיך ללימודי תואר ראשון באוניברסיטה הפתוחה, תצטרך להשלים פחות קורסים.

  אם אתה מעוניין בלימודים לתואר ראשון, לא מעט אוניברסיטאות ומכללות מציעות מסלולי לימודי ערב לתואר ראשון, המאפשרים שילוב עבודה עם לימודים.

  בהצלחה!
  22/12/2017 14:14
  היי, אם בקרוב אני אמור לסיים תואר הנדסאי באדריכלות נוף , ולאחר 3 שנים הבנתי שאני רוצה להיות יועץ חינוכי , אפשר להתחיל ללמוד או שתואר ההנדסאי לא תופס בכדי ללמוד תואר שני בייעוץ חינוכי?
  24/12/2017 10:00
  למיטב ידיעתי, לתואר שני בייעוץ חינוכי מתקבלים בעיקר בוגרי תואר ראשון בייעוץ חינוכי או בתחום קרוב - חינוך, עבודה סוציאלית, פסיכולוגיה, מדעי ההתנהגות וכו', לרוב בצירוף מספר שנות נסיון בחינוך ובהוראה.

  לכן כדי להתקבל לתואר שני בייעוץ חינוכי הייתי ממליצה לך להשלים קודם לכן את הלימודים לתואר ראשון בחינוך או בתחום קרוב שתבחר. לימודים לתואר ראשון שאינו קשור לייעוץ חינוכי לרוב יחייבו אותך בהשלמת לימודים בהתאם לפני שתוכל להתחיל את לימודי התואר השני. באתר תוכל למצוא תוכניות שמציעות לימודים מקוצרים לתואר ראשון לבעלי תואר הנדסאי. לאחר שתשלים את לימודי התואר הראשון, תוכל להתקבל ללימודי ייעוץ חינוכי לתואר שני כמעט בכל מסלול שתבחר. ציונים גבוהים יותר גם בלימודי ההנדסאים וגם בתואר הראשון, יקלו עליך בקבלה ללימודים מתקדמים. 

  לקבלת פרטים נוספים תוכל להתייעץ עם שירות ייעוץ הלימודים החינמי שלנו.

  בהצלחה!
  10/12/2017 14:33
  שלום רב אני הנדסאי מכונות עובד בהתקנות ומחפש להתקדם לעבודה יותר מקצועית מה כדאי לי לעשות ללמוד עוד מקצוע לחפש תחום אחר תודה
  10/12/2017 15:23
  היי יובל,

  אם אתה מעוניין להתפתח מקצועית בתחום אותו למדת, אולי כדאי לך לשקול להשלים לתואר מהנדס. לימודי ההשלמה תורמים, כמובן, לפיתוח המקצועי ולקידום הקריירה של הבוגר ובכך פותחים בפניו אפשרויות תעסוקה נוספות בתפקידים בכירים ובתנאי שכר וקידום טובים יותר.

  אם אתה מעוניין לחפש תחום אחר, ישנם קורסים מקצועיים שיכולים להעניק לך אפשרויות תעסוקה שונות. השאלה היא מה מושך אותך ולאיזה כיוון תרצה לפנות.

  אתה מוזמן לקרוא על תחומי הלימוד שקיימים באתר שלנו וגם להתייעץ עם יועצי הלימודים שלנו לקבלת מידע נוסף. השירות מוצע בחינם.

  בהצלחה!
  05/12/2017 15:19
  שלום, אני ניצבת בפני בחירת מקצוע לימודים ואני מתקשה לבחור.הייתי מגדירה את עצמי כטיפוס הומני ולכן שוללת מראש מקצועות מדעיים- ריאליים. אני מתעניינת בעיקר בעבודות עם אנשים אך לא מודעת למגוון הרחב של המקצועות הנכללים בקטגוריות אלו. חשבתי אולי על חינוך אך הבנתי שצריך גם לבחור מקצוע לימודים ספציפי בתוך ההוראה ואני לא יודעת מה מתאים לי... הייתי אומרת שאני בינונית בהכל... שיקול נוסף שלי בבחירת מקצוע הוא כלכלי. האם יש מקצועות שאינם ריאליים בהם ניתן להרוויח טוב ? תודה.
  05/12/2017 16:14
  היי,

  לבחור תחום לימודים זה אף פעם לא קל ובמיוחד בגיל צעיר יחסית. ראשית, תוכלי לקרוא באתר שלנו את המאמר איך לבחור לימודי תואר ראשון. נוסף על כך, תוכלי לקרוא גם על תחומי הלימוד השונים, הן באתר שלנו והן באתרי מוסדות הלימוד עצמם. בשלב הזה, על אף שאמרת שאת אדם הומני, לא הייתי פוסל מראש את המקצועות הריאליים. ייתכן שבכל זאת תמצאי תחום שמעניין אותך.

  תחום החינוך הוא רחב מאוד ולא חייב לבחור תחום ספציפי להוראה, והיות שגם אמרת שאת מתעניינת בעבודה עם אנשים אני ממליץ לך לחשוב על מקצועות הטיפול והחינוך. לדוגמה לימודי חינוך מיוחד או קלינאות תקשורת.

  תחומים נוספים שאולי יעניינו אותך: פסיכולוגיה, עבודה סוציאלית, לימודי סיעוד/אחיות, לימודי חינוך בלתי פורמאלי, לימודי משפטים.

  בהצלחה!
  04/12/2017 14:41
  שלום . במידה ואני עוסק בתחומי בצבא בלוגיסטיקה. ומעוניין ללימוד תואר בלוגיסטיקה אך אין לי תנאים מתאימים מה ניתן לעשות? יש אופציה ללמוד ללא תעודת בגרות מלאה
  04/12/2017 15:22
  היי נדב,

  לרוב, תעודת בגרות היא תנאי הכרחי לקבלה ללימודים אקדמיים. עם זאת, במוסדות לימוד מסוימים ניתן להתקבל באמצעות אפיקים אחרים, לדוגמה, לאחר שנת מכינה.

  ייתכן שתוכל להתקבל ללימודי לוגיסטיקה ללא תעודת בגרות, ואני ממליץ לך בחום להיעזר בשירות ייעוץ הלימודים החינמי שלנו. תוכל לברר היכן לומדים לתואר ראשון בלוגיסטיקה ומהם תנאי הקבלה בכל מוסד.

  בהצלחה!
  שאלהאלי
  03/12/2017 12:09
  שלום, ברצוני לדעת מהם ההבדלים בין הנדסה ביו רפואית להנדסה רפואית? ובמידה ולא למדתי מעולם פיזיקה כימיה וביולוגיה עד כמה קשה יהיה להתקבל? תודה מראש, אלי
  03/12/2017 13:44
  היי אלי,

  שני התחומים מאוד דומים אך נבדלים במהותם ואסביר:

  הנדסה ביו-רפואית עוסקת במחקר ותכנון של מכשור רפואי אשר מטרתו לשפר את דרכי הטיפול בבעיות רפואיות בעזרת אמצעים הנדסיים. מהנדסים ביו-רפואיים חוקרים את צורכו של החולה, ומתכננים עבורו מכשור רפואי שמותאם לבעיותיו. הלימודים כוללים תחומים שונים כמו ביולוגיה, פיזיקה וכימיה, שבתחום ההנדסה הרפואית פחות מתעסקים בהם.

  תחום ההנדסה רפואית מאופיין יותר ביישום בפועל של המכשור הרפואי בבתי החולים. מהנדסים רפואיים עוסקים בהתאמת המכשור לצורכי בית החולים, יצירת התשתיות המתאימות לו ופתרון תקלות הנדסיות.

  תנאי הקבלה ללימודי הנדסה ביו-רפואית כוללים לעתים מעבר מבחן ידע במתמטיקה או הצגת ציון מינימאלי ב-5/4 יח"ל (בכל מוסד הדרישות שונות) ונוסף על כך, מקצוע ריאלי נוסף (ביולוגיה, פיזיקה וכדומה) כך שאתה זקוק לידע מסוים במתמטיקה, פיזיקה או כימיה, אך גם אם לא למדת בעבר אין סיבה שלא תצליח להשלים את החסר בעזרת הכלים הנכונים. אתה מוזמן להיעזר בשירות ייעוץ הלימודים החינמי שלנו לצורך קבלת מידע נוסף או לבירור תנאי הקבלה בכל מוסד לימוד.

  בהצלחה!
  29/11/2017 21:37
  יש לי תואר ראשון במדעי הקרקע והמים, אני כיום עובד בתחום הבניה ומחפש להתקדם בתחום, הבעייה שאני לא מהנדס... ואין באפשרותי להכנס למסלול לימודים עמוס. מכירים משהו שיכול להתאים לי? אולי משהו שמשלב בין התואר שלי לתחום הנדסי?
  30/11/2017 09:27
  היי יאיר,

  קיימים מסלולים שונים להסבת אקדמאים להנדסה ואתה מוזמן לקרוא על כך באתר שלנו. ייתכן שישנם מסלולים שמותאמים לאנשים עובדים, ואני ממליץ לך בחום להתייעץ עם יועצי הלימודים שלנו אשר להם מידע מפורט על לימודים אלו. השירות מוצע בחינם. 

  בהצלחה!
  20/11/2017 09:34
  היי, רציתי לדעת מה ההבדלים בין שני התחומים הנ''ל. בנוסף, איזה מהתחומים יכול להיות פרקטי ולתת מענה וכלים ביום יום? בעסקים? ההתנהלות של כסף? עם איזה ידע יוצאים בכלכלה ועןם איזה בחשבונאות? תודה
  21/11/2017 13:40
  היי דניאל,

  באופן כללי, לימודי כלכלה עוסקים יותר בתיאוריה ולימודי חשבונאות בפרקטיקה. בעוד לימודי חשבונאות יכשירו אותך לעבודה בראיית חשבון, לימודי כלכלה יספקו לך ידע נרחב על תהליכים כלכליים עולמיים ומקומיים.

  לדעתי, לימודי חשבונאות מעניקים כלים יום יומיים שימושיים מאוד לניהול עסקי והתנהלות עם כספים, אך הדבר תלוי בצורך הארגוני או האישי שלך ויכול להיות שדווקא תואר בכלכלה יקדם את ההתנהלות הכלכלית שלך.

  תוכל לקרוא עוד על לימודי כלכלה ולימודי חשבונאות באתר שלנו, וכן להתייעץ עם יועצי הלימודים שלנו על לימודים אלו. השירות מוצע בחינם.

  בהצלחה! 
  13/11/2017 21:13
  היי, באתר שלכם כתוב שאפשר להתקבל ללימודי ריפוי בעיסוק בלי פסיכומטרי אחרי שנה בלימודים אחרים. באיזה מקום אפשר לעשות את זה ?
  21/11/2017 13:22
  אפיקי הקבלה ללימודי ריפוי בעיסוק מתעדכנים מדי שנה וייתכן שניתן להתקבל לשנה הבאה באמצעות שנת מכינה. תוכלי להתעדכן באפשרויות הקבלה השונות והעדכניות דרך שירות ייעוץ הלימודים החינמי שלנו וכן מול מוסדות הלימוד עצמם.

  בהצלחה!
  13/11/2017 14:20
  שלום! הייתי רוצה לעשות שינוי מהותי בחיים שלי, היום אני בעלת תואר של מה"ט ה. אדריכלות ועיצוב פנים, עובדת בהנדסת בנין. הלכתי ללמוד את המקצוע הזה מכיוון שזה הכיוון ששלחו אותי בבית, פרקטי ורווחי. מאז וממיד היה לי חלום להיות מיילדת והייתי רוצה להגשים את החלום הזה. אני מוכנה לשנים של קריעה ועבודה קשה, אך הבעיה שלי היא בעית המימון. אני נשואה+1 ומשלמת שכירות. השאלה שלי- האם יש מלגות קיום מגופים שונים או האם ניתן ללמוד לתואר ראשון בסיעוד במקביל לעבודה? תודה רבה!
  21/11/2017 12:44
  היי נעמה,

  באופן כללי, קיימים מסלולי לימוד גמישים לתואר ראשון בסיעוד במוסדות לימוד שונים. עם זאת מדובר עדיין בתואר ראשון וככזה הוא כולל לעתים ימי לימוד אינטנסיביים. היכולת שלך לשלב את הלימודים עם העבודה תלויה בגמישות המשרה שלך ובגורמים נוספים.

  מעבר לכך, ישנן מלגות רבות הניתנות בהתאם לקריטריונים שונים ובהחלט סביר שתמצאי מלגה שתתאים לך. זכרי שלא מומלץ לסמוך על המלגות כמקור הכנסה עיקרי במקום העבודה משום שלא תוכלי לדעת מראש האם תזכי בהן או לא.

  תוכלי להיעזר בשירות ייעוץ הלימודים החינמי שלנו לקבלת מידע נוסף על לימודי סיעוד.
  11/11/2017 21:37
  היי אני בת 22 רוצה להתחיל ללמוד. הכיון שלי זה עבודה סוציאלית,אך אני לא סגורה על זה מכל מיני סיבות.. אין לי מישהו קרוב שעוסק בזה ביום יום שאני יכולה לשאול אותו איך המקצוע הזה בפועל לכן יש לי לבטים גדולים...האם המקצוע הזה עוסק הרבה בניירת טפסים חישובים כלכליים של אנשים וכו' או שהמקצוע באמת מתעסק בפן הטיפולי אצל אנשים ?? האם קל למצוא עבודה אחרי סיום התואר???האם עיקר הלימדים עוסקים בסטטיסטיקות והיסתברויות ??? כמובן שגם ההענין הכספי חשוב ,מובן לי ואני לא מצפה שישר אחרי סיום התואר ארוויח הרבה אבל עדיין חשוב לי לדעת מהי משכורת ממוצעת אצל עובדים סוצייאלים לפחות אחרי 3-4 שנים בתחום?? תודה על תשובתך ואשמח להכוונה שבוע טוב
  12/11/2017 09:40
  היי ליאור,

  למיטב ידיעתי קיימת דרישה גבוהה לעובדים סוציאליים, ומרבית הבוגרים מוצאים עבודה די מהר עם סיום התואר. אופי העבודה תלוי במידה רבה היכן תעבדי, ישנם מקומות בהם עובדים סוציאליים עוסקים יותר בטיפול והכוונה וישנם מקומות בהם יש יותר עבודת ניירת. לימודי עבודה סוציאלית כוללים קורסים בסטטיסטיקה, אך בהחלט ניתן להגיד שזה לא עיקרם.

  שכרם של העובדים הסוציאליים מושפע מהיקף המשרה, סוג המשרה והאם מדובר במגזר הפרטי או הציבורי. קיים איגוד לעובדים סוציאליים שפועל למען שכרם בישראל. תוכלי למצוא מידע רב ברשת כולל טבלאות שכר המפרטות את שכר העובדים לפי ותק, סוג המשרה וכדומה.

  המשיכי לקרוא על תחום זה והיעזרי בפורומים וקבוצות שונות בפייסבוק של עובדים סוציאליים, היות שרק דרכם תוכלי לדעת באמת איך זה להיות עובדת סוציאלית.

  אם את זקוקה להכוונה לימודית: היכן ללמוד, מהם תנאי הקבלה ועוד, תוכלי להיעזר בשירות ייעוץ הלימודים החינמי שלנו.

  בהצלחה!
  09/11/2017 12:28
  שלום, אני בן 29, בוגר תואר ראשון במדעי המחשב מאוניברסיטת בן גוריון, לקראת סיום תואר שני במנהל עסקים ובמקצועי מפתח תוכנה מזה כ-4 שנים בתעשייה. אני מתלבט לגבי לימודי המשך בכמה אפיקים: תואר שלישי במנהל עסקים, תואר מתקדם במדעי המחשב ותעודת הוראה להסבת מקצוע. הסיבה המרכזית להתלבטות היא עניין ה"פיטורים המוקדמים" בתעשיית ההייטק והכנת הקרקע לקראת העתיד. הייתי שמח להתייעץ עם המומחים והמנוסים כאן מהו המסלול המתאים ביותר עבורי ללימודים מתקדמים כך שאוכל למקסם את הסיכויים לקיום הדרישות הבאות: משכורת מכובדת, עבודה יציבה (סיכויי פיטורין נמוכים), תנאים טובים (הטבות מסביב, שעות עבודה סבירות). כמובן שגם אופציות נוספות ללימודי המשך שלא ציינתי רלוונטיות מבחינתי ולכן אשמח לשמוע גם לגביהם. בתודה מראש!
  09/11/2017 18:39
  היי דני,

  לדעתי ניכר שהידע שלך בעולם ההיי-טק עולה על הידע שלי בתור יועץ לימודים ולכן לא אוכל להמליץ לך באופן מוחלט לאיזה כיוון לפנות. נוסף על כך, בעולם התעסוקה המשתנה תדיר אין באפשרותי לדעת באיזו משרה ישנם סיכויי פיטורים נמוכים, הטבות שונות וכדומה.

  אציין רק שכל האפשרויות שציינת הן מכובדות מאוד ויכולות לספק לך מגוון אפשרויות תעסוקה עתידיות, ואני ממליץ לך לבחור בתחום שמעניין אותך יותר מכל.

  בהצלחה!
  09/11/2017 05:31
  אני פנסיונרית, מציירת כתחביב, רוצה ללמוד לאייר ספרי ילדים, אני גרה בחיפה. איפה אוכל לעשות את זה?
  09/11/2017 10:01
  היי סיגלית,

  קיימים לימודי איור במוסדות לימוד רבים ברחבי הארץ ובכללם גם בחיפה. ניתן ללמוד איור כתואר ראשון או כלימודי תעודה ואת יותר ממוזמנת ליצור קשר עם יועצי הלימודים שלנו שיפנו אותך אל מוסדות הלימוד בהם מתקיימים לימודי איור. השירות מוצע בחינם.

  תוכלי גם לקרוא באתר שלנו על לימודי איור ועל מוסדות הלימוד המציעים לימודים אלו.

  בהצלחה!
  07/11/2017 17:31
  היי, אני בן 19, עשיתי פסיכומטרי וקיבלתי 654 , 4 יחל מתמט בציון 99 וגם 5 יחל פיזיקה ואנגלית, סתם בשביל העניין, האם זה מספיק לראיית חשבון בבן גוריון בבאר שבע???
  09/11/2017 09:53
  לפי מה שידוע לי, ציוניך אמורים להספיק ללימודי ראיית חשבון. חשוב לזכור שתנאי הקבלה משתנים מדי שנה וכן ייתכן שתדרש לעמוד בפרמטרים נוספים מלבד אלו שציינת. לכן, על אף האמור, אני ממליץ לך לבדוק את תנאי הקבלה מול מוסד הלימודים אליו אתה מעוניין להירשם. כמו כן, תוכל להיעזר בשירות ייעוץ הלימודים החינמי שלנו, ולקבל מידע מקיף ועדכני על תנאי הקבלה בכלל מוסדות הלימוד.

  בהצלחה!
  05/11/2017 21:04
  היי. האם אפשר עדיין להרשם ללימודים פרא רפואיים למגזר החרדי. לפני מבחן פסיכומטרי? תודה.
  06/11/2017 09:33
  עד כמה שידוע לי לא ניתן להירשם לשנת הלימודים הקרובה אשר כבר התחילה. ייתכן שבמקומות מסוימים ניתן להירשם לסמסטר אביב ולכן אני ממליץ לך להיעזר בשירות ייעוץ הלימודים שלנו. תוכל לברר על מוסדות הלימוד המציעים לימודים פרא-רפואיים וכן לברר על מועדי ההרשמה. השירות מוצע בחינם.

  בהצלחה!
  30/10/2017 20:01
  היי אני רוצה ללמוד קלינאות כבר המון שנים, אבל מבחן הפסיכומטרי פשוט לא בשבילי(מנסיון) ..למיטב הבנתי אין דרך להיכנס לתחום זה ללא פסיכומטרי או תואר ראשון בממוצע מסוים,אני טועה?
  01/11/2017 10:02
  היי רון,

  נכון להיום, לא ידועה לי אפשרות קבלה ללא פסיכומטרי ללימודי קלינאות תקשורת. עם זאת, אני ממליץ לך להיעזר בשירות ייעוץ הלימודים החינמי שלנו, שבו תוכל לקבל את כל הפרטים על תנאי הקבלה ללימודי קלינאות תקשורת.

  בקשר לפסיכומטרי, אמנם אני לא מכיר אותך אישית אבל לדעתי כמעט כל אחד יכול "לפצח" את הבחינה הפסיכומטרית בעזרת הכלים הנכונים. אני מזמין אותך לעיין באפשרות שאנו מציעים, למידה לפסיכומטרי בלי קורס, ולראות אם זה משהו שיכול לעניין אותך. תוכל גם ליצור עמנו קשר בטלפון שמספרו 0773330740 ואחד מנציגינו יוכל לייעץ לך בתחום הפסיכומטרי.

  בהצלחה!
   ייעוץ לימודים אישי חינם
   מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
   2018 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | בניית אתריםבניית אתרים