תואר ראשון במנהל עסקים וטכנולוגיות מידע

רוצה ללמוד לנהל טכנולוגיות מידע?

בעידן הנוכחי טכנולוגיות מידע נוגעות לכל תחומי חיינו ומתפשטות בקצב המהיר. טכנולוגיות אלו משנות את פני הארגון המודרני, מאיצות את קצב הפיתוח והייצור של מוצרים חדשים, מאפשרות התאמה מיריבת של מוצרים ושירותים ללקוחות, מוזילות את עלויות השיווק והמסחר ומשפרות את רמת ואיכות השירות ללקוח.

מאחר ומדובר בארגונים, עסקיים לרוב, שילוב לימודי מערכות מידע עם לימודי מנהל עסקים מעניק יתרון עצום לבוגר בעת השתלבותו בשוק העבודה. לימודי מנהל עסקים מהווים אינטגרציה של תחומים רבים, תיאורטיים ומעשיים. שילוב תחומים אלו נותן מענה לכל צורך ארגוני, משפר ומחדד את מיומנויותיו של כל מנהל במגזר העסקי או הציבורי. 

לימודי מנהל עסקים וטכנולוגיות מידע

הקורסים הנלמדים במסגרת מנהל עסקים הינם רבים ומגוונים, בניהם ניתן למצוא את הקורסים הבאים: התנהגות ארגונית, סטטיסטיקה, ניהול משאבים פיננסיים, מתמטיקה, כלכלה, חשבונאות, מימון, תכנון אסטרטגי, ניהול משא ומתן, תורת המשחקים ועוד. לימודי תואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות בטכנולוגיות מידע מבוססים על שילוב בין תיאוריה לפרקטיקה, שילוב המכין את הבוגר בצורה יסודית ומיטבית לתפקוד מוצלח בשוק העבודה.


המשך לימודים במנהל עסקים וטכנולוגיות מידע

לימודי מנהל עסקים ומערכות מידע אורכים כ- 3.5 שנים. בתום לימודים אלו זוכה הבוגר בתעודת B.A או בתעודת B.B כתלות במוסד הלימודים. לימודים אלו מקנים לבוגרים ידע תיאורטי בתחום מחשבים ומערכות מידע ומספקים להם כלים לשם תפקוד יעיל ומועיל כמנהלים בסביבה טכנולוגית מתקדמת. אם יחפוץ בכך יוכל הבוגר להמשיך דרכו באקדמיה ללימודים מתקדמים ולהשלים תואר שני במנהל עסקים, תואר שני בניהול מערכות מידע, תואר שני בטכנולוגיות מידע ועוד.


במה עובדים עם תואר במנהל עסקים וטכנולוגיות מידע?

בוגרי לימודי מנהל עסקים וטכנולוגיות מידע יוכלו להשתלב במחלקות מערכות מידע בחברות פרטיות וציבוריות וכן יוכלו לעבוד כיועצים חיצוניים לחברות או כמנהלים בתפקידים שונים עם התמחות בטכנולוגיות מידע. בוגרי לימודי מנהל עסקים ומערכות מידע יוכלו להשתלב במשק בתפקידים הבאים: אפיון והטמעת מערכות, תכנות ובניית מערכות מידע, ניהול ידע ארגוני, ייעוץ טכנולוגי, מנהלי מערכות מידע, אנשי תמיכה טכנית, טכנאי תקשורת, מנהלי רשת ומנהלי אבטחת מידע ועוד.

תנאי קבלה לתואר ראשון במנהל עסקים וטכנולוגיות מידע

לימודי מנהל עסקים וטכנולוגיות מידע - פסיכומטרי: ציון הפסיכומטרי הנדרש לשם קבלה למסלול לימודי מנהל עסקים וטכנולוגיות מידע משתנה ממוסד לימודים אחד לאחר, ותלוי במידה רבה גם בממוצע הבגרות של המועמד. על מנת לדעת מהו הציון הדרוש, יש לפנות ישירות למוסד הלימודים הרלוונטי ולבדוק.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
 אני מאשר את תנאי השימוש באתר

למי מתאים ללמוד תואר ראשון במנהל עסקים וטכנולוגיות מידע?

1
יזם
2
ריאלי
3
קונבציונלי

פחות מתאים

אמנותי
חוקר
חברתי
רוצה לדעת איזה טיפוס אתה?
מסכים מאוד
מסכים
ניטרלי
לא מסכים
לא מסכים כלל
אני חושב שאהיה טוב בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
אני:
זכר
זכר
נקבה
נקבה

פורום ייעוץ לימודים

אורחת // בתאריך 17.07.2017 בשעה 10:54
אורחת // בתאריך 04.07.2017 בשעה 9:04
נגה // בתאריך 29.06.2017 בשעה 21:23
אנונימי // בתאריך 26.06.2017 בשעה 23:39
רוני // בתאריך 26.06.2017 בשעה 22:35

עדיין מתלבט? ייעוץ לימודים אישי חינם

 אני מאשר את תנאי השימוש באתר