פורום לימודים – ניב רווח ייעוץ לימודים וקריירה

  06/03/2018 19:16
  שלום רב.שנים עסקתי בתחום המזכירות, אני מעל גיל 40 ללא תואר. מה כדאי ללמוד בשביל להישאר פחות או יותר באותו התחום? שאלתי במידה והייתי רוצה להתקדם לתפקיד מנהלת משרד, מה כדאי ללמוד? להשקיע באנגלית?הנה"ח? לימודי רכש? אשמח לייעוץ
  07/03/2018 10:02
  היי קרן,

  באופן כללי כישורי אנגלית טובים יעניקו לך יתרון כמעט בכל תחום, ואם ביכולתך לשפר את כישורי האנגלית שלך זה מעולה. לימודי הנהלת חשבונות בהחלט עשויים להוות כיוון התפתחותי ריאלי עבורך. ישנם לא מעט מקומות עבודה שבעת גיוס עובדים מעניקים יתרון לבעלי ידע בהנהלת חשבונות. גם לימודי רכש עשויים להועיל להתפתחות התעסוקתית שלך, אך דעתי היא שלימודי הנהלת חשבונות עשויים להועיל לך יותר.

  בדקי איזה מבין התחומים שציינת מתאים לך מבחינת עניין, מתכונת הלימודים ורצון תעסוקתי. תוכלי גם לעיין במשרות המתפרסמות באתרי דרושים ולבדוק אילו משרות מעניינות אותך ומה הן דרישות הקבלה. את יותר ממוזמנת להשתמש בשירות ייעוץ הלימודים שלנו שם יסבירו לך על תחומי הלימוד והיכן ניתן ללמוד אותם.

  בהצלחה!
  19/02/2018 17:35
  היי אפשר לקבל פרטים על אילו לימודים צריך בשביל להיות מאבחן דידקטי (האם צריך תואר ראשון? ואיך נקרא התואר?
  19/02/2018 18:10

  היי רון,

  למיטב ידיעתי, לימודים לתעודת מאבחן דידקטי נלמדים לרוב במסגרת קורסים והשתלמויות במכוני ההכשרה השונים המתמחים בנושא. עם זאת, כדי להתקבל ללימודים אלה יש להציג תעודת סיום תואר ראשון או שני בתחומים רלוונטיים - לרוב חינוך, הוראה או פסיכולוגיה, עם עדיפות לבעלי ניסיון בהוראה.


  מידע נוסף בנושא ניתן לקבל מיועצי הלימודים שלנו.

  בהצלחה!

  18/02/2018 11:59
  שלום :) מישהו יודע היכן אפשר ללמוד תואר משולב עם עבודה סוציאלית חוץ מאוניברסיטת אריאל ועם מה אפשר לשלב? תודה!
  18/02/2018 17:36

  היי,

  מסלולי הלימוד האפשריים משתנים בין מוסדות הלימוד, לכן מומלץ לבדוק ישירות מול מוסד הלימודים הרלוונטי עבורך. אני יודעת שקיימים מסלולים לשילוב עבודה סוציאלית יחד עם משפטים, מנהל עסקים או מדעי החברה באוניברסיטאות. 

  אם יש תחום מסוים המעניין אותך, ניתן לבדוק את הנושא מול יועצי הלימודים שלנו.

  בהצלחה!

  18/02/2018 09:45
  שלום , יש לי תואר ראשון בחינוך וליקויי למידה שסיימתי לפני כ 4 שנים לצערי אינני מוצאת תעסוקה והוראה לא באה בחשבון כי זה מוצף ואיני רוצה לבזבז זמן לשווא ,, חשבתי ללמוד הנדסאית מכשור רפואי רציתי לשאול האם כדאי מבחינת תעסוקה האם יש צורך בעובדים כאלה ? השכר מתגמל ? והאם אלו לימודים אינטינסיביים בהתחשב שיש לי שני ילדים בגילאים קטנים ,? חשבתי ללכת לכיוון אחיות אך בעלי סירב בתוקף כי זו עבודה קשה לאמא , ואמרו שהלימודים מאוד קשים ברמה שפוגעת באיכות החיים .
  18/02/2018 10:30
  היי ליה,

  כל לימודי ההנדסה הם אינטנסיביים יחסית, אך לימודי הנדסאי מכשור רפואי אורכים כשנתיים ולא 3 או יותר כמו לימודי אחיות. עד כמה שידוע לי, יש צורך בהנדסאי מכשור רפואי בתעשייה, אך מבחינת השכר מוטב לשאול אנשי מקצוע העוסקים בתחום שיוכלו לתת לך מידע מדויק.

  אם את עדיין מתלבטת לגבי תחום הלימודים המתאים לך, את מוזמנת להיעזר ביועצי הלימודים שלנו שישמחו לעזור.

  בהצלחה!
  14/02/2018 12:51
  שלום, אשמח לדעת היכן אני יכולה ללמוד סיעוד עם ממוצע בגרות של 110 ועם פסיכומטרי של 520?
  14/02/2018 14:26
  היי מוריה,
  תוכלי למצוא באתר שלנו את תנאי הקבלה ללימודי סיעוד במוסדות לימוד נבחרים. תוכלי גם להיעזר בשירות ייעוץ הלימודים החינמי שלנו לקבלת מידע נוסף.
  בהצלחה!
  13/02/2018 22:22
  האם ואיפה כדאי ללמוד? האם יש ביקוש למטפלים נטורופתים? מה השכר שאפשר להגיע אליו בתור נטורופת? עד כמה קשים הלימודים? תודה :)
  14/02/2018 09:54
  היי יוסי,
  לימודי נטורופתיה מתקיימים במכללות רבות ברחבי הארץ, ואתה מוזמן להשאיר פרטים ויועץ לימודים יחזור אליך עם רשימת המוסדות בהם ניתן ללמוד נטורופתיה. השירות מוצע בחינם.

  ישנה בהחלט דרישה לא מובטלת לנטורופתים, החל מעבודות כשכיר בקופות חולים ומרפאות פרטיות, משרות יועצי טבע, חברות מזון ועוד. ניתן גם לעבוד באופן פרטי. מבחינת השכר, אין לי מידע מדויק לתת לך. תוכל לעיין בפורומים שונים ולשאול אנשי מקצוע מתחום זה. אני ממליץ לך גם להיכנס לאתרי דרושים ולאמוד את היקף הדרישה לנטורפותים.

  בהצלחה!
  13/02/2018 18:53
  מה אפשר לעשות עם תואר ראשון בניהול? ההבדל בין ניהול למנהל עסקים? האם כדי ללמוד ניהול ותקשורת לתואר ראשון?
  14/02/2018 09:47

  היי עמית,

  תואר ראשון בניהול פותח אפשרויות תעסוקה במקצועות הניהול השונים. לכן, קיימות תוכניות לימוד המציעות לימודים לתואר כפול בניהול ובתחום נוסף, בעזרתן ניתן להשתלב בתפקידים ניהוליים בתחום השני. לדוגמה שילוב ניהול ומדעי המחשב, יאפשר לעסוק בתפקידי ניהול בחברות הייטק למשל. באופן דומה, עם תואר ראשון בניהול ותקשורת ניתן לעסוק בתפקידים ניהוליים בתחומי התקשורת, במשרדי פרסום ויח"צ, דוברות, מחקר תקשורתי ועוד.

  עד כמה שאני יודעת, אין הבדל בין תואר בניהול לתואר במנהל עסקים - ניהול הוא לרוב השם של התחום שנלמד לתואר ראשון ומנהל עסקים הוא התחום שנלמד לתואר שני.

  אם תרצי מידע נוסף, את מוזמנת ליצור קשר עם יועצי הלימודים שלנו שישמחו לעזור.

  בהצלחה!

  09/02/2018 10:03
  היי אני אשמח לדעת מבחינת מערכת שעות של לימודי סיעוד, האם מדובר במערכת של שבוע שלם? או שניתן לשלב עם התואר עבודה?
  11/02/2018 12:31
  היי דנה,

  למיטב ידיעתי לא קיימים לימודי סיעוד במסלולים שמאפשרים שילוב עבודה במקביל, משום שמדובר בתואר הכולל לימודים עיוניים וקליניים יחד. למרות זאת, הייתי מציעה לך לפנות למוסד הלימודים הרלוונטי אלייך ולברר ישירות מולו אם קיימת אפשרות כזו.

  אם תרצי עזרה נוספת בבחירת מסלול לימודים את מוזמנת ליצור קשר עם יועצי הלימודים שלנו.

  בהצלחה!
  02/02/2018 17:39
  שלום! אני מעוניין לעשות קורס ממונה בטיחות בעבודה. ברשת ראיתי שתנאי הקבלה הם טכנאי/הנדסאי/מהנדס...לי אין את התעודות האלו אבל אני עובד בתחום האנרגיה, בהפעלת חדרי בקרה של תחנות כוח/ אחזקה של מתקני גז טבעי כבר למעלה מ 12 שנים ויש לי ניסיון עשיר בתחום ( מהנדסים והנדסאים מתייעצים איתי לעיתים קרובות). האם יש איזה מקום בו אני יכול להתקבל על סמך ניסיוני? תודה רבה לכל עזרה וטיפ לעניין זה.
  04/02/2018 09:35
  היי דריל,

  למיטב ידיעתי, אמנם דרישות הסף לקורס ממונה בטיחות בעבודה כוללות השכלה רלוונטית בתחום. נוסף על כך, ידוע לי שכל מועמד ללימודים נדרש לעבור ריאיון או ועדת קבלה על מנת לבדוק התאמתו ללימודים. אני ממליץ לך בכל זאת לנסות לפנות למוסדות הלימוד המציעים קורס זה, ולברר על אפשרות קבלה באופן חריג.

  אתה יכול גם להתייעץ עם יועצי הלימודים שלנו לקבלת מידע נוסף. השירות מוצע בחינם.
  29/01/2018 23:05
  שלום, אני רוצה להתייעץ לגבי הדרך להתקבל ללימודי סיעוד. בת 33, ממוצע בגרויות 88.59 ופסיכומטרי 420,את הפסיכומטרי עשיתי בעבר מספר פעמים ולא הייתי רוצה לחזור על זה. האם יהיה נכון מבחינת הזמן וכלכלית להשקיע בתואר ראשון כמו מנהל מערכות בריאות(כשנתיים וחצי) ולאחר מכן לעשות הסבה לסיעוד? ניתן להתחיל את הלימודים במרץ הקרוב , פעמיים בשבוע. האופציה נוספת , לעשות פסיכומטרי מועד יולי ולקוות שזה יהיה מספיק טוב כדי להתקבל ללימודים באוקטובר הקרוב. תודה:)
  30/01/2018 10:26
  היי יעל,

  לדעתי, תואר ראשון במנהל מערכות בריאות מתאים יותר לעובדי מערכת הבריאות שמעוניינים להתקדם למשרות ניהוליות. נוסף על כך, ברוב מוסדות הלימוד ישנה דרישה לציון פסיכומטרי גם בעת קבלה לתואר זה, אך אם את מכירה מוסד לימודים אליו תוכלי להתקבל ללא פסיכומטרי אז מה טוב. בכל מקרה עלייך לשאול את עצמך האם הזמן וההשקעה בתואר יעניקו לך דבר נוסף מעבר לאפיק קבלה ללימודי סיעוד. אם תוכלי למנות יתרונות נוספים בלימודים הללו אז מעולה, אם זה רק בשביל להתקבל לסיעוד הייתי ממליץ לך לגשת לפסיכומטרי שוב. לרוב, ציון הפסיכומטרי הנדרש לקבלה ללימודי סיעוד הוא בין 500 ל-550, ציון שהבחלט ניתן להגיע אליו. עם זאת אני לא מכיר את הניסיון שלך עם הבחינה הפסיכומטרית ולכן זו צריכה להיות החלטה שלך :)

  דבר נוסף, 
  ישנה אפשרות להתקבל ללימודי סיעוד באמצעות אפיק מעבר באוניברסיטה הפתוחה. תנאי הקבלה לאוניברסיטה הפתוחה אינם כוללים הצגת ציון פסיכומטרי, וסטודנטים רבים מנצלים זאת כדי להתחיל ללמוד קורסים מסוימים משנה א' של לימודי סיעוד. לאחר מכן, ניתן לעבור ללמוד במוסד לימודים אחר, המאפשר קבלה באמצעות אפיק מעבר. הקבלה מותנית בהשגת ממוצע ציונים מסוים בקורסי המבוא שנלקחו באוניברסיטה הפתוחה ואין דרישה להצגת ציון פסיכומטרי. זכרי שעלייך לברר קודם אילו מוסדות לימודים מקבלים סטודנטים באמצעות אפיק מעבר והאם זה רלוונטי עבורך.

  את יותר ממוזמנת ליצור קשר עם שירות ייעוץ הלימודים שלנו, באמצעותו תוכלי לקבל מידע נוסף על תנאי הקבלה ללימודי סיעוד ועל אפשרויות נוספות.

  בהצלחה!
  25/01/2018 14:04
  היי, יש לי פרמטרים שונים שאמורים לתת לי זכאות לעזרה כספית בלימודים מטעם משרד העבודה (סבסוד מקסימלי של 4,900 שח מעלות הקורס) ואני מאד מתלבט מה יתאים לי ללמוד ואודה על כל עזרה. התכלית מבחינתי היא להשתלב בשוק העבודה. הדברים החשובים לי: 1. תחום עם ביקוש סביר בשוק העבודה. 2. ברמת קושי סבירה, ואם יש דרישות קבלה, אז נמוכות כי גם הציונים שלי נמוכים. 3. לימודים שלא עולים על שנה וחצי. 4. לימודים שיאפשרו לי לעבוד כשכיר, אני לא רוצה להיות עצמאי או פרילנסר. 5. המסגרת לא משנה לי, זה יכול להיות גם קורס. 6. לימודים לא יקרים מדי, עדיף עד 15,000 כי מצבי הכלכלי לא טוב. אשמח לכמה המלצות על מסלולים כי הבנתי שמומלץ שאגיש לוועדה מספר לימודים שמעניינים אותי. בנוסף, רציתי לדעת את ההשפעה של "יוקרת" מוסד לימודים כמו מכללה על האפשרות להתקבל ללימודים? מצטער על האריכות ושוב תודה על כל עזרה.
  25/01/2018 16:09
  היי נתי, 

  יש לא מעט תחומים שעומדים בתנאים האלה, שאפשר ללמוד אותם כחלק מקורס ומיד לאחר מכן להשתלב בשוק העבודה. בתחום הזמן שהגדרת, עד שנה וחצי, ניתן להספיק מגוון רחב של לימודי תעודה שעשויים לעניין אותך. אבל, כדי לעזור לך לבחור מה מהם מתאים לך, אצטרך לדעת מה הכיוון שלך ומה אתה מעדיף לעשות. אילו תחומים מעניינים אותך? אם אתה מתכוון לעבוד בתחום בשנים הקרובות כדאי שלפחות תאהב את מה שאתה עושה. 

  אתה מוזמן לנסות את שירות ייעוץ הלימודים החינמי שלנו - תוכל לתאר ליועצים שלנו את התחומים שמעניינים אותך והם יעזרו לך למצוא מקצוע מתאים עבורך.

  בהצלחה!
  גילי
  21/01/2018 12:15
  הי, אני בת 19 , כרגע בשנה שניה של שירות לאומי ואבודה בנוגע ללימודים . אני חושבת שאני רוצה משהו בתחום הטיפולי (כמו ריפוי בעיסוק או תרפיה באומנות...) אני מעדיפה מסלול שלא יצריך ממני לעשות פסיכומטרי. ואשמח גם להתעניין במסלול לימודים שקשור לתחום היותר אומנותי , עיצוב ... תודה!
  22/01/2018 15:47
  היי שלי,

  למיטב ידיעתי, כדי לעבוד כמטפלת במרבית התחומים צריך להשלים תואר שני בתחום. בעזרת ממוצע בגרויות גבוה תוכלי ללמוד תואר ראשון בתחום האמנותי כמו שמעניין אותך, ולאחר מכן להמשיך ללימודי הסבה ובעזרתם להתקבל ללימודי תואר שני טיפולי.

  אם את עדיין לא בטוחה מה את רוצה ללמוד, הייתי ממליצה לנסות את שאלון האישיות שלנו, שיגיד מה מתאים לך ללמוד בהתאם לתכונות שלך.

  בהצלחה!
  19/01/2018 23:39
  היי אני מסיימת השנה תואר ראשון במדעי החברה והרוח בממוצע של 88 . ואני מעוניינת להמשיך תואר שני בריפוי ועיסוק זה אפשרי? תודנ
  21/01/2018 10:08
  לימודי תואר שני בריפוי בעיסוק כוללים זכאות לתואר ראשון בריפוי בעיסוק. עם זאת, בחלק ממוסדות הלימוד תתאפשר קבלה לבעלי תואר בתחומים אחרים, וזאת לאחר לימודי הסבה.

  ממוצע הציונים הנדרש לקבלה עומד בדרך כלל על 80 ומעלה ולכן בהחלט ייתכן שתוכלי להתקבל ללימודי ההסבה. חשוב לזכור שישנם תנאי קבלה נוספים המשתנים ממוסד לימודים אחד למשנהו. תוכלי לקבל מידע נוסף על תנאי הקבלה באמצעות שירות ייעוץ הלימודים החינמי שלנו.

  בהצלחה!
  18/01/2018 17:35
  התעניינתי על הנדסה רפואית אבל לאחר שהבנתי שצריך בשביל זה הרבה כסף כי אי אפשר לעבוד תוך כדי הלימודים אני נאלץ לחפש משהו אחר ואני מעוניין למשהו שהוא בסגנון
  21/01/2018 10:00
  אמנם לימודים אקדמיים דורשים השקעה מרובה ולא תמיד אפשר לשלב עמם עבודה. לימודי הנדסה רפואית הנמשכים 4 שנים הם לימודים אינטנסיביים, אך אם זה מה שאתה רוצה ללמוד, תוכל לברר על מלגות אפשריות או לשקול אפילו לפרוס את הלימודים על פני 5 שנים וכך לשלב עבודה עם הלימודים.

  נוסף על כך, תוכל לברר על לימודי הנדסאי מכשור רפואי. לימודים אלה מזכים אותך בתעודת הנדסאי והם נמשכים שנתיים או שלוש שנים. קיימים מסלולי ערב שמאפשרים לשלב עבודה עם הלימודים.

  אני ממליץ לך להיעזר בשירות ייעוץ הלימודים החינמי שלנו לקבלת מידע נוסף.

  בהצלחה!
  15/01/2018 15:51
  יש לי תואר ראשון בפסיכולוגיה ומתלבטת לגבי תואר שני, קלינית לא בא בחשבון בגלל אילוצים אישיים, האם יש תואר שני בפסיכולוגיה (לא קלינית)ללא מבחן מתאם, ואם לא האם אפשר להמשיך ישירות לתואר שני בעבודה סוציאלית ?תודה
  15/01/2018 17:27
  היי ליה,

  לצערי, לא ידוע לי על תארים מתקדמים בפסיכולוגיה שאינם מחייבים מעבר מבחן מתאם.

  אם את מעוניינת בלימודי תואר שני בעבודה סוציאלית, קיימים מספר מסלולי לימוד שמאפשרים לאקדמאים להתקבל ללימודים אלה אחרי השלמה של מספר קורסים. שימי לב שקורסי ההשלמה לא תמיד אחידים בין כל האוניברסיטאות והמכללות. בכל אופן, הייתי מציעה לך לוודא שאת עומדת בשאר תנאי הקבלה לפני שתתחילי בלימודי ההשלמות.

  בהצלחה!
  גילי
  07/01/2018 13:06
  מה הולך חברים אולי מישהו יכול להמליץ לי על קורס כלשהו ששווה לעשות אחרי צבא רצוי עם רקע טכנוליוגי או עבודה בידיים
  07/01/2018 13:36
  היי אדיר!

  יש לנו רשימה של קורסים שאפשר לעשות אחרי צבא, שרובם לא דורשים עמידה בתנאי קבלה. אתה מוזמן להסתכל באתר ולמצוא קורס שמתאים לך.
  אם תרצה, תוכל להתנסות בשאלון ייעוץ הלימודים שלנו, שיכוון אותך לתחומי לימוד שעשויים להיות רלוונטיים יותר עבורך.

  בהצלחה,
  גילי
  06/01/2018 20:44
  אני לקראת סיום לימודי תואר ראשון בפסיכולוגיה, אני מתלבטת לגבי לימודי תואר שני. אני אוהבת אנשים אבל אני חוששת שישיבה פרטנית מול אנשים תשעמם אותי, אני אוהבת קצב ועשיה. השאלה האם מומלץ לעשות תואר שני בפסיכולוגיה קלינית ולהתמחות בקבוצות וכד' או שיש דרכים מומלצות יותר. בנוסף, אני אוהבת מאד סטטיסטיקה, לוגיקה, ארגון וכן פיזיולוגיה וכד'. האם קיים מקצוע אשר משלב את כל התחומים הללו או לפחות את חלקם? תודה רבה.
  07/01/2018 10:00
  היי עדי,

  ראשית, קחי בחשבון שלימודי תואר שני בפסיכולוגיה, בין אם במסלול של פסיכולוגיה קלינית ובין אם במסלול אחר, הם לימודים ארוכים ומורכבים אשר אינם מסתכמים רק בלימודי התואר עצמו אלא מצריכים גם מספר שנים של התמחות בתחום (לפחות במרבית המסלולים), כך שבאמת כדאי לחשוב טוב מה הכיוון שמושך אותך.

  פסיכולוגיה קלינית אין פירושה רק עבודה פרטנית מול אנשים, ופסיכולוגים בכלל ופסיכולוגים קליניים בפרט מסיימים את הלימודים ופונים לאפיקים שונים שאינם בהכרח טיפולים פרטניים כמו אבחונים, הנחיית קבוצות, ייעוץ לארגונים שונים ועוד.

  בדרך כלל, בכל תחום בפסיכולוגיה (קליני, התפתחותי, ארגוני וכו') ניתן בהחלט למצוא את הנישה שלך ולא להתמקד רק בעבודה פרטנית, אבל חשוב לדעת שמסלול ההכשרה עצמו שנמשך כמה שנים, בהחלט כולל עבודה פרטנית עם אנשים. אם את נמשכת לסטטיסטיקה וגם לצדדים לוגיים וארגוניים, אולי כדאי לך לשקול קריירה מחקרית. כך למשל, לאחר תואר שני בפסיכולוגיה תוכלי לבחור האם לצאת "לשטח" להתמחות, או להמשיך לדוקטורט בתחום ולערוך מחקר בתחום שמעניין אותך. אגב, הבחירה הזו לא בהכרח מונעת ממך לבחור בשלב מאוחר יותר גם באפשרות השנייה.

  בהצלחה!
  06/01/2018 10:59
  אני רוצה להמשיך ללימודי הוראה ואני מתלבטת היכן ללמוד -במכללת אחווה או בתלפיות (חולון). שמעתי שאחווה המכללה הכי מבוקשת אך הלימודים בה קשים ושבתלפיות הלימודים הם מאוד קלים. האם זה נכון? היכן כדאי לי ללמוד?
  07/01/2018 09:54
  היי הודיה,

  ישנן לא מעט מכללות ללימודי חינוך והוראה, והשיקולים לבחירת האחת על פני השניה כוללים היבטים שונים. לצערי לא אוכל להמליץ לך על אחת משתי המכללות שציינת. כן אוכל להמליץ לך לשאול סטודנטים או בוגרים של אותן מכללות. דעתי, בכל אופן, היא שרמת הלימודים פחות או יותר זהה ברוב המכללות להוראה.

  נוסף על האמור, אני ממליץ לך להיעזר בשירות ייעוץ הלימודים החינמי שלנו. תוכלי לקבל מידע נוסף על לימודי הוראה ועל מכללות שונות להוראה.

  בהצלחה!
  29/12/2017 20:38
  אני עובד מזה כחצי שנה בבנק לאומי .מאוד מרוצה בעבודה וקודמתי די במהירות. על מנת לקבל קביעות בבנק אני צריך תואר ראשון.נרשמתי למדיניות צובורית בהית ברל על מנת שאוכל להמשיך לעבוד. רציתי להיות בטוח שאחרי שאסיים מסלול זה , אהיה זכאי לתואר ראשון.מהפרסומים של התוכנית כתוב שמקבלים תעודה אקדמאי מבית ברל וזה מזכה לתואר ראשון במדעי הרוח והחברה של האונוברסיטה הפתוחה.רוצה להיות בטוח.אשמח באם תוכלו להבהיר לי עניין זה. תודה
  31/12/2017 09:41
  בוקר טוב ניצן,

  למיטב ידיעתי, לימודי מדיניות ציבורית בבית ברל אינם מקנים תואר ראשון, אלא תעודת התמחות בניהול ארגוני-חברתי. האוניברסיטה הפתוחה מכירה בלימודים אלה לתואר ראשון במדעי הרוח והחברה, לכן אם תחליט להמשיך ללימודי תואר ראשון באוניברסיטה הפתוחה, תצטרך להשלים פחות קורסים.

  אם אתה מעוניין בלימודים לתואר ראשון, לא מעט אוניברסיטאות ומכללות מציעות מסלולי לימודי ערב לתואר ראשון, המאפשרים שילוב עבודה עם לימודים.

  בהצלחה!
  22/12/2017 14:14
  היי, אם בקרוב אני אמור לסיים תואר הנדסאי באדריכלות נוף , ולאחר 3 שנים הבנתי שאני רוצה להיות יועץ חינוכי , אפשר להתחיל ללמוד או שתואר ההנדסאי לא תופס בכדי ללמוד תואר שני בייעוץ חינוכי?
  24/12/2017 10:00
  למיטב ידיעתי, לתואר שני בייעוץ חינוכי מתקבלים בעיקר בוגרי תואר ראשון בייעוץ חינוכי או בתחום קרוב - חינוך, עבודה סוציאלית, פסיכולוגיה, מדעי ההתנהגות וכו', לרוב בצירוף מספר שנות נסיון בחינוך ובהוראה.

  לכן כדי להתקבל לתואר שני בייעוץ חינוכי הייתי ממליצה לך להשלים קודם לכן את הלימודים לתואר ראשון בחינוך או בתחום קרוב שתבחר. לימודים לתואר ראשון שאינו קשור לייעוץ חינוכי לרוב יחייבו אותך בהשלמת לימודים בהתאם לפני שתוכל להתחיל את לימודי התואר השני. באתר תוכל למצוא תוכניות שמציעות לימודים מקוצרים לתואר ראשון לבעלי תואר הנדסאי. לאחר שתשלים את לימודי התואר הראשון, תוכל להתקבל ללימודי ייעוץ חינוכי לתואר שני כמעט בכל מסלול שתבחר. ציונים גבוהים יותר גם בלימודי ההנדסאים וגם בתואר הראשון, יקלו עליך בקבלה ללימודים מתקדמים. 

  לקבלת פרטים נוספים תוכל להתייעץ עם שירות ייעוץ הלימודים החינמי שלנו.

  בהצלחה!
   ייעוץ לימודים אישי חינם
   מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
   2018 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | בניית אתריםבניית אתרים