תואר ראשון במנהל עסקים למנהלים

מנהל, רוצה ללמוד ניהול?

כמנהלים ייתכן ששמעתם ממכרים וידידים על מסלול לתואר ראשון במנהל עסקים במיוחד למנהלים, וכעת אתם מצויים בהתלבטות – אתם מעוניינים ללמוד מנהל עסקים ולהעשיר את הידע מחד, אך חוששים מפני הלימודים עצמם מאידך. החששות עשויות לנבוע מסיבות שונות. אתם עשויים לשאול את עצמכם במה יכולים לתרום לכם לימודי מנהל עסקים? הרי אתם כבר יודעים לנהל עסק.

ישנם אנשים שכבר בהיותם צעירים הבינו הסובבים אותם שהם נועדו להיות מנהלים בעתיד. עוד בבית הספר הם חילקו את הילדים לקבוצות בהפסקות כדי לשחק מחניים, כתלמידי תיכון הם פיקחו על ועדות תלמידים וערבי כיתה, בצבא הם היו מפקדים לתפארת ואף בבקשם להשתלב בעבודה, בחרו אנשים אלה בתפקידים ניהוליים. בימינו על מנת להשתלב במשרות השונות יש צורך בהשכלה. גם אם אתם מנהלים כבר שנים רבות ועוסקים בתפקידים ניהוליים שונים, חשוב שתהיה לכם השכלה פורמלית, ורצוי כי יהיה זה תואר ראשון לפחות.

מידע כללי

מוסדות לימוד שונים מציעים לימודי תואר ראשון במנהל עסקים למנהלים. למנהלי עסקים שונים וגם לעובדים שכירים העובדים בתפקידי ניהול ישנו ניסיון מעשי רב. לימודי תואר ראשון במנהל עסקים למנהלים נועדו להעניק למנהלים ולעוסקים בתפקידי ניהול ידע עיוני רב, להרחיב את אופקיהם ולהעניק להם רקע כללי נרחב כדי לייעל את עבודתם כמנהלים.

כמו כן, במסגרת הלימודים ניתנים גם כלים מעשיים לצורך פיתוח החברה ומועברות סימולציות וסדנאות שונות כדי לדמות מצבים שונים, וגם כדי שהמנהלים הבאים מרקעים שונים ומתחומים שונים יוכלו לחלוק מניסיונם האישי. רמת הלימודים בלימודי תואר ראשון במנהל עסקים היא גבוהה יותר ביחס ללימודי תואר ראשון במנהל עסקים לסטודנטים שאינם מנהלים. כמו כן, קיימים גם מוסדות לימוד המאפשרים לימודי מנהל עסקים לדתיים.

למי מתאים ללמוד תואר ראשון במנהל עסקים למנהלים

ישנם אנשים שכבר בהיותם צעירים הבינו הסובבים אותם שהם נועדו להיות מנהלים בעתיד. עוד בבית הספר הם חילקו את הילדים לקבוצות בהפסקות כדי לשחק מחניים, כתלמידי תיכון הם פיקחו על ועדות תלמידים וערבי כיתה, בצבא הם היו מפקדים לתפארת ואף בבקשם להשתלב בעבודה, בחרו אנשים אלה בתפקידים ניהוליים.

בימינו על מנת להשתלב במשרות השונות יש צורך בהשכלה. גם אם אתם מנהלים כבר שנים רבות ועוסקים בתפקידים ניהוליים שונים.לימודי תואר ראשון במנהל עסקים מיועדים למנהלים או לאנשים העוסקים בתפקידים ניהוליים. הלימודים נועדו לכל מנהל ומנהלת החשים בצורך להרחיב את אופקיהם, להעמיק את ידיעותיהם בתחום הניהול, לחלוק מניסיונם האישי עם אחרים ולקבל משוב על תפקודם כמנהלים בעסק הפרטי שלהם.

המנהל כסטודנט

ייתכן ואתם עלולים לחשוש שלא תצליחו בלימודים, שסיימתם מזמן ללמוד בבית הספר ואין לכם ראש להתחיל ללמוד למבחנים ולכתוב עבודות, ומלבד זאת, מבחנים ועבודות לחוד והצלחת העסק לחוד. לפני שאתם מוותרים על הלימודים, כדאי שתחשבו שוב.

ראשית, כיום הדרישה לתואר ראשון לפחות הולכת וגוברת וערככם כמנהלים עשויים לנסוק פלאים בעיני הלקוחות ואף בעיני העובדים שאתם מעסיקים, אם ידעו כי יש לכם תואר ראשון במנהל עסקים. שנית, התקופה הסטודנטיאלית, קשה ככל שתהיה, היא תקופה נפלאה שבה אתם לומדים דברים חדשים ופוגשים אנשים חדשים ומעניינים. זוהי הזדמנות נהדרת למפגש עם מנהלים אחרים, לסיעור מוחות ולהכרת עסקים עצמאיים שונים.

מסלולי לימודים

ישנם מוסדות לימוד המציעים לימודי תואר ראשון במנהל עסקים למנהלים בשילוב עם מסלולים נוספים כמו תואר ראשון במנהל עסקים וכלכלה.השילוב בין המסלולים השונים מאפשר לכם לרכוש ידע והשכלה לא רק בתחום המוכר לכם, אלא גם בתחומים אחרים המוכרים לכם פחות כמו כלכלה, משפטים, הנדסאים, חשבונאות, שיווק, הנדסת תעשייה וניהול, משאבי אנוש ועוד.

מעבר לכך, מוסדות לימוד רבים מציעים, בנוסף ללימודים בתחום מנהל עסקים, קורסי הכשרה במגוון נושאים. הקורסים יכולים להיות לימודי שפות שונות, לימודי היסטוריה, ועוד. לא זו בלבד שקורסים אלה הם בדרך כלל קורסים קלילים יחסית ומהנים, הם עשויים להועיל לכם גם בתחום המקצועי. לדוגמה, לימודי שפות נפוצות כמו סינית או צרפתית יכולים לסייע לכם בביצוע עסקים עם לקוחות מחו"ל.

נושאי לימוד ותנאי קבלה

לימודי מנהל עסקים למנהלים לתואר ראשון כוללים מגוון נושאי לימוד. מבין נושאי הלימוד ניתן לציין נושאים אחדים: לימודי שיווק, משפט מסחרי, ניהול והערכת נדל'ן בישראל, טכנולוגיות מידע, חשבונאות, כלכלה, ניהול מוצרים שונים, מתמטיקה, סטטיסטיקה, ניהול משאבי אנוש, שוק ההון בישראל, מערכות מידע, דיני תאגידים, משפט מסחרי, תקשורת ואבטחת מידע, מכשירים פיננסיים, דיני ניירות ערך, מיומנויות מכירה, ועוד.

תנאי הקבלה למנהל עסקים משתנים ממוסד לימודים אחד למשנה. חשוב לפנות ישירות למוסד הלימודים הספציפי שבו החלטתם ללמוד ולברר עמו על תנאי הקבלה.


אפשרויות תעסוקה לבוגרי תואר ראשון במנהל עסקים למנהלים

אף על פי שסביר להניח כי אתם כבר עובדים, ייתכן שתרצו לבצע הסבה מקצועית. במהלך לימודי תואר ראשון במנהל עסקים למנהלים תוכלו לפגוש מנהלים שונים או שכירים העוסקים בתפקידי ניהול וללמוד מהם על תפקידי הניהול השונים הקיימים ועל עסקים שונים. כך שאם אתם חשים צורך להעביר את העסק שלכם לידיים אחרות ולהקים חדש או לעבור למקום עבודה מאתגר יותר, הגעתם למקום הנכון.

לימודי מנהל עסקים לתואר ראשון מאפשרים להשתלב בתחומי עיסוק שונים: מנהלים עצמאיים, עובדים שכירים בתפקידי ניהול בכירים, מנהלים בחברות היי-טק וחברות גדולות אחרות ועוד. מעבר לכך, לימודי תואר ראשון במנהל עסקים למנהלים עשויים לתרום לא רק בבחירת עיסוק ובחיפוש עבודה, אלא גם בהצעת עבודה.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
 אני מאשר את תנאי השימוש באתר

למי מתאים ללמוד תואר ראשון במנהל עסקים למנהלים?

1
יזם
2
חברתי
3
קונבציונלי

פחות מתאים

אמנותי
חוקר
ריאלי
רוצה לדעת איזה טיפוס אתה?
מסכים מאוד
מסכים
ניטרלי
לא מסכים
לא מסכים כלל
אני חושב שאהיה טוב בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
אני:
זכר
זכר
נקבה
נקבה

איפה לומדים תואר ראשון במנהל עסקים?

כל הארץ

מיקום בארץ: אזור המרכז
מיקום בארץ: אזור הדרום

פורום ייעוץ לימודים

בר // בתאריך 23.06.2017 בשעה 14:55
ליעד // בתאריך 17.06.2017 בשעה 16:13
אורחת // בתאריך 15.06.2017 בשעה 10:52
רועי // בתאריך 06.06.2017 בשעה 16:47
מור // בתאריך 05.06.2017 בשעה 16:23

עדיין מתלבט? ייעוץ לימודים אישי חינם

 אני מאשר את תנאי השימוש באתר