קורס שיווק ופרסום

בואו לבנות אסטרטגיות שיווקיות ופרסומיות

קורס שיווק ופרסום מכשיר סטודנטים בבניית אסטרטגיות שיווקיות התומכות במטרות החברה או הארגון. הקורס כולל ידע עיוני נרחב על תפישות שיווקיות ופרסומיות מתקדמות ומקנה מיומנויות לבניית תמהיל שיווקי ופרסומי אפקטיבי. אסטרטגיה שיווקית כוללת בתוכה מרכיבים רבים כדוגמת - מדיניות מוצרים, מדיניות מחירים, בחירת שווקים, מדיניות ספקים, מדיניות פרסום ויחסי ציבור, קידום מכירות ועוד.

החלטות שיווקיות משפיעות על כלל פעילות הפירמה וקובעות את מגוון המוצרים שמיוצרים, מהן הפונקציות הנדרשות מהמוצרים, היכן צריך לשפר את המוצר, איזה מיצוב מתאים למוצר, איזו אריזה תתאים, לאיזה שווקים יש לשווק את המוצר, מתי הזמן הנכון לצאת עם המוצר לשוק וכדומה.

חשיבות הפרסום והשיווק

משקל רב יש להחלטות שיווקיות ברווחיות ובהצלחת הפירמה. מקצועיות בשיווק דורשת ידע נרחב והבנה עמוקה של תחומים רבים. חברות כגדולות וארגונים רבים מאוד, נעזרים לעיתים במומחי שיווק חיצוניים לצורך בניית אסטרטגיה שיווקית מקצועית. כמו כן, חברות רבות נעזרות במעצבים העובדים במשרד פרסום וכן נעזרים בפרסומאים לשם מיתוג החברה ושיפור מראה הוויזואלי, באינטרנט או באופן כללי.

ניתן להביא לדוגמה מקומות וחברות כגון קופות חולים, ואף חנויות ספרים כגון סטימצקי, הנעזרים בשירותיהם של משרדי פרסום למען מיתוג חברתם, יצירת סרטונים שיווקיים ומיתוג ואפיון כללי של פני החברה. דבר החשוב מאוד בימינו, ויכול להכריע את הצלחתה של החברה - במידה רבה.

תוכן לימודי שיווק ופרסום

ישנם קורסים רבים הנוגעים בשיווק, פרסום ומכירה. התחום נע בין מקצועות ספציפים יותר ומקצועות ספציפיים פחות. חלקם נוגעים ספציפית באינטרנט, וחלקם נוגעים במוצרים או חברות. על כן, ישנם מגוון נושאים העשויים להכנס לתוכניות הלימודים הללו. בין הנושאים הנלמדים במרבית הקורסים, ניתן למצוא: מהו שיווק, אסטרטגיה פרסומית, בחירת תמהיל מדיה, מידע שיווקי, שיטות ניהול מוכרים ומכירות, שיווק בינלאומי, שיווק ומכירות בעולם האינטרנט, כתיבת תוכנית שיווקית. מרבית הקורסים משלבים תכנים עיוניים, ניתוחי אירועים וסדנאות מעשיות.

ישנם קורסים המתמחים בשיווק ופרסום דרך האינטרנט (כתיבה וניהול תוכן באינטרנט, קידום אתרים, קידום מכירות באמצעות דיוור ועוד). בקורסים רבים צריכים הסטודנטים להגיש פרוייקט גמר עם סיומם. בדרך כלל מדובר בפרוייקט מסכם ומקיף. פרוייקט זה אמור לשקף את הידע והיכולות אותן צברו הסטודנטים במהלך הלימודים. במקרה זה, יכולות שיווק ופרסום ושילוב עם יצירתיות וכושר מכירה.

למי מיועד הקורס שיווק ופרסום

קורס שיווק ופרסום מיועד לקהל הרחב, למעוניינים להעמיק את הידע שלהם בתחום השיווק והפרסום אם כהעשרה לתפקידם ומקצועם הנוכחי ואם ככרטיס כניסה לעולם השיווק והפרסום. הקורס מיועד גם למנהלים, בעלי עסקים קטנים וגדולים, ויזמים המבקשים לפתוח צוהר לעולם השיווק והפרסום. כמו כן הקורס מיועד לעובדים בתחום התקשורת השיווקית - משרדי פרסום, חברות יחסי ציבור, הפקת אירועים המעוניינים להרחיב ולהעמיק הכשרתם.

הקורס מיועד גם עבור בוגרי תארים ראשונים מתחומים שונים וכן בוגרי לימודי הנדסאים - כגון בעלי תואר במנהל עסקים, תעשייה וניהול ואף מעצבים רבים, אמנים ואדריכלים אשר יכולים להנות מקורס זה ולשפר את היכולות השיווקיות שלהם או של העסק בו הם עובדים.

משך לימודים

הלימודים לקורס שיווק ופרסום נפרשים על פני: 30 - 200 שעות אקדמיות כלומר - ישנם קורסים הנמשכים כחצי שנה ויותר, וישנן סדנאות העשרתיות המונות מספר מועד של מפגשים. אלו האחרונות - מיועדות בדרך כלל לקהל הרחב ולמתעניינים רבים בתחום.

תעודות והכשרות

התעודות הניתנות שונות אחת מהשניה כיאה לתחום בו בחרת להתמחות ובאילו לימודים מדובר. בדרך כלל ניתנת תעוד גמר מטעם מכללה ספציפית המעידה על סיום לימודים בשיווק ופרסום. לדוגמא תעודת גמר בפרסום וקופירייטינג, או תעודת גמר בשיווק דיגיטלי. ישנן ואריאציות שונות בנוגע לתעודות אלה. בכל אופן, מרבית הקורסים דורשים נוכחות של 80% ומעלה, וכן הגשת המטלות ופרוייקטי הקורס - על מנת לקבל תעודה ואף היתר לעבוד בתחום.

אפשרויות תעסוקה כאנשי שיווק

אפשרויות התעסוקה הן מגוונות ביותר. רבים עובדים כאנשי שיווק עצמאיים, או כבעלי עסק קטן משלהם. רבים משתלבים כאנשי מכירות בחברות שונות או במשרדי פרסום הפזורים ברחבי הארץ. אחרים יכולים לנצל את האסטרטגיה השיווקית אשר נלמדה במהלך הקורס, גם אם אינם אנשי שיווק פרופר. למשל - אנשים העובדים בעיצוב מורים ובעלי עסק חדש או תחום עיסוק נוסף לאחר הסבה מקצועית.

מלבד השתלבות כעובדים בתחום כדאי להרחיב את הידע ואפשרויות התעסוקה על ידי קורסים נוספים ואף לימודי תואר ראשון. תארים אשר עשויים להתאים: תקשורת, משאבי אנוש, מנהל עסקים, ניהול, כלכלה, מדעי ההתנהגות, תואר מתחום המדיה, סוציולוגיה ועוד. כל אלו ייתחברו ללימודי שיווק ופרסום ויקנו ערך מוסף ומגוון רחב של אפשרויות תעסוקה.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
 אני מאשר את תנאי השימוש באתר

למי מתאים ללמוד קורס שיווק ופרסום?

1
יזם
2
אמנותי
3
חברתי

פחות מתאים

קונבציונלי
חוקר
ריאלי
רוצה לדעת איזה טיפוס אתה?
מסכים מאוד
מסכים
ניטרלי
לא מסכים
לא מסכים כלל
אני חושב שאהיה טוב בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
אני:
זכר
זכר
נקבה
נקבה

איפה לומדים קורס שיווק ופרסום?

כל הארץ

מיקום בארץ: אזור המרכז, אזור חיפה
מיקום בארץ: אזור הצפון, אזור המרכז, אזור הדרום
מיקום בארץ: אזור המרכז, אזור חיפה, אזור ירושלים
מיקום בארץ: אזור הדרום
מיקום בארץ: אזור המרכז
מיקום בארץ: אזור המרכז, אזור השרון, אזור חיפה, אזור ירושלים
מיקום בארץ: אזור הצפון, אזור חיפה
מיקום בארץ: כל הארץ
מיקום בארץ: כל הארץ, אזור הצפון, אזור המרכז, אזור הדרום, אזור השרון, אזור חיפה

פורום ייעוץ לימודים

אורחת // בתאריך 17.07.2017 בשעה 10:54
אורחת // בתאריך 04.07.2017 בשעה 9:04
נגה // בתאריך 29.06.2017 בשעה 21:23
אנונימי // בתאריך 26.06.2017 בשעה 23:39
רוני // בתאריך 26.06.2017 בשעה 22:35

עדיין מתלבט? ייעוץ לימודים אישי חינם

 אני מאשר את תנאי השימוש באתר