תואר ראשון במנהל עסקים ומימון

רוצה ללמוד מימון וניהול?

לימודי מנהל עסקים ומימון הינם לימודים אשר הפכו לאחרונה למבוקשים, בקיאות וידע בתחומי המימון והיכרות מעמיקה עם רזי הניהול, דרושים בעולם העסקי הן במגזר הפרטי והן במגזר הציבורי. לימודים לתואר זה מקנים לסטודנטים תשתית ידע רחבה בתחומים כגון: שיווק, ניהול כללי, ניהול משאב אנוש, פיננסים, אסטרטגיה ניהולית, מימון בין לאומי, ביטוח ושירותים פיננסיים.

לימודי מנהל עסקים ומימון הינם תאורטיים ויישומיים, במסגרתם ייחשפו הסטודנטים מחד גיסא למודלים המתקדמים ולתיאוריות המובילות בתחום ומאידך לאופן יישומם בסביבה הארגונית. במהלך הלימודים נחשפים הסטודנטים לתיאוריות מגוונות של השקעה וניהול פיננסי ומתנסים בתרגול המדמה תנאי אמת. באופן כללי, הלימודים נועדו בסופו של דבר להכשיר את הסטודנטים לעבודה בחברות השונות או באופן עצמאי.

לימודי מנהל עסקים ומימון

תואר ראשון במנהל עסקים וכלכלה חושף את הסטודנטים לבליל מורכב ועשיר של קורסים בשני התחומים. לימודים לתואר ראשון במנהל עסקים פורסים בפני הסטודנט את אבני היסוד של הניהול העסקי, מקנים לו תשתית של ידע נרחב בתחומים מגוונים, מיומנויות וכלים יישומיים ואינטגרטיביים בתחום הניהול. כמו גם מסייעים לסטודנט לגבש תפיסה וראיה כלכלית.

לימודי מימון מאפשרים להכיר ולהבין מכלול שיקולים הנוגעים לסוגיות מימוניות. מימון כולל בתוכו תחומים רבים כגון: ניהול פיננסי של הפירמה, מוסדות פיננסים, מימון בין לאומי, ביטוח ושירותים פיננסיים, השקעות ותכנון פיננסי של התא המשפחתי. הקורסים הנלמדים במסגרת לימודי מימון הינם: ניהול השקעות, ניתוח ניירות ערך, קבלת החלטות, ניהול סיכונים פיננסיים, מיזוגים ורכישות, ניתוח טכני של ניירות ערך ועוד.


המשך לימודים במנהל עסקים ומימון

לימודי מנהל עסקים ומימון אורכים כ-3 שנים, בסיומם יקבל הסטודנט תעודת B.A. תוכנית הלימודים מהווה בסיס לקידום ולפיתוח קריירה ניהולית פיננסית. הבוגר יוכל, כמובן, להמשיך ולפנות ללימודים מתקדמים בתחום הניהול העסקי הבכיר או בתחומים ניהוליים התמחותיים אחרים. הבוגר יוכל להשלים תואר שני בכלכלה, תואר שני במנהל עסקים, תואר שני בניהול משאבי אנוש, תואר ראשון בראיית חשבון או משפטים, ניהול השקעות וניירות ערך, תואר ראשון בביטוח וכדומה.


מה עושים עם תואר ראשון במנהל עסקים ומימון?

לימודים במסלול דו חוגי למנהל עסקים ומימון מאפשרים לבוגר להתמודד עם דילמות והכרעות פיננסיות העומדות בפני הפירמה והפרט. הבוגרים מצויידים במגוון כלים השמושיים בכל ארגון וחברה. ההתמחות בתחום המימון מקנה לסטודנט הבנה רחבה של פעילות הפירמה ומנגנון שוקי ההון. המיומנויות הנרכשות במסגרת לימודי מימון, לצד לימודי מנהל עסקים, מכשירות את הבוגר למגוון תפקידים רחב כגון: מנהלי כספים בפירמה, משקיעים, מנהלי תיקים, יועצי השקעות, אנליסטים פיננסיים ועוד.


תנאי קבלה לתואר ראשון במנהל עסקים ומימון

ציון הפסיכומטרי הנדרש לשם קבלה למסלול לימודי מנהל עסקים ומימון משתנה ממוסד לימודים אחד לאחר, ותלוי במידה רבה גם בממוצע הבגרות של המועמד. על מנת לדעת מהו הציון הדרוש, יש לפנות ישירות למוסד הלימודים הרלוונטי ולבדוק. מידע נוסף ניתן למצוא כאן לימודי מנהל עסקים ומימון - תנאי קבלה.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
 אני מאשר את תנאי השימוש באתר

למי מתאים ללמוד תואר ראשון במנהל עסקים ומימון?

1
יזם
2
קונבציונלי
3
חברתי

פחות מתאים

אמנותי
חוקר
ריאלי
רוצה לדעת איזה טיפוס אתה?
מסכים מאוד
מסכים
ניטרלי
לא מסכים
לא מסכים כלל
אני חושב שאהיה טוב בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
אני:
זכר
זכר
נקבה
נקבה

פורום ייעוץ לימודים

אורחת // בתאריך 17.07.2017 בשעה 10:54
אורחת // בתאריך 04.07.2017 בשעה 9:04
נגה // בתאריך 29.06.2017 בשעה 21:23
אנונימי // בתאריך 26.06.2017 בשעה 23:39
רוני // בתאריך 26.06.2017 בשעה 22:35

עדיין מתלבט? ייעוץ לימודים אישי חינם

 אני מאשר את תנאי השימוש באתר